V. Mostecká věž 2006 (17.6.2006)
Článek z novin
Mostecká věž 2006:
V sobotu 17. června 2006 uspořádal šachový oddíl TJ Sokol Mosty u Jablunkova již pátý ročník šachového turnaje Mostecká věž. Stejně jako v minulých letech přilákal na start velký počet šachistů. V letošním roce turnaj navštívilo i přes konkurenci ve formě sledování MS ve fotbale 63 hráčů z České republiky, Slovenska a Polska, z toho 22 mladých šachistů, nepřekračujících věk patnácti let. Pro všechny účastníky bylo připraveno 57 hodnotných cen, volná jízdenka na místní bobovku a k obědu vynikající guláš. Všichni hráči ctili pravidla šachu, ti zkušenější občas přimhouřili oko v partiích s nováčky.
Největším favoritem turnaje byl Milan Walek z TJ TŽ Třinec a svou roli bez problému potvrdil, když zvítězil s počtem sedmi bodů v devíti partiích. Horší pomocné hodnocení odsunulo na druhou příčku Ernesta Gibiece z oddílu SK Stonava. Konečné třetí místo získal jako nejlepší šestiapůlbodový hráč Martin Jurčík z ŠK Caissa Čadca. Kategorii hráčů do 15 let ovládl suverénně Tomáš Pecha z BŠŠ Frýdek – Místek ziskem šesti a půl bodu před Romanem Pilchem (TJ TŽ Třinec) s pěti body a Andreou Briestenskou(ŠK Caissa Čadca) se čtyřmi a půl body. Pohár ACF-Cz CUP pro nejlepšího hráče domácího oddílu získal Jiří Bury s pěti body. Jen horší pomocné hodnocení odsunulo na druhé místo novou posilu Mostů Přemysla Baroně a na třetí místo Víta Kowolowského. V kategorii neregistrovaných se nejlépe umístil Patrik Volný z Jablunkova, když získal čtyři a půl bodu. Se čtyřmi body skončili na dalších místech Dariusz Weglorz (KS Beskid Skoczow) a Jan Tatarka (ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova). Kategorii hráčů s ratingem ELO do 1800 vyhrál Jiří Bury, kategorii hráčů s ratingem ELO do 2000 Tomáš Pecha.
Šachový oddíl TJ Sokol Mosty u Jablunkova by chtěl poděkovat všem sponzorům turnaje:
ACF-Cz, spol. s r.o., Energetika Třinec, a.s., Kohut Třinec, s.r.o., Maflex-Cz, s.r.o., SGM Třinec, spol.s r.o., STEELTEC CZ, s.r.o., Technické služby – Mosty u Jablunkova, s.r.o., Tritreg Třinec, s.r.o. a Třinecké železárny, a.s. Za podporu děkujeme rovněž Tělovýchovné jednotě Sokol Mosty u Jablunkova a Obecnímu úřadu v Mostech u Jablunkova. Na závěr děkujeme rovněž všem účastníkům, přejeme jim mnoho šachových úspěchů a těšíme se na setkání v příštím roce na šestém ročníku Mostecké věže.
(kan)
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Walek Milan | TJ TŽ Třinec | 7 | 42 | 54 | 39 |
2. | Gibiec Ernest | SK Stonava ( POL ) | 7 | 41.5 | 53 | 37.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
3. | Jurčík Martin | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 6.5 | 41.5 | 53.5 | 35 |
4. | Kupka Slavoj | Slavia Orlová | 6.5 | 41 | 52 | 35.5 |
5. | Mesiarik Rudolf | Color Ostrava | 6.5 | 41 | 52 | 35 |
6. | Sikora Jan | TJ TŽ Třinec | 6.5 | 39 | 50 | 32.5 |
7. | Pecha Tomáš | BŠŠ Frýdek Místek | 6.5 | 37 | 46 | 31.5 |
8.-9. | Zabystrzan Pavel | Slavia Orlová | 6.5 | 36.5 | 47 | 31 |
8.-9. | Kičmer Petr | Baník Haviřov | 6.5 | 36.5 | 47 | 31 |
- | - | - | - | - | - | - |
10. | Kraus František | TJ Vendryně | 6 | 39 | 49 | 32.5 |
11. | Plinta Emil | LKS Pasjonat Dankowice (PLR) | 6 | 38.5 | 49.5 | 32 |
12. | Juroszek Radomil | TJ TŽ Třinec | 6 | 34.5 | 41.5 | 28.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
13. | Briestenský Rostislav | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 5.5 | 45.5 | 57.5 | 36 |
14. | Kantor Petr | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 40.5 | 48.5 | 31.5 |
15. | Misiuga Andrzej | Slavia Orlová (PLR) | 5.5 | 39.5 | 50.5 | 31 |
16. | Sikorová Olga | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 38.5 | 49.5 | 30.5 |
17. | Kvíčala Miroslav | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 35.5 | 44.5 | 28.5 |
18. | Staszko Martin | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 34 | 44.5 | 26.5 |
19. | Cupek Martin | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 34 | 43 | 29.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
20. | Maroszczyk Wieslaw | TJ TŽ Třinec | 5 | 37.5 | 47 | 27.5 |
21. | Šincl Josef | TJ TŽ Třinec | 5 | 35.5 | 45 | 28 |
22. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
23. | Chwastek Otto | TJ Vendryně | 5 | 34.5 | 43.5 | 26 |
24. | Heczko Mieczyslaw | KS Beskid Skoczow (PLR) | 5 | 34.5 | 42.5 | 26 |
25. | Wetheim Adolf | TJ Slovan Havířov | 5 | 33 | 43.5 | 24 |
26. | Pilch Roman | TJ TŽ Třinec | 5 | 32 | 41.5 | 24 |
27. | Baroň Přemysl | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 31.5 | 41 | 24 |
28. | Káňa Zdeněk | ASK Kopřivnice | 5 | 28.5 | 37 | 23 |
29. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
30. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
31. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
32. | Szotkowski Bohuslav | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 31.5 | 41.5 | 24.5 |
33. | Pecha Vladan | BŠŠ Frýdek Místek | 4.5 | 31.5 | 40 | 23.5 |
34. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
35. | Volný Patrik | Jablunkov | 4.5 | 31.5 | 39.5 | 20.5 |
36. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
37. | Weglorz Dariusz | KS Beskid Skoczow (PLR) | 4 | 33 | 43 | 24 |
38. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
39. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
40. | Blahut Jaroslav | TJ TŽ Třinec | 4 | 29.5 | 38.5 | 19 |
41. | Wertheim Michal | TJ Slovan Havířov | 4 | 29 | 38 | 17 |
42. | Szotkowski Robert | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 36 | 18 |
43. | Haratyk Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 35.5 | 15 |
44. | Murník Gerárd | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 34 | 14 |
45. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
46. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
47. | Omasta Dušan | TJ Slovan Havířov | 3.5 | 28.5 | 37.5 | 20.5 |
48. | Kurek Tomáš | Slavoj Český Těšín | 3.5 | 28.5 | 36.5 | 18.5 |
49. | Tatarka Josef | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3.5 | 25.5 | 32.5 | 15 |
50. | Bejček Petr | Český Těšín | 3.5 | 24.5 | 31 | 15 |
51. | Pechová Ivana | BŠŠ Frýdek Místek | 3.5 | 24.5 | 30 | 15 |
- | - | - | - | - | - | - |
52. | Moskva Marek | TJ Slovan Havířov | 3 | 31.5 | 39.5 | 15 |
53. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
54. | Dacho Mikuláš | Mosty u Jablunkova | 3 | 25 | 33 | 14 |
55. | Modlitba Marek | Písek | 3 | 25 | 32 | 10 |
56. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
57. | Jochymek Jiří | Písek | 3 | 22.5 | 28.5 | 10 |
58. | David Patrik | TJ Slovan Havířov | 3 | 18 | 24.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
59. | Slívová Veronika | TJ Slovan Havířov | 2.5 | 27 | 33.5 | 14 |
60. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |
- | - | - | - | - | - | - |
61. | Kufová Denisa | Mosty u Jablunkova | 2 | 28.5 | 34.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
62. | Chýlková Adéla | Mosty u Jablunkova | 1 | 24.5 | 31.5 | 4 |
63. | Buják Marek | Písek | 1 | 20 | 26 | 6 |
Kategorie hráčí do 2000 ELO:
Kategorie hráčí do 2000 ELO | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Pecha Tomáš | BŠŠ Frýdek Místek | 6.5 | 37 | 46 | 31.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
2. | Šincl Josef | TJ TŽ Třinec | 5 | 35.5 | 45 | 28 |
3. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
4. | Chwastek Otto | TJ Vendryně | 5 | 34.5 | 43.5 | 26 |
5. | Heczko Mieczyslaw | KS Beskid Skoczow (PLR) | 5 | 34.5 | 42.5 | 26 |
6. | Wetheim Adolf | TJ Slovan Havířov | 5 | 33 | 43.5 | 24 |
7. | Pilch Roman | TJ TŽ Třinec | 5 | 32 | 41.5 | 24 |
8. | Baroň Přemysl | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 31.5 | 41 | 24 |
9. | Káňa Zdeněk | ASK Kopřivnice | 5 | 28.5 | 37 | 23 |
10. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
11. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
12. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
13. | Szotkowski Bohuslav | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 31.5 | 41.5 | 24.5 |
14. | Pecha Vladan | BŠŠ Frýdek Místek | 4.5 | 31.5 | 40 | 23.5 |
15. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
16. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
17. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
18. | Wertheim Michal | TJ Slovan Havířov | 4 | 29 | 38 | 17 |
19. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
20. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
21. | Omasta Dušan | TJ Slovan Havířov | 3.5 | 28.5 | 37.5 | 20.5 |
22. | Kurek Tomáš | Slavoj Český Těšín | 3.5 | 28.5 | 36.5 | 18.5 |
23. | Pechová Ivana | BŠŠ Frýdek Místek | 3.5 | 24.5 | 30 | 15 |
Kategorie hráčí do 1800 ELO:
Kategorie hráčí do 1800 ELO | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
2. | Wetheim Adolf | TJ Slovan Havířov | 5 | 33 | 43.5 | 24 |
3. | Káňa Zdeněk | ASK Kopřivnice | 5 | 28.5 | 37 | 23 |
4. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
5. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
6. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
7. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
8. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
9. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
10. | Wertheim Michal | TJ Slovan Havířov | 4 | 29 | 38 | 17 |
11. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
12. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
13. | Kurek Tomáš | Slavoj Český Těšín | 3.5 | 28.5 | 36.5 | 18.5 |
14. | Pechová Ivana | BŠŠ Frýdek Místek | 3.5 | 24.5 | 30 | 15 |
Turnaj mládeže do 15 let:
Turnaj mládeže do 15 let | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Pecha Tomáš | BŠŠ Frýdek Místek | 6.5 | 37 | 46 | 31.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
2. | Pilch Roman | TJ TŽ Třinec | 5 | 32 | 41.5 | 24 |
- | - | - | - | - | - | - |
3. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
4. | Volný Patrik | Jablunkov | 4.5 | 31.5 | 39.5 | 20.5 |
5. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
6. | Weglorz Dariusz | KS Beskid Skoczow (PLR) | 4 | 33 | 43 | 24 |
7. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
8. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
9. | Blahut Jaroslav | TJ TŽ Třinec | 4 | 29.5 | 38.5 | 19 |
10. | Murník Gerárd | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 34 | 14 |
11. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
- | - | - | - | - | - | - |
12. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
13. | Dacho Mikuláš | Mosty u Jablunkova | 3 | 25 | 33 | 14 |
14. | Modlitba Marek | Písek | 3 | 25 | 32 | 10 |
15. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
16. | Jochymek Jiří | Písek | 3 | 22.5 | 28.5 | 10 |
17. | David Patrik | TJ Slovan Havířov | 3 | 18 | 24.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
18. | Slívová Veronika | TJ Slovan Havířov | 2.5 | 27 | 33.5 | 14 |
19. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |
- | - | - | - | - | - | - |
20. | Kufová Denisa | Mosty u Jablunkova | 2 | 28.5 | 34.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
21. | Chýlková Adéla | Mosty u Jablunkova | 1 | 24.5 | 31.5 | 4 |
22. | Buják Marek | Písek | 1 | 20 | 26 | 6 |
Turnaj neregistrovaných:
Turnaj neregistrovaných | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Volný Patrik | Jablunkov | 4.5 | 31.5 | 39.5 | 20.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
2. | Weglorz Dariusz | KS Beskid Skoczow (PLR) | 4 | 33 | 43 | 24 |
3. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
4. | Blahut Jaroslav | TJ TŽ Třinec | 4 | 29.5 | 38.5 | 19 |
5. | Szotkowski Robert | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 36 | 18 |
6. | Haratyk Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 35.5 | 15 |
7. | Murník Gerárd | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 34 | 14 |
- | - | - | - | - | - | - |
8. | Tatarka Josef | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3.5 | 25.5 | 32.5 | 15 |
9. | Bejček Petr | Český Těšín | 3.5 | 24.5 | 31 | 15 |
- | - | - | - | - | - | - |
10. | Moskva Marek | TJ Slovan Havířov | 3 | 31.5 | 39.5 | 15 |
11. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
12. | Dacho Mikuláš | Mosty u Jablunkova | 3 | 25 | 33 | 14 |
13. | Modlitba Marek | Písek | 3 | 25 | 32 | 10 |
14. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
15. | Jochymek Jiří | Písek | 3 | 22.5 | 28.5 | 10 |
16. | David Patrik | TJ Slovan Havířov | 3 | 18 | 24.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
17. | Slívová Veronika | TJ Slovan Havířov | 2.5 | 27 | 33.5 | 14 |
18. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |
- | - | - | - | - | - | - |
19. | Kufová Denisa | Mosty u Jablunkova | 2 | 28.5 | 34.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
20. | Chýlková Adéla | Mosty u Jablunkova | 1 | 24.5 | 31.5 | 4 |
21. | Buják Marek | Písek | 1 | 20 | 26 | 6 |
ACF - Cz Cup:
ACF - Cz Cup | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
2. | Baroň Přemysl | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 31.5 | 41 | 24 |
3. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
4. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
5. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
6. | Szotkowski Bohuslav | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 31.5 | 41.5 | 24.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
7. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
8. | Szotkowski Robert | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 36 | 18 |
9. | Haratyk Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 35.5 | 15 |
10. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
11. | Tatarka Josef | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3.5 | 25.5 | 32.5 | 15 |
- | - | - | - | - | - | - |
12. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
13. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
- | - | - | - | - | - | - |
14. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |
Obsah:
Výsledková listina po 9.kole: Kategorie hráčí do 2000 ELO: Kategorie hráčí do 1800 ELO: Turnaj mládeže do 15 let: Turnaj neregistrovaných: ACF - Cz Cup:
Zpracoval Petr Sikora (c) 2002-20xx
Obsah:
1.Kolo:
Švýcarský systém 1.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Walek Milan | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 1. |
2. | Kantor Pavel | 0 | 1 | Gibiec Ernest | 2. |
3. | Briestenský Rastislav | 1 | 0 | Bury Jiří | 3. |
4. | Briestenska Andrea | 0 | 1 | Sikorová Olga | 4. |
5. | Jurčík Martin | 1 | 0 | Kowolowski Vít | 5. |
6. | Samiec Pavel | 0 | 1 | Sikora Jan | 6. |
7. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Týn Ondřej | 7. |
8. | Radvanský Matěj | 0 | 1 | Misiuga Andrzej | 8. |
9. | Kupka Slavoj | 1 | 0 | Wertheim Michal | 9. |
10. | Týn Marek | 0 | 1 | Plinta Emil | 10. |
11. | Mesiarik Rudolf | 1 | 0 | Sikora Petr | 11. |
12. | Blahut Jaroslav | 0 | 1 | Kičmer Petr | 12. |
13. | Kantor Petr | 1 | 0 | Buják Marek | 13. |
14. | Dacho Mikuláš | 0 | 1 | Cupek Martin | 14. |
15. | Kraus František | 1 | 0 | David Patrik | 15. |
16. | Haratyk Jiří | 0 | 1 | Staszko Martin | 16. |
17. | Maroszczyk Wieslaw | 1 | 0 | Chýlek Radomír | 17. |
18. | Chýlková Adéla | 0 | 1 | Juroszek Radomil | 18. |
19. | Kvíčala Miroslav | 1 | 0 | Jochymek Jiří | 19. |
20. | Kufová Denisa | 0 | 1 | Heczko Mieczyslaw | 20. |
21. | Pecha Tomáš | 1 | 0 | Modlitba Marek | 21. |
22. | Moskva Marek | 0 | 1 | Šincl Josef | 22. |
23. | Szotkowski Bohuslav | 1 | 0 | Murník Gerárd | 23. |
24. | Raszka Daniel | 0 | 1 | Baroň Přemysl | 24. |
25. | Omasta Dušan | 0 | 1 | Slívová Veronika | 25. |
26. | Szotkowski Jakub | 0 | 1 | Pecha Vladan | 26. |
27. | Pechová Ivana | 0 | 1 | Szotkowski Robert | 27. |
28. | Tatarka Josef | 0 | 1 | Chwastek Otto | 28. |
29. | Pilch Roman | 1 | 0 | Tatarka Jan | 29. |
30. | Volný Patrik | 0 | 1 | Káňa Zdeněk | 30. |
31. | Kurek Tomáš | 1/2 | 1/2 | Weglorz Dariusz | 31. |
2.Kolo:
Švýcarský systém 2.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Staszko Martin | 0 | 1 | Walek Milan | 1. |
2. | Gibiec Ernest | 1 | 0 | Maroszczyk Wieslaw | 2. |
3. | Juroszek Radomil | 0 | 1 | Briestenský Rastislav | 3. |
4. | Sikorová Olga | 1 | 0 | Kvíčala Miroslav | 4. |
5. | Heczko Mieczyslaw | 0 | 1 | Jurčík Martin | 5. |
6. | Sikora Jan | 1 | 0 | Pecha Tomáš | 6. |
7. | Šincl Josef | 1 | 0 | Zabystrzan Pavel | 7. |
8. | Misiuga Andrzej | 1 | 0 | Szotkowski Bohuslav | 8. |
9. | Baroň Přemysl | 0 | 1 | Kupka Slavoj | 9. |
10. | Plinta Emil | 1 | 0 | Pecha Vladan | 10. |
11. | Chwastek Otto | 0 | 1 | Mesiarik Rudolf | 11. |
12. | Kičmer Petr | 1 | 0 | Pilch Roman | 12. |
13. | Káňa Zdeněk | 0 | 1 | Kantor Petr | 13. |
14. | Cupek Martin | 1 | 0 | Slívová Veronika | 14. |
15. | Szotkowski Robert | 0 | 1 | Kraus František | 15. |
16. | Omasta Dušan | 1 | 0 | Kurek Tomáš | 16. |
17. | Weglorz Dariusz | 1 | 0 | Pechová Ivana | 17. |
18. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Haratyk Jiří | 18. |
19. | David Patrik | 0 | 1 | Kantor Pavel | 19. |
20. | Bury Jiří | 1 | 0 | Chýlková Adéla | 20. |
21. | Chýlek Radomír | 0 | 1 | Briestenská Andrea | 21. |
22. | Kowolowski Vít | 1 | 0 | Kufová Denisa | 22. |
23. | Jochymek Jiří | 0 | 1 | Samiec Pavel | 23. |
24. | Týn Ondřej | 1 | 0 | Moskva Marek | 24. |
25. | Modlitba Marek | 0 | 1 | Radvanský Matěj | 25. |
26. | Wertheim Michal | 1 | 0 | Raszka Daniel | 26. |
27. | Murník Gerárd | 0 | 1 | Týn Marek | 27. |
28. | Sikora Petr | 1 | 0 | Szotkowski Jakub | 28. |
29. | Tatarka Jan | 1 | 0 | Blahut Jaroslav | 29. |
30. | Buják Marek | 0 | 1 | Tatarka Josef | 30. |
31. | Bejček Petr | 1 | 0 | Dacho Mikuláš | 31. |
32. | Volný Patrik | 1 | 0 | Bye | 32. |
3.Kolo:
Švýcarský systém 3.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Walek Milan | 1 | 0 | Plinta Emil | 1. |
2. | Kupka Slavoj | 1/2 | 1/2 | Gibiec Ernest | 2. |
3. | Briestenský Rastislav | 1 | 0 | Kičmer Petr | 3. |
4. | Mesiarik Rudolf | 1 | 0 | Sikorová Olga | 4. |
5. | Jurčík Martin | 1 | 0 | Cupek Martin | 5. |
6. | Kantor Petr | 1/2 | 1/2 | Sikora Jan | 6. |
7. | Kraus František | 1/2 | 1/2 | Misiuga Andrzej | 7. |
8. | Weglorz Dariusz | 1/2 | 1/2 | Šincl Josef | 8. |
9. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Bury Jiří | 9. |
10. | Kantor Pavel | 1/2 | 1/2 | Staszko Martin | 10. |
11. | Maroszczyk Wieslaw | 1 | 0 | Kowolowski Vít | 11. |
12. | Briestenská Andrea | 0 | 1 | Juroszek Radomil | 12. |
13. | Kvíčala Miroslav | 1 | 0 | Týn Ondřej | 13. |
14. | Samiec Pavel | 1 | 0 | Heczko Mieczyslaw | 14. |
15. | Pecha Tomáš | 1 | 0 | Wertheim Michal | 15. |
16. | Szotkowski Bohuslav | 1 | 0 | Sikora Petr | 16. |
17. | Radvanský Matěj | 0 | 1 | Baroň Přemysl | 17. |
18. | Týn Marek | 1 | 0 | Omasta Dušan | 18. |
19. | Pecha Vladan | 1 | 0 | Szotkowski Robert | 19. |
20. | Slívová Veronika | 0 | 1 | Chwastek Otto | 20. |
21. | Pilch Roman | 1 | 0 | Volný Patrik | 21. |
22. | Tatarka Josef | 1 | 0 | Káňa Zdeněk | 22. |
23. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Bejček Petr | 23. |
24. | Kurek Tomáš | 1 | 0 | Tatarka Jan | 24. |
25. | Pechová Ivana | 1 | 0 | Chylková Adéla | 25. |
26. | Blahut Jaroslav | 1 | 0 | Jochymek Jiří | 26. |
27. | Kufová Denisa | 1 | 0 | Buják Marek | 27. |
28. | Dacho Mikuláš | 1 | 0 | Modlitba Marek | 28. |
29. | Moskva Marek | 1 | 0 | David Patrik | 29. |
30. | Haratyk Jiří | 1 | 0 | Murník Gerárd | 30. |
31. | Raszka Daniel | 1 | 0 | Chýlek Radomír | 31. |
32. | Szotkowski Jakub | 1 | 0 | Bye | 32. |
4.Kolo:
Švýcarský systém 4.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Jurčík Martin | 0 | 1 | Walek Milan | 1. |
2. | Mesiarik Rudolf | 0 | 1 | Briestenský Rastislav | 2. |
3. | Gibiec Ernest | 1 | 0 | Kantor Petr | 3. |
4. | Sikora Jan | 0 | 1 | Kraus František | 4. |
5. | Šincl Josef | 0 | 1 | Kupka Slavoj | 5. |
6. | Misiuga Andrzej | 1/2 | 1/2 | Zabystrzan Pavel | 6. |
7. | Sikorová Olga | 1 | 0 | Pilch Roman | 7. |
8. | Plinta Emil | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 8. |
9. | Kičmer Petr | 1 | 0 | Samiec Pavel | 9. |
10. | Cupek Martin | 1 | 0 | Týn Marek | 10. |
11. | Baroň Přemysl | 1/2 | 1/2 | Maroszczyk Wieslaw | 11. |
12. | Juroszek Radomil | 1/2 | 1/2 | Tatarka Josef | 12. |
13. | Pecha Vladan | 0 | 1 | Kvíčala Miroslav | 13. |
14. | Chwastek Otto | 0 | 1 | Pecha Tomáš | 14. |
15. | Szotkowski Bohuslav | 1 | 0 | Weglorz Dariusz | 15. |
16. | Staszko Martin | 1 | 0 | Kurek Tomáš | 16. |
17. | Heczko Mieczyslaw | 1 | 0 | Kantor Pavel | 17. |
18. | Szotkowski Jakub | 0 | 1 | Omasta Dušan | 18. |
19. | Slívová Veronika | 1/2 | 1/2 | Pechová Ivana | 19. |
20. | Káňa Zdeněk | 1 | 0 | Dacho Mikuláš | 20. |
21. | Bury Jiří | 1 | 0 | Haratyk Jiří | 21. |
22. | Szotkowski Robert | 0 | 1 | Briestenská Andrea | 22. |
23. | Kowolowski Vít | 1 | 0 | Moskva Marek | 23. |
24. | Týn Ondřej | 1 | 0 | Kufová Denisa | 24. |
25. | Tatarka Jan | 1 | 0 | Radvanský Matěj | 25. |
26. | Wertheim Michal | 0 | 1 | Volný Patrik | 26. |
27. | Sikora Petr | 1 | 0 | Raszka Daniel | 27. |
28. | Bejček Petr | 0 | 1 | Blahut Jaroslav | 28. |
29. | Chýlková Adéla | 0 | 1 | Buják Martin | 29. |
30. | David Patrik | 0 | 1 | Jochymek Jiří | 30. |
31. | Chýlek Radomír | 1 | 0 | Modlitba Marek | 31. |
32. | Murník Gerárd | 1 | 0 | Bye | 32. |
5.Kolo:
Švýcarský systém 5.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Walek Milan | 1/2 | 1/2 | Briestenský Rastislav | 1. |
2. | Kraus František | 0 | 1 | Gibiec Ernest | 2. |
3. | Kupka Slavoj | 1/2 | 1/2 | Sikorová Olga | 3. |
4. | Kičmer Petr | 0 | 1 | Jurčík Martin | 4. |
5. | Cupek Martin | 1/2 | 1/2 | Misiuga Andrzej | 5. |
6. | Kvíčala Miroslav | 1/2 | 1/2 | Plinta Emil | 6. |
7. | Pecha Tomáš | 0 | 1 | Mesiarik Rudolf | 7. |
8. | Sikora Jan | 1 | 0 | Szotkowski Bohuslav | 8. |
9. | Zabystrzan Pavel | 1/2 | 1/2 | Juroszek Radomil | 9. |
10. | Kantor Petr | 1 | 0 | Baroň Přemysl | 10. |
11. | Tatarka Josef | 0 | 1 | Staszko Martin | 11. |
12. | Maroszczyk Wieslaw | 1/2 | 1/2 | Šincl Josef | 12. |
13. | Týn Marek | 0 | 1 | Heczko Mieczyslaw | 13. |
14. | Omasta Dušan | 1 | 0 | Kowolowski Vít | 14. |
15. | Samiec Pavel | 1/2 | 1/2 | Pecha Vladan | 15. |
16. | Blahut Jaroslav | 0 | 1 | Chwastek Otto | 16. |
17. | Pilch Roman | 1 | 0 | Týn Ondřej | 17. |
18. | Weglorz Dariusz | 1 | 0 | Káňa Zdeněk | 18. |
19. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Sikora Petr | 19. |
20. | Volný Patrik | 0 | 1 | Bury Jiří | 20. |
21. | Briestenská Andrea | 1 | 0 | Tatarka Jan | 21. |
22. | Pechová Ivana | 0 | 1 | Kantor Pavel | 22. |
23. | Kurek Tomáš | 1 | 0 | Slívová Veronika | 23. |
24. | Radvanský Matěj | 1 | 0 | Kufová Denisa | 24. |
25. | Moskva Marek | 1 | 0 | Wertheim Michal | 25. |
26. | Buják Marek | 0 | 1 | Raszka Daniel | 26. |
27. | Dacho Mikuláš | 0 | 1 | Szotkowski Jakub | 27. |
28. | Haratyk Jiří | 0 | 1 | Szotkowski Robert | 28. |
29. | Murník Gerárd | 1 | 0 | Chýlek Radomír | 29. |
30. | Jochymek Jiří | 0 | 1 | Bejček Petr | 30. |
31. | Chylková Adéla | 0 | 1 | David Patrik | 31. |
32. | Modlitba Marek | 1 | 0 | Bye | 32. |
6.Kolo:
Švýcarský systém 6.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Gibiec Ernest | 1/2 | 1/2 | Walek Milan | 1. |
2. | Briestenský Rastislav | 1/2 | 1/2 | Jurčík Martin | 2. |
3. | Mesiarik Rudolf | 1/2 | 1/2 | Kupka Slavoj | 3. |
4. | Sikorová Olga | 0 | 1 | Kantor Petr | 4. |
5. | Staszko Martin | 0 | 1 | Sikora Jan | 5. |
6. | Misiuga Andrzej | 1 | 0 | Kvíčala Miroslav | 6. |
7. | Plinta Emil | 1 | 0 | Cupek Martin | 7. |
8. | Kraus František | 1/2 | 1/2 | Kičmer Petr | 8. |
9. | Omasta Dušan | 0 | 1 | Zabystrzan Pavel | 9. |
10. | Chwastek Otto | 0 | 1 | Maroszczyk Wieslaw | 10. |
11. | Juroszek Radomil | 1 | 0 | Pilch Roman | 11. |
12. | Heczko Mieczyslaw | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 12. |
13. | Pecha Tomáš | 1 | 0 | Weglorz Dariusz | 13. |
14. | Šincl Josef | 1 | 0 | Briestenská Andrea | 14. |
15. | Bury Jiří | 1 | 0 | Szotkowski Bohuslav | 15. |
16. | Baroň Přemysl | 0 | 1 | Samiec Pavel | 16. |
17. | Pecha Vladan | 0 | 1 | Tatarka Josef | 17. |
18. | Kantor Pavel | 1 | 0 | Kurek Tomáš | 18. |
19. | Káňa Zdeněk | 1 | 0 | Moskva Marek | 19. |
20. | Kowolowski Vít | 1 | 0 | Murník Gerárd | 20. |
21. | Raszka Daniel | 0 | 1 | Týn Ondřej | 21. |
22. | Szotkowski Jakub | 0 | 1 | Radvanský Matěj | 22. |
23. | Tatarka Jan | 1 | 0 | Týn Marek | 23. |
24. | Sikora Petr | 0 | 1 | Volný Patrik | 24. |
25. | Szotkowski Robert | 0 | 1 | Blahut Jaroslav | 25. |
26. | Bejček Petr | 0 | 1 | Pechová Ivana | 26. |
27. | Wertheim Michal | 1 | 0 | Slívová Veronika | 27. |
28. | Chýlek Radomír | 1 | 0 | Buják Martin | 28. |
29. | Jochymek Jiří | 0 | 1 | Dacho Mikuláš | 29. |
30. | Kufová Denisa | 0 | 1 | David Patrik | 30. |
31. | Modlitba Marek | 0 | 1 | Haratyk Jiří | 31. |
32. | Chýlková Adéla | 1 | 0 | Bye | 32. |
7.Kolo:
Švýcarský systém 7.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Briestenský Rastislav | 1/2 | 1/2 | Gibiec Ernest | 1. |
2. | Walek Milan | 1 | 0 | Misiuga Andrzej | 2. |
3. | Jurčík Martin | 1/2 | 1/2 | Plinta Emil | 3. |
4. | Sikora Jan | 0 | 1 | Mesiarik Rudolf | 4. |
5. | Kupka Slavoj | 1 | 0 | Kantor Petr | 5. |
6. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Heczko Mieczyslaw | 6. |
7. | Šincl Josef | 0 | 1 | Kraus František | 7. |
8. | Maroszczyk Wieslaw | 0 | 1 | Pecha Tomáš | 8. |
9. | Bury Jiří | 1 | 0 | Juroszek Radomil | 9. |
10. | Samiec Pavel | 0 | 1 | Sikorová Olga | 10. |
11. | Kičmer Petr | 1 | 0 | Kantor Pavel | 11. |
12. | Tatarka Josef | 0 | 1 | Cupek Martin | 12. |
13. | Kvíčala Miroslav | 1 | 0 | Staszko Martin | 13. |
14. | Szotkowski Bohuslav | 1/2 | 1/2 | Kowolowski Vít | 14. |
15. | Týn Ondřej | 1/2 | 1/2 | Omasta Dušan | 15. |
16. | Radvanský Matěj | 0 | 1 | Chwastek Otto | 16. |
17. | Pilch Roman | 0 | 1 | Weglorz Dariusz | 17. |
18. | Blahut Jaroslav | 0 | 1 | Káňa Zdeněk | 18. |
19. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Tatarka Jan | 19. |
20. | Volný Patrik | 1/2 | 1/2 | Briestenská Andrea | 20. |
21. | Pechová Ivana | 0 | 1 | Baroň Přemysl | 21. |
22. | Kurek Tomáš | 0 | 1 | Pecha Vladan | 22. |
23. | Murník Gerárd | 0 | 1 | Wertheim Michal | 23. |
24. | Týn Marek | 1 | 0 | Chýlek Radomír | 24. |
25. | Moskva Marek | 1 | 0 | Sikora Petr | 25. |
26. | Dacho Mikuláš | 1 | 0 | Raszka Daniel | 26. |
27. | David Patrik | 0 | 1 | Szotkowski Jakub | 27. |
28. | Haratyk Jiří | 1 | 0 | Bejček Petr | 28. |
29. | Slívová Veronika | 0 | 1 | Szotkowski Robert | 29. |
30. | Buják Martin | 0 | 1 | Jochymek Jiří | 30. |
31. | Modlitba Marek | 1 | 0 | Chýlková Adéla | 31. |
32. | Kufová Denisa | 1 | 0 | Bye | 32. |
8.Kolo:
Švýcarský systém 8.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Kupka Slavoj | 1/2 | 1/2 | Walek Milan | 1. |
2. | Gibiec Ernest | 1 | 0 | Mesiarik Rudolf | 2. |
3. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Briestenský Rastislav | 3. |
4. | Kraus František | 0 | 1 | Jurčík Martin | 4. |
5. | Plinta Emil | 0 | 1 | Pecha Tomáš | 5. |
6. | Sikorová Olga | 1 | 0 | Bury Jiří | 6. |
7. | Cupek Martin | 0 | 1 | Sikora Jan | 7. |
8. | Misiuga Andrzej | 0 | 1 | Kičmer Petr | 8. |
9. | Kantor Petr | 1 | 0 | Kvíčala Miroslav | 9. |
10. | Káňa Zdeněk | 0 | 1 | Maroszczyk Wieslaw | 10. |
11. | Juroszek Radomil | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 11. |
12. | Weglorz Dariusz | 0 | 1 | Heczko Mieczyslaw | 12. |
13. | Chwastek Otto | 1 | 0 | Šincl Josef | 13. |
14. | Staszko Martin | 1 | 0 | Samiec Pavel | 14. |
15. | Kantor Pavel | 1 | 0 | Szotkowski Bohuslav | 15. |
16. | Baroň Přemysl | 1/2 | 1/2 | Kowolowski Vít | 16. |
17. | Briestenská Andrea | 1 | 0 | Omasta Dušan | 17. |
18. | Pecha Vladan | 1 | 0 | Volný Patrik | 18. |
19. | Týn Ondřej | 1 | 0 | Radvanský Matěj | 19. |
20. | Moskva Marek | 0 | 1 | Pilch Roman | 20. |
21. | Wertheim Michal | 1 | 0 | Haratyk Jiří | 21. |
22. | Szotkowski Robert | 0 | 1 | Týn Marek | 22. |
23. | Szotkowski Jakub | 0 | 1 | Blahut Jaroslav | 23. |
24. | Tatarka Jan | 1 | 0 | Dacho Mikuláš | 24. |
25. | Kurek Tomáš | 1 | 0 | Pechová Ivana | 25. |
26. | Sikora Petr | 1 | 0 | Kufová Denisa | 26. |
27. | David Patrik | 0 | 1 | Modlitba Marek | 27. |
28. | Chýlek Radomír | 1/2 | 1/2 | Bejček Petr | 28. |
29. | Jochymek Jiří | 0 | 1 | Murník Gerárd | 29. |
30. | Raszka Daniel | 1 | 0 | Chýlková Adéla | 30. |
31. | Slívová Veronika | 1 | 0 | Buják Martin | 31. |
9.Kolo:
Švýcarský systém 9.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Walek Milan | 1/2 | 1/2 | Zabystrzan Pavel | 1. |
2. | Jurčík Martin | 1/2 | 1/2 | Gibiec Ernest | 2. |
3. | Pecha Tomáš | 1/2 | 1/2 | Kupka Slavoj | 3. |
4. | Sikora Jan | 1 | 0 | Briestenský Rastislav | 4. |
5. | Kičmer Petr | 1 | 0 | Sikorová Olga | 5. |
6. | Mesiarik Rudolf | 1 | 0 | Kantor Petr | 6. |
7. | Heczko Mieczyslaw | 0 | 1 | Plinta Emil | 7. |
8. | Bury Jiří | 0 | 1 | Kraus František | 8. |
9. | Maroszczyk Wieslaw | 0 | 1 | Juroszek Radomil | 9. |
10. | Misiuga Andrzej | 1 | 0 | Chwastek Otto | 10. |
11. | Cupek Martin | 1 | 0 | Pecha Vladan | 11. |
12. | Briestenská Andrea | 0 | 1 | Staszko Martin | 12. |
13. | Kvíčala Miroslav | 1 | 0 | Kantor Pavel | 13. |
14. | Šincl Josef | 1 | 0 | Týn Ondřej | 14. |
15. | Blahut Jaroslav | 0 | 1 | Baroň Přemysl | 15. |
16. | Pilch Roman | 1 | 0 | Wertheim Michal | 16. |
17. | Týn Marek | 0 | 1 | Káňa Zdeněk | 17. |
18. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Weglorz Dariusz | 18. |
19. | Kowolowski Vít | 1 | 0 | Tatarka Jan | 19. |
20. | Szotkowski Bohuslav | 1 | 0 | Kurek Tomáš | 20. |
21. | Omasta Dušan | 0 | 1 | Samiec Pavel | 21. |
22. | Volný Patrik | 1 | 0 | Moskva Marek | 22. |
23. | Radvanský Matěj | 1 | 0 | Raszka Daniel | 23. |
24. | Modlitba Marek | 0 | 1 | Sikora Petr | 24. |
25. | Dacho Mikuláš | 0 | 1 | Szotkowski Robert | 25. |
26. | Haratyk Jiří | 1 | 0 | Szotkowski Jakub | 26. |
27. | Murník Gerárd | 1 | 0 | Slívová Veronika | 27. |
28. | Pechová Ivana | 1 | 0 | Chýlek Radomír | 28. |
29. | Bejček Petr | 1 | 0 | Kufová Denisa | 29. |
30. | Buják Martin | 0 | 1 | David Patrik | 30. |
31. | Chýlková Adéla | 0 | 1 | Jochymek Jiří | 31. |
Mostecká věž 2006
( 17.6.2006 )
Výsledné tabulky:
Obsah:
Výsledková listina po 9.kole: Kategorie hráčí do 2000 ELO: Kategorie hráčí do 1800 ELO: Turnaj mládeže do 15 let: Turnaj neregistrovaných: ACF - Cz Cup:
Výsledková listina po 9 kole:
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Walek Milan | TJ TŽ Třinec | 7 | 42 | 54 | 39 |
2. | Gibiec Ernest | SK Stonava ( POL ) | 7 | 41.5 | 53 | 37.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
3. | Jurčík Martin | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 6.5 | 41.5 | 53.5 | 35 |
4. | Kupka Slavoj | Slavia Orlová | 6.5 | 41 | 52 | 35.5 |
5. | Mesiarik Rudolf | Color Ostrava | 6.5 | 41 | 52 | 35 |
6. | Sikora Jan | TJ TŽ Třinec | 6.5 | 39 | 50 | 32.5 |
7. | Pecha Tomáš | BŠŠ Frýdek Místek | 6.5 | 37 | 46 | 31.5 |
8.-9. | Zabystrzan Pavel | Slavia Orlová | 6.5 | 36.5 | 47 | 31 |
8.-9. | Kičmer Petr | Baník Haviřov | 6.5 | 36.5 | 47 | 31 |
- | - | - | - | - | - | - |
10. | Kraus František | TJ Vendryně | 6 | 39 | 49 | 32.5 |
11. | Plinta Emil | LKS Pasjonat Dankowice (PLR) | 6 | 38.5 | 49.5 | 32 |
12. | Juroszek Radomil | TJ TŽ Třinec | 6 | 34.5 | 41.5 | 28.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
13. | Briestenský Rostislav | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 5.5 | 45.5 | 57.5 | 36 |
14. | Kantor Petr | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 40.5 | 48.5 | 31.5 |
15. | Misiuga Andrzej | Slavia Orlová (PLR) | 5.5 | 39.5 | 50.5 | 31 |
16. | Sikorová Olga | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 38.5 | 49.5 | 30.5 |
17. | Kvíčala Miroslav | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 35.5 | 44.5 | 28.5 |
18. | Staszko Martin | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 34 | 44.5 | 26.5 |
19. | Cupek Martin | TJ TŽ Třinec | 5.5 | 34 | 43 | 29.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
20. | Maroszczyk Wieslaw | TJ TŽ Třinec | 5 | 37.5 | 47 | 27.5 |
21. | Šincl Josef | TJ TŽ Třinec | 5 | 35.5 | 45 | 28 |
22. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
23. | Chwastek Otto | TJ Vendryně | 5 | 34.5 | 43.5 | 26 |
24. | Heczko Mieczyslaw | KS Beskid Skoczow (PLR) | 5 | 34.5 | 42.5 | 26 |
25. | Wetheim Adolf | TJ Slovan Havířov | 5 | 33 | 43.5 | 24 |
26. | Pilch Roman | TJ TŽ Třinec | 5 | 32 | 41.5 | 24 |
27. | Baroň Přemysl | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 31.5 | 41 | 24 |
28. | Káňa Zdeněk | ASK Kopřivnice | 5 | 28.5 | 37 | 23 |
29. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
30. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
31. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
32. | Szotkowski Bohuslav | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 31.5 | 41.5 | 24.5 |
33. | Pecha Vladan | BŠŠ Frýdek Místek | 4.5 | 31.5 | 40 | 23.5 |
34. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
35. | Volný Patrik | Jablunkov | 4.5 | 31.5 | 39.5 | 20.5 |
36. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
37. | Weglorz Dariusz | KS Beskid Skoczow (PLR) | 4 | 33 | 43 | 24 |
38. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
39. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
40. | Blahut Jaroslav | TJ TŽ Třinec | 4 | 29.5 | 38.5 | 19 |
41. | Wertheim Michal | TJ Slovan Havířov | 4 | 29 | 38 | 17 |
42. | Szotkowski Robert | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 36 | 18 |
43. | Haratyk Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 35.5 | 15 |
44. | Murník Gerárd | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 34 | 14 |
45. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
46. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
47. | Omasta Dušan | TJ Slovan Havířov | 3.5 | 28.5 | 37.5 | 20.5 |
48. | Kurek Tomáš | Slavoj Český Těšín | 3.5 | 28.5 | 36.5 | 18.5 |
49. | Tatarka Josef | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3.5 | 25.5 | 32.5 | 15 |
50. | Bejček Petr | Český Těšín | 3.5 | 24.5 | 31 | 15 |
51. | Pechová Ivana | BŠŠ Frýdek Místek | 3.5 | 24.5 | 30 | 15 |
- | - | - | - | - | - | - |
52. | Moskva Marek | TJ Slovan Havířov | 3 | 31.5 | 39.5 | 15 |
53. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
54. | Dacho Mikuláš | Mosty u Jablunkova | 3 | 25 | 33 | 14 |
55. | Modlitba Marek | Písek | 3 | 25 | 32 | 10 |
56. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
57. | Jochymek Jiří | Písek | 3 | 22.5 | 28.5 | 10 |
58. | David Patrik | TJ Slovan Havířov | 3 | 18 | 24.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
59. | Slívová Veronika | TJ Slovan Havířov | 2.5 | 27 | 33.5 | 14 |
60. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |
- | - | - | - | - | - | - |
61. | Kufová Denisa | Mosty u Jablunkova | 2 | 28.5 | 34.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
62. | Chýlková Adéla | Mosty u Jablunkova | 1 | 24.5 | 31.5 | 4 |
63. | Buják Marek | Písek | 1 | 20 | 26 | 6 |
Kategorie hráčí do 2000 ELO:
Kategorie hráčí do 2000 ELO | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Pecha Tomáš | BŠŠ Frýdek Místek | 6.5 | 37 | 46 | 31.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
2. | Šincl Josef | TJ TŽ Třinec | 5 | 35.5 | 45 | 28 |
3. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
4. | Chwastek Otto | TJ Vendryně | 5 | 34.5 | 43.5 | 26 |
5. | Heczko Mieczyslaw | KS Beskid Skoczow (PLR) | 5 | 34.5 | 42.5 | 26 |
6. | Wetheim Adolf | TJ Slovan Havířov | 5 | 33 | 43.5 | 24 |
7. | Pilch Roman | TJ TŽ Třinec | 5 | 32 | 41.5 | 24 |
8. | Baroň Přemysl | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 31.5 | 41 | 24 |
9. | Káňa Zdeněk | ASK Kopřivnice | 5 | 28.5 | 37 | 23 |
10. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
11. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
12. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
13. | Szotkowski Bohuslav | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 31.5 | 41.5 | 24.5 |
14. | Pecha Vladan | BŠŠ Frýdek Místek | 4.5 | 31.5 | 40 | 23.5 |
15. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
16. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
17. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
18. | Wertheim Michal | TJ Slovan Havířov | 4 | 29 | 38 | 17 |
19. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
20. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
21. | Omasta Dušan | TJ Slovan Havířov | 3.5 | 28.5 | 37.5 | 20.5 |
22. | Kurek Tomáš | Slavoj Český Těšín | 3.5 | 28.5 | 36.5 | 18.5 |
23. | Pechová Ivana | BŠŠ Frýdek Místek | 3.5 | 24.5 | 30 | 15 |
Kategorie hráčí do 1800 ELO:
Kategorie hráčí do 1800 ELO | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
2. | Wetheim Adolf | TJ Slovan Havířov | 5 | 33 | 43.5 | 24 |
3. | Káňa Zdeněk | ASK Kopřivnice | 5 | 28.5 | 37 | 23 |
4. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
5. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
6. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
7. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
8. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
9. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
10. | Wertheim Michal | TJ Slovan Havířov | 4 | 29 | 38 | 17 |
11. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
12. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
13. | Kurek Tomáš | Slavoj Český Těšín | 3.5 | 28.5 | 36.5 | 18.5 |
14. | Pechová Ivana | BŠŠ Frýdek Místek | 3.5 | 24.5 | 30 | 15 |
Turnaj mládeže do 15 let:
Turnaj mládeže do 15 let | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Pecha Tomáš | BŠŠ Frýdek Místek | 6.5 | 37 | 46 | 31.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
2. | Pilch Roman | TJ TŽ Třinec | 5 | 32 | 41.5 | 24 |
- | - | - | - | - | - | - |
3. | Briestenská Andrea | ŠK Caissa Čadca (SVK) | 4.5 | 31.5 | 40 | 22.5 |
4. | Volný Patrik | Jablunkov | 4.5 | 31.5 | 39.5 | 20.5 |
5. | Týn Ondřej | MIttal Ostrava | 4.5 | 29 | 37 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
6. | Weglorz Dariusz | KS Beskid Skoczow (PLR) | 4 | 33 | 43 | 24 |
7. | Týn Marek | VOKD Ostrava Poruba | 4 | 30.5 | 39 | 20 |
8. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
9. | Blahut Jaroslav | TJ TŽ Třinec | 4 | 29.5 | 38.5 | 19 |
10. | Murník Gerárd | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 34 | 14 |
11. | Radvanský Matěj | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 33.5 | 18 |
- | - | - | - | - | - | - |
12. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
13. | Dacho Mikuláš | Mosty u Jablunkova | 3 | 25 | 33 | 14 |
14. | Modlitba Marek | Písek | 3 | 25 | 32 | 10 |
15. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
16. | Jochymek Jiří | Písek | 3 | 22.5 | 28.5 | 10 |
17. | David Patrik | TJ Slovan Havířov | 3 | 18 | 24.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
18. | Slívová Veronika | TJ Slovan Havířov | 2.5 | 27 | 33.5 | 14 |
19. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |
- | - | - | - | - | - | - |
20. | Kufová Denisa | Mosty u Jablunkova | 2 | 28.5 | 34.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
21. | Chýlková Adéla | Mosty u Jablunkova | 1 | 24.5 | 31.5 | 4 |
22. | Buják Marek | Písek | 1 | 20 | 26 | 6 |
Turnaj neregistrovaných:
Turnaj neregistrovaných | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Volný Patrik | Jablunkov | 4.5 | 31.5 | 39.5 | 20.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
2. | Weglorz Dariusz | KS Beskid Skoczow (PLR) | 4 | 33 | 43 | 24 |
3. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
4. | Blahut Jaroslav | TJ TŽ Třinec | 4 | 29.5 | 38.5 | 19 |
5. | Szotkowski Robert | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 36 | 18 |
6. | Haratyk Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 35.5 | 15 |
7. | Murník Gerárd | TJ Slovan Havířov | 4 | 26.5 | 34 | 14 |
- | - | - | - | - | - | - |
8. | Tatarka Josef | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3.5 | 25.5 | 32.5 | 15 |
9. | Bejček Petr | Český Těšín | 3.5 | 24.5 | 31 | 15 |
- | - | - | - | - | - | - |
10. | Moskva Marek | TJ Slovan Havířov | 3 | 31.5 | 39.5 | 15 |
11. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
12. | Dacho Mikuláš | Mosty u Jablunkova | 3 | 25 | 33 | 14 |
13. | Modlitba Marek | Písek | 3 | 25 | 32 | 10 |
14. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
15. | Jochymek Jiří | Písek | 3 | 22.5 | 28.5 | 10 |
16. | David Patrik | TJ Slovan Havířov | 3 | 18 | 24.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
17. | Slívová Veronika | TJ Slovan Havířov | 2.5 | 27 | 33.5 | 14 |
18. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |
- | - | - | - | - | - | - |
19. | Kufová Denisa | Mosty u Jablunkova | 2 | 28.5 | 34.5 | 10 |
- | - | - | - | - | - | - |
20. | Chýlková Adéla | Mosty u Jablunkova | 1 | 24.5 | 31.5 | 4 |
21. | Buják Marek | Písek | 1 | 20 | 26 | 6 |
ACF - Cz Cup:
ACF - Cz Cup | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
Švýcarský systém 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. |
1. | Bury Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 35.5 | 42.5 | 26 |
2. | Baroň Přemysl | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 31.5 | 41 | 24 |
3. | Kowolowski Vít | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 5 | 28.5 | 36.5 | 21.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
4. | Samiec Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 35.5 | 45 | 22.5 |
5. | Kantor Pavel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 34 | 44 | 22.5 |
6. | Szotkowski Bohuslav | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4.5 | 31.5 | 41.5 | 24.5 |
- | - | - | - | - | - | - |
7. | Tatarka Jan | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 30 | 38 | 20 |
8. | Szotkowski Robert | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 36 | 18 |
9. | Haratyk Jiří | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 27.5 | 35.5 | 15 |
10. | Sikora Petr | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 4 | 24.5 | 32.5 | 17 |
- | - | - | - | - | - | - |
11. | Tatarka Josef | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3.5 | 25.5 | 32.5 | 15 |
- | - | - | - | - | - | - |
12. | Szotkowski Jakub | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 27 | 34.5 | 15 |
13. | Raszka Daniel | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 3 | 23 | 28.5 | 14 |
- | - | - | - | - | - | - |
14. | Chýlek Radomír | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova | 2.5 | 24.5 | 30.5 | 11 |