X. Mostecká věž 2011 (25.6.2011)
09.11.2011 12:35
Výsledková listina po 9.kole | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Příjmení a jméno | Oddíl / Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. | Perf. |
1 | Michenka, Josef IM | ŠACHOVÝ KLUB GEOFIN OSTRAVA | 7,5 | 43,0 | 54,5 | 38,0 | 2403 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
2 | Jurčík, Marián IM | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 7,0 | 42,0 | 54,5 | 40,5 | 2418 |
3 | Břečka, Ivan FM | TJ MITTAL OSTRAVA | 7,0 | 38,5 | 49,0 | 34,5 | 2346 |
4 | Straka, Jozef | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 7,0 | 37,5 | 49,0 | 37,0 | 2298 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
5 | Kičmer, Petr | BANÍK HAVÍŘOV | 6,5 | 41,5 | 52,5 | 35,0 | 2278 |
6 | Pilch, Roman | TJ TŽ TŘINEC | 6,5 | 41,0 | 52,5 | 33,0 | 2270 |
7 | Jurčík, Martin FM | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 6,5 | 40,5 | 52,0 | 34,0 | 2316 |
8 | Zabystrzan, Pavel FM | SK SLAVIA ORLOVÁ | 6,5 | 38,0 | 48,5 | 34,5 | 2238 |
9 | Sikora-Lerch, Jan IM | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 6,5 | 37,0 | 48,0 | 33,0 | 2226 |
10 | Worek, Joanna WIM | MCKISZ JAWORZNO (POL) | 6,5 | 36,5 | 47,5 | 33,0 | 2140 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
11 | Čempel, Jaroslav FM | SLEZAN OPAVA | 6,0 | 41,5 | 53,0 | 36,5 | 2277 |
12 | Samiec, Pavel | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 6,0 | 39,5 | 50,0 | 33,5 | 2250 |
13 | Sikora, Jan | TJ TŽ TŘINEC | 6,0 | 38,0 | 49,0 | 33,5 | 2242 |
14 | Pacl, Václav FM | ŠACHOVÝ KLUB GEOFIN OSTRAVA | 6,0 | 37,0 | 47,5 | 30,5 | 2086 |
15 | Zimniok, Lubomír | JAKL KARVINÁ | 6,0 | 36,5 | 45,5 | 31,0 | 2100 |
16 | Lys, Josef FM | JAKL KARVINÁ | 6,0 | 36,0 | 46,0 | 31,0 | 2119 |
17 | Mrva, Marek | TJ MITTAL OSTRAVA | 6,0 | 35,5 | 46,0 | 32,0 | 2183 |
18 | Baier, Pavel | BANÍK HAVÍŘOV | 6,0 | 35,5 | 46,0 | 29,0 | 2093 |
19 | Urbaník, Lukáš | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 6,0 | 34,0 | 42,0 | 27,5 | 2070 |
20 | Weismann, Lukáš | SOKOL DOBRÁ | 6,0 | 33,5 | 45,0 | 30,0 | 2087 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
21 | Misiuga, Andrzej | USTROŇ (POL) | 5,5 | 42,5 | 54,0 | 33,5 | 2218 |
22 | Melzer, Patrik | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 5,5 | 40,5 | 48,0 | 31,0 | 2135 |
23 | Sobek, Jaroslav FM | JAKL KARVINÁ | 5,5 | 40,0 | 51,0 | 35,5 | 2224 |
24 | Walek, Milan FM | TJ TŽ TŘINEC | 5,5 | 39,0 | 50,5 | 32,0 | 2160 |
25 | Cupek, Martin | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 5,5 | 38,5 | 50,0 | 29,5 | 2111 |
26 | Karhánek, Pavel | VOKD PORUBA | 5,5 | 34,0 | 43,5 | 28,0 | 2048 |
27 | Worek, Andrzej | LKS WISLA STRUMIEŃ (POL) | 5,5 | 34,0 | 43,0 | 28,0 | 2018 |
28 | Konečný, Vladimír | JAKL KARVINÁ | 5,5 | 33,0 | 43,0 | 26,0 | 1935 |
29 | Valenčík, Jozef | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 5,5 | 32,5 | 42,0 | 26,5 | 1985 |
30 | Omasta, Dušan | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 5,5 | 28,0 | 35,0 | 24,0 | 1772 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
31 | Ochodek, Mariusz | LKS WISLA STRUMIEŃ (POL) | 5,0 | 40,0 | 49,0 | 28,0 | 2074 |
32 | Schoupal, Patrik | TJ TŽ TŘINEC | 5,0 | 38,5 | 49,5 | 29,0 | 1991 |
33 | Didi, Jan | TJ MITTAL OSTRAVA | 5,0 | 38,5 | 48,0 | 28,0 | 1971 |
34 | Kukuczka, Milan | TJ VENDRYNĚ | 5,0 | 34,0 | 44,5 | 25,5 | 1891 |
35 | Schoupal, Edvard | TJ TŽ TŘINEC | 5,0 | 34,0 | 44,5 | 24,5 | 1883 |
36 | Szotkowski, Bohuslav | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 5,0 | 34,0 | 43,5 | 26,0 | 1886 |
37 | Hudziec, Bronislav | TJ VENDRYNĚ | 5,0 | 32,5 | 40,5 | 22,5 | 1819 |
38 | Mrázek, Roman | JAKL KARVINÁ | 5,0 | 32,0 | 41,5 | 23,5 | 1982 |
39 | Klus, Maciej | MUKS CIESZYN (POL) | 5,0 | 31,0 | 39,5 | 20,0 | 1783 |
40 | Pecha, Vladan | BESKYDSKÁ ŠACHOVÁ ŠKOLA O.S. | 5,0 | 30,5 | 40,0 | 24,0 | 1765 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
41 | Fargač, Martin | TJ TŽ TŘINEC | 4,5 | 37,5 | 47,5 | 27,0 | 1910 |
42 | Adamčík, Robert | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,5 | 35,5 | 45,0 | 27,5 | 1960 |
43 | Chwastek, Otto | TJ VENDRYNĚ | 4,5 | 35,5 | 43,5 | 26,5 | 2043 |
44 | Heczko, Mieczyslaw | SKOCZOW (POL) | 4,5 | 34,0 | 43,0 | 26,0 | 1782 |
45 | Král, Jiří | TJ MITTAL OSTRAVA | 4,5 | 33,5 | 42,0 | 23,0 | 1810 |
46 | Bausano, Michael | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 44,0 | 22,0 | 1781 |
47 | Pilch, David | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 42,5 | 23,5 | 1829 |
48 | Kvíčala, Miroslav | TJ TŽ TŘINEC | 4,5 | 32,5 | 42,0 | 24,5 | 1893 |
48 | Maroszczyk, Wieslaw | TJ TŽ TŘINEC | 4,5 | 32,5 | 42,0 | 24,5 | 1857 |
50 | Ochmyt, Jakub | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 32,5 | 40,5 | 20,5 | 1705 |
51 | Kantor, Pavel | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 21,5 | 1681 |
52 | Malina, Zdeněk | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 20,5 | 1865 |
53 | Čížek, Petr | TJ SOKOL ŠUMPERK | 4,5 | 31,5 | 40,0 | 21,0 | 1742 |
54 | Červenka, Roman | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 4,5 | 30,5 | 39,0 | 22,5 | 1739 |
55 | Turiak, Anton | ŠK DMS ŽILINA (SVK) | 4,5 | 30,5 | 38,0 | 21,5 | 1783 |
56 | Blecha, Josef | SOKOL FRYČOVICE | 4,5 | 30,0 | 39,0 | 22,0 | 1876 |
57 | Petrov, Nikolaj | ŠK ŠENOV | 4,5 | 29,5 | 38,5 | 21,0 | 1699 |
58 | Nešpor, Ivan | ŠK ŠENOV | 4,5 | 29,0 | 38,0 | 20,5 | 1675 |
59 | Beleš, Marian | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,5 | 28,0 | 34,5 | 17,5 | 1666 |
60 | Kufa, Václav | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,5 | 27,5 | 35,0 | 19,5 | 1782 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
61 | Kantor, Petr | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,0 | 37,5 | 48,5 | 26,0 | 1880 |
62 | Gábriš, Peter | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 32,0 | 41,0 | 20,0 | 1722 |
63 | Hruška, Stanislav | ŠK ŠENOV | 4,0 | 31,5 | 40,5 | 18,0 | 1464 |
64 | Šulgan, Branislav | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 30,5 | 40,5 | 20,0 | 1688 |
65 | Bělunek, Zdeněk | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,0 | 30,5 | 38,5 | 21,0 | 1684 |
66 | Čáňová, Dagmar | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,0 | 28,0 | 35,5 | 18,5 | 1719 |
67 | Adamčík, Juraj | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 35,5 | 17,0 | 1490 |
68 | Piovár, Richard | TJ MLADOSŤ ŽILINA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 33,5 | 17,0 | 1551 |
69 | Kunz, Petr | OS RYCHVALD | 4,0 | 27,0 | 33,0 | 17,0 | 912 |
70 | Sienczyk, Stephen | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (WAL) | 4,0 | 24,5 | 33,0 | 17,0 | 861 |
71 | Bury, Jiří | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,0 | 24,5 | 31,5 | 18,0 | 1619 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
72 | Melzer, Petr | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 3,5 | 30,5 | 38,0 | 19,5 | 1735 |
73 | Folwarczny, Marek | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 30,0 | 40,0 | 18,0 | 1646 |
74 | Bok, Zdeněk | SOKOL DOBRÁ | 3,5 | 29,0 | 37,0 | 18,5 | 1627 |
75 | Tatarka, Josef | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,5 | 28,5 | 38,0 | 17,0 | 1588 |
76 | Wertheim, Adolf | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 3,5 | 28,5 | 37,5 | 19,5 | 1569 |
77 | Lojek, Marek | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 26,5 | 34,5 | 16,0 | 939 |
78 | Gruszka, Aleš | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 25,0 | 31,5 | 15,0 | 1395 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
79 | Kalcovský, Petr | HAVÍŘOV | 3,0 | 31,0 | 40,0 | 17,0 | 1612 |
80 | Zimnioková, Markéta | JAKL KARVINÁ | 3,0 | 29,5 | 38,5 | 16,5 | 1534 |
81 | Vavřač, Stanislav | TŘINEC | 3,0 | 27,5 | 35,0 | 14,0 | 1321 |
82 | Piovár, Jaroslav | TJ MLADOSŤ ŽILINA (SVK) | 3,0 | 26,5 | 35,0 | 12,0 | 592 |
83 | Sikora, Petr | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 26,5 | 33,0 | 13,0 | 1278 |
84 | Kočí, Tomáš | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 26,0 | 31,0 | 12,0 | 1202 |
85 | Dacho, Mikuláš | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 25,0 | 33,0 | 13,0 | 1332 |
86 | Kučák, Lukáš | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 3,0 | 25,0 | 31,0 | 14,0 | 657 |
87 | Lasota, Jakub | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 23,5 | 28,5 | 9,0 | 658 |
88 | Sikora, Kryštof | JABLUNKOV | 3,0 | 22,5 | 29,5 | 13,0 | 520 |
89 | Bilko, Šimon | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,0 | 22,5 | 27,5 | 12,0 | 713 |
90 | Lasotová, Kristýna | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 21,0 | 27,5 | 10,0 | 651 |
91 | Gábriš, Stanislav | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 3,0 | 20,5 | 27,0 | 10,0 | 897 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
92 | Byrtusová, Ivana | NÁVSÍ | 2,0 | 27,0 | 32,5 | 10,0 | 809 |
93 | Klus, Šimon | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 25,5 | 31,5 | 8,0 | 483 |
94 | Martynek, Radek | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 22,0 | 27,0 | 5,0 | 573 |
95 | Martynková, Nikol | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 21,5 | 28,0 | 5,0 | 435 |
96 | Dańska, Malgorzata | SKOCZOW | 2,0 | 21,5 | 27,0 | 9,0 | 679 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
97 | Puczok, Marek | MOSTY U JABLUNKOVA | 1,0 | 20,5 | 27,5 | 5,0 | 777 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
Kategorie hráčí do 2000 ELO | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | |||||||
Švýcarský systém 2x15 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Příjmení a jméno | Oddíl / Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. | Perf. |
1 | Samiec, Pavel | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 6,0 | 39,5 | 50,0 | 33,5 | 2250 |
2 | Urbaník, Lukáš | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 6,0 | 34,0 | 42,0 | 27,5 | 2070 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
3 | Melzer, Patrik | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 5,5 | 40,5 | 48,0 | 31,0 | 2135 |
4 | Konečný, Vladimír | JAKL KARVINÁ | 5,5 | 33,0 | 43,0 | 26,0 | 1935 |
5 | Omasta, Dušan | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 5,5 | 28,0 | 35,0 | 24,0 | 1772 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
6 | Szotkowski, Bohuslav | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 5,0 | 34,0 | 43,5 | 26,0 | 1886 |
7 | Hudziec, Bronislav | TJ VENDRYNĚ | 5,0 | 32,5 | 40,5 | 22,5 | 1819 |
8 | Mrázek, Roman | JAKL KARVINÁ | 5,0 | 32,0 | 41,5 | 23,5 | 1982 |
9 | Klus, Maciej | MUKS CIESZYN (POL) | 5,0 | 31,0 | 39,5 | 20,0 | 1783 |
10 | Pecha, Vladan | BESKYDSKÁ ŠACHOVÁ ŠKOLA O.S. | 5,0 | 30,5 | 40,0 | 24,0 | 1765 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
11 | Chwastek, Otto | TJ VENDRYNĚ | 4,5 | 35,5 | 43,5 | 26,5 | 2043 |
12 | Heczko, Mieczyslaw | SKOCZOW (POL) | 4,5 | 34,0 | 43,0 | 26,0 | 1782 |
13 | Král, Jiří | TJ MITTAL OSTRAVA | 4,5 | 33,5 | 42,0 | 23,0 | 1810 |
14 | Bausano, Michael | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 44,0 | 22,0 | 1781 |
15 | Pilch, David | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 42,5 | 23,5 | 1829 |
16 | Maroszczyk, Wieslaw | TJ TŽ TŘINEC | 4,5 | 32,5 | 42,0 | 24,5 | 1857 |
17 | Kantor, Pavel | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 21,5 | 1681 |
18 | Malina, Zdeněk | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 20,5 | 1865 |
19 | Čížek, Petr | TJ SOKOL ŠUMPERK | 4,5 | 31,5 | 40,0 | 21,0 | 1742 |
20 | Červenka, Roman | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 4,5 | 30,5 | 39,0 | 22,5 | 1739 |
21 | Turiak, Anton | ŠK DMS ŽILINA (SVK) | 4,5 | 30,5 | 38,0 | 21,5 | 1783 |
22 | Blecha, Josef | SOKOL FRYČOVICE | 4,5 | 30,0 | 39,0 | 22,0 | 1876 |
23 | Petrov, Nikolaj | ŠK ŠENOV | 4,5 | 29,5 | 38,5 | 21,0 | 1699 |
24 | Nešpor, Ivan | ŠK ŠENOV | 4,5 | 29,0 | 38,0 | 20,5 | 1675 |
25 | Beleš, Marian | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,5 | 28,0 | 34,5 | 17,5 | 1666 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
26 | Gábriš, Peter | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 32,0 | 41,0 | 20,0 | 1722 |
27 | Hruška, Stanislav | ŠK ŠENOV | 4,0 | 31,5 | 40,5 | 18,0 | 1464 |
28 | Šulgan, Branislav | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 30,5 | 40,5 | 20,0 | 1688 |
29 | Bělunek, Zdeněk | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,0 | 30,5 | 38,5 | 21,0 | 1684 |
30 | Čáňová, Dagmar | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,0 | 28,0 | 35,5 | 18,5 | 1719 |
31 | Adamčík, Juraj | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 35,5 | 17,0 | 1490 |
32 | Piovár, Richard | TJ MLADOSŤ ŽILINA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 33,5 | 17,0 | 1551 |
33 | Kunz, Petr | OS RYCHVALD | 4,0 | 27,0 | 33,0 | 17,0 | 912 |
34 | Sienczyk, Stephen | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (WAL) | 4,0 | 24,5 | 33,0 | 17,0 | 861 |
35 | Bury, Jiří | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,0 | 24,5 | 31,5 | 18,0 | 1619 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
36 | Melzer, Petr | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 3,5 | 30,5 | 38,0 | 19,5 | 1735 |
37 | Folwarczny, Marek | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 30,0 | 40,0 | 18,0 | 1646 |
38 | Bok, Zdeněk | SOKOL DOBRÁ | 3,5 | 29,0 | 37,0 | 18,5 | 1627 |
39 | Wertheim, Adolf | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 3,5 | 28,5 | 37,5 | 19,5 | 1569 |
40 | Lojek, Marek | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 26,5 | 34,5 | 16,0 | 939 |
41 | Gruszka, Aleš | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 25,0 | 31,5 | 15,0 | 1395 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
42 | Piovár, Jaroslav | TJ MLADOSŤ ŽILINA (SVK) | 3,0 | 26,5 | 35,0 | 12,0 | 592 |
43 | Kučák, Lukáš | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 3,0 | 25,0 | 31,0 | 14,0 | 657 |
44 | Gábriš, Stanislav | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 3,0 | 20,5 | 27,0 | 10,0 | 897 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
Kategorie hráčí do 1800 ELO | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | |||||||
Švýcarský systém 2x15 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Příjmení a jméno | Oddíl / Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. | Perf. |
1 | Hudziec, Bronislav | TJ VENDRYNĚ | 5,0 | 32,5 | 40,5 | 22,5 | 1819 |
2 | Klus, Maciej | MUKS CIESZYN (POL) | 5,0 | 31,0 | 39,5 | 20,0 | 1783 |
3 | Pecha, Vladan | BESKYDSKÁ ŠACHOVÁ ŠKOLA O.S. | 5,0 | 30,5 | 40,0 | 24,0 | 1765 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
4 | Král, Jiří | TJ MITTAL OSTRAVA | 4,5 | 33,5 | 42,0 | 23,0 | 1810 |
5 | Bausano, Michael | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 44,0 | 22,0 | 1781 |
6 | Pilch, David | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 42,5 | 23,5 | 1829 |
7 | Kantor, Pavel | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 21,5 | 1681 |
8 | Malina, Zdeněk | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 20,5 | 1865 |
9 | Nešpor, Ivan | ŠK ŠENOV | 4,5 | 29,0 | 38,0 | 20,5 | 1675 |
10 | Beleš, Marian | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,5 | 28,0 | 34,5 | 17,5 | 1666 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
11 | Gábriš, Peter | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 32,0 | 41,0 | 20,0 | 1722 |
12 | Hruška, Stanislav | ŠK ŠENOV | 4,0 | 31,5 | 40,5 | 18,0 | 1464 |
13 | Šulgan, Branislav | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 30,5 | 40,5 | 20,0 | 1688 |
14 | Čáňová, Dagmar | ŠO TJ ZAŠOVÁ | 4,0 | 28,0 | 35,5 | 18,5 | 1719 |
15 | Adamčík, Juraj | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 35,5 | 17,0 | 1490 |
16 | Piovár, Richard | TJ MLADOSŤ ŽILINA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 33,5 | 17,0 | 1551 |
17 | Kunz, Petr | OS RYCHVALD | 4,0 | 27,0 | 33,0 | 17,0 | 912 |
18 | Sienczyk, Stephen | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (WAL) | 4,0 | 24,5 | 33,0 | 17,0 | 861 |
19 | Bury, Jiří | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,0 | 24,5 | 31,5 | 18,0 | 1619 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
20 | Melzer, Petr | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 3,5 | 30,5 | 38,0 | 19,5 | 1735 |
21 | Folwarczny, Marek | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 30,0 | 40,0 | 18,0 | 1646 |
22 | Bok, Zdeněk | SOKOL DOBRÁ | 3,5 | 29,0 | 37,0 | 18,5 | 1627 |
23 | Wertheim, Adolf | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 3,5 | 28,5 | 37,5 | 19,5 | 1569 |
24 | Lojek, Marek | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 26,5 | 34,5 | 16,0 | 939 |
25 | Gruszka, Aleš | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 25,0 | 31,5 | 15,0 | 1395 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
26 | Piovár, Jaroslav | TJ MLADOSŤ ŽILINA (SVK) | 3,0 | 26,5 | 35,0 | 12,0 | 592 |
27 | Kučák, Lukáš | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 3,0 | 25,0 | 31,0 | 14,0 | 657 |
28 | Gábriš, Stanislav | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 3,0 | 20,5 | 27,0 | 10,0 | 897 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
Turnaj mládeže do 15 let | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | |||||||
Švýcarský systém 2x15 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Příjmení a jméno | Oddíl / Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. | Perf. |
1 | Melzer, Patrik | TJ SLOVAN HAVÍŘOV | 5,5 | 40,5 | 48,0 | 31,0 | 2135 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
2 | Fargač, Martin | TJ TŽ TŘINEC | 4,5 | 37,5 | 47,5 | 27,0 | 1910 |
3 | Bausano, Michael | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 44,0 | 22,0 | 1781 |
4 | Pilch, David | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 33,0 | 42,5 | 23,5 | 1829 |
5 | Ochmyt, Jakub | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 32,5 | 40,5 | 20,5 | 1705 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
6 | Adamčík, Juraj | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 35,5 | 17,0 | 1490 |
7 | Piovár, Richard | TJ MLADOSŤ ŽILINA (SVK) | 4,0 | 27,0 | 33,5 | 17,0 | 1551 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Lojek, Marek | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 26,5 | 34,5 | 16,0 | 939 |
9 | Gruszka, Aleš | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,5 | 25,0 | 31,5 | 15,0 | 1395 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
10 | Dacho, Mikuláš | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 25,0 | 33,0 | 13,0 | 1332 |
11 | Lasota, Jakub | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 23,5 | 28,5 | 9,0 | 658 |
12 | Sikora, Kryštof | JABLUNKOV | 3,0 | 22,5 | 29,5 | 13,0 | 520 |
13 | Bilko, Šimon | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,0 | 22,5 | 27,5 | 12,0 | 713 |
14 | Lasotová, Kristýna | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 21,0 | 27,5 | 10,0 | 651 |
15 | Gábriš, Stanislav | TJ SLÁVIA CAISSA ČADCA (SVK) | 3,0 | 20,5 | 27,0 | 10,0 | 897 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
16 | Klus, Šimon | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 25,5 | 31,5 | 8,0 | 483 |
17 | Martynek, Radek | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 22,0 | 27,0 | 5,0 | 573 |
18 | Martynková, Nikol | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 21,5 | 28,0 | 5,0 | 435 |
19 | Dańska, Malgorzata | SKOCZOW | 2,0 | 21,5 | 27,0 | 9,0 | 679 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
20 | Puczok, Marek | MOSTY U JABLUNKOVA | 1,0 | 20,5 | 27,5 | 5,0 | 777 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
Turnaj neregistrovaných | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | |||||||
Švýcarský systém 2x15 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Příjmení a jméno | Oddíl / Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. | Perf. |
1 | Ochmyt, Jakub | SK SLAVIA ORLOVÁ | 4,5 | 32,5 | 40,5 | 20,5 | 1705 |
2 | Kufa, Václav | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,5 | 27,5 | 35,0 | 19,5 | 1782 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
3 | Tatarka, Josef | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,5 | 28,5 | 38,0 | 17,0 | 1588 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
4 | Kalcovský, Petr | HAVÍŘOV | 3,0 | 31,0 | 40,0 | 17,0 | 1612 |
5 | Zimnioková, Markéta | JAKL KARVINÁ | 3,0 | 29,5 | 38,5 | 16,5 | 1534 |
6 | Vavřač, Stanislav | TŘINEC | 3,0 | 27,5 | 35,0 | 14,0 | 1321 |
7 | Sikora, Petr | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 26,5 | 33,0 | 13,0 | 1278 |
8 | Kočí, Tomáš | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 26,0 | 31,0 | 12,0 | 1202 |
9 | Dacho, Mikuláš | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 25,0 | 33,0 | 13,0 | 1332 |
10 | Lasota, Jakub | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 23,5 | 28,5 | 9,0 | 658 |
11 | Sikora, Kryštof | JABLUNKOV | 3,0 | 22,5 | 29,5 | 13,0 | 520 |
12 | Bilko, Šimon | SK SLAVIA ORLOVÁ | 3,0 | 22,5 | 27,5 | 12,0 | 713 |
13 | Lasotová, Kristýna | MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 21,0 | 27,5 | 10,0 | 651 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
14 | Byrtusová, Ivana | NÁVSÍ | 2,0 | 27,0 | 32,5 | 10,0 | 809 |
15 | Klus, Šimon | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 25,5 | 31,5 | 8,0 | 483 |
16 | Martynek, Radek | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 22,0 | 27,0 | 5,0 | 573 |
17 | Martynková, Nikol | MOSTY U JABLUNKOVA | 2,0 | 21,5 | 28,0 | 5,0 | 435 |
18 | Dańska, Malgorzata | SKOCZOW | 2,0 | 21,5 | 27,0 | 9,0 | 679 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
19 | Puczok, Marek | MOSTY U JABLUNKOVA | 1,0 | 20,5 | 27,5 | 5,0 | 777 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
ACF - Cz Cup | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výsledková listina po 9.kole | |||||||
Švýcarský systém 2x15 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Příjmení a jméno | Oddíl / Klub | Body | M/Buch. | Buch. | Progr. | Perf. |
1 | Sikora-Lerch, Jan IM | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 6,5 | 37,0 | 48,0 | 33,0 | 2226 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
2 | Samiec, Pavel | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 6,0 | 39,5 | 50,0 | 33,5 | 2250 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
3 | Cupek, Martin | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 5,5 | 38,5 | 50,0 | 29,5 | 2111 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
4 | Szotkowski, Bohuslav | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 5,0 | 34,0 | 43,5 | 26,0 | 1886 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
5 | Kantor, Pavel | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 21,5 | 1681 |
6 | Kufa, Václav | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,5 | 27,5 | 35,0 | 19,5 | 1782 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
7 | Kantor, Petr | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,0 | 37,5 | 48,5 | 26,0 | 1880 |
8 | Bury, Jiří | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 4,0 | 24,5 | 31,5 | 18,0 | 1619 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
9 | Sikora, Petr | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 26,5 | 33,0 | 13,0 | 1278 |
10 | Dacho, Mikuláš | ŠO TJ SOKOL MOSTY U JABLUNKOVA | 3,0 | 25,0 | 33,0 | 13,0 | 1332 |
- | - | - | - | - | - | - | - |
Švýcarský systém 1.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Jurčík Marián | 1 | 0 | Pecha Vladan | 1. |
2. | Mrázek Roman | 0 | 1 | Jurčík Martin | 2. |
3. | Walek Milan | 1 | 0 | Klus Maciej | 3. |
4. | Bausano Michael | 0 | 1 | Michenka Josef | 4. |
5. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Piovár Jaroslav | 5. |
6. | Folwarczny Marek | 0 | 1 | Břečka Ivan | 6. |
7. | Worek Joanna | 1 | 0 | Pilch David | 7. |
8. | Šulgan Branislav | 0 | 1 | Straka Jozef | 8. |
9. | Sobek Jaroslav | 1 | 0 | Čížek Petr | 9. |
10. | Kantor Pavel | 0 | 1 | Pacl Václav | 10. |
11. | Sikora Jan | 1 | 0 | Hudziec Bronislav | 11. |
12. | Malina Zdeněk | 0 | 1 | Čempel Jaroslav | 12. |
13. | Kičmer Petr | 1 | 0 | Sienczyk Stephen | 13. |
14. | Nešpor Ivan | 0 | 1 | Sikora-Lerch Jan | 14. |
15. | Misiuga Andrzej | 1 | 0 | Bury Jiří | 15. |
16. | Melzer Petr | 0 | 1 | Mrva Marek | 16. |
17. | Lys Josef | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 17. |
18. | Král Jiří | 0 | 1 | Baier Pavel | 18. |
19. | Weissmann Lukáš | 1 | 0 | Čáňová Dagmar | 19. |
20. | Hruška Stanislav | 0 | 1 | Pilch Roman | 20. |
21. | Kantor Petr | 1 | 0 | Kunz Petr | 21. |
22. | Bok Zdeněk | 0 | 1 | Karhánek Pavel | 22. |
23. | Zimniok Lubomír | 1 | 0 | Lojek Marek | 23. |
24. | Beleš Marian | 0 | 1 | Schoupal Patrik | 24. |
25. | Fargač Martin | 1 | 0 | Gruszka Aleš | 25. |
26. | Gábriš Peter | 0 | 1 | Kukuczka Milan | 26. |
27. | Cupek Martin | 1 | 0 | Adamčík Juraj | 27. |
28. | Kučák Lukáš | 0 | 1 | Adamčík Robert | 28. |
29. | Schoupal Edvard | 1 | 0 | Piovár Richard | 29. |
30. | Gábriš Stanislav | 0 | 1 | Didi Jan | 30. |
31. | Kvíčala Miroslav | 1 | 0 | Bilko Šimon | 31. |
32. | Byrtusová Ivana | 0 | 1 | Ochodek Mariusz | 32. |
33. | Worek Andrzej | 1 | 0 | Dacho Mikuláš | 33. |
34. | Dańska Malgorzata | 0 | 1 | Bělunek Zdeněk | 34. |
35. | Maroszczyk Wieslaw | 0,5 | 0,5 | Kalcovský Petr | 35. |
36. | Klus Šimon | 0 | 1 | Chwastek Otto | 36. |
37. | Petrov Nikolaj | 1 | 0 | Kočí Tomáš | 37. |
38. | Kufa Václav | 1 | 0 | Blecha Josef | 38. |
39. | Heczko Mieczyslaw | 1 | 0 | Lasota Jakub | 39. |
40. | Lasotová Kristýna | 0 | 1 | Szotkowski Bohuslav | 40. |
41. | Turiak Anton | 1 | 0 | Martynek Radek | 41. |
42. | Martynková Nikol | 0 | 1 | Urbaník Lukáš | 42. |
43. | Konečný Vladimír | 1 | 0 | Ochmyt Jakub | 43. |
44. | Puczok Marek | 0 | 1 | Melzer Patrik | 44. |
45. | Valenčík Jozef | 1 | 0 | Sikora Kryštof | 45. |
46. | Sikora Petr | 0 | 1 | Červenka Roman | 46. |
47. | Samiec Pavel | 1 | 0 | Tatarka Josef | 47. |
48. | Vavřač Stanislav | 0 | 1 | Omasta Dušan | 48. |
49. | Zimnioková Markéta | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 2.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Kukuczka Milan | 0 | 1 | Jurčík Marián | 1. |
2. | Jurčík Martin | 1 | 0 | Fargač Martin | 2. |
3. | Adamčík Robert | 0 | 1 | Walek Milan | 3. |
4. | Michenka Josef | 1 | 0 | Cupek Martin | 4. |
5. | Didi Jan | 1 | 0 | Zabystrzan Pavel | 5. |
6. | Břečka Ivan | 1 | 0 | Schoupal Edvard | 6. |
7. | Ochodek Mariusz | 1 | 0 | Worek Joanna | 7. |
8. | Straka Jozef | 1 | 0 | Kvíčala Miroslav | 8. |
9. | Bělunek Zdeněk | 0 | 1 | Sobek Jaroslav | 9. |
10. | Pacl Václav | 0,5 | 0,5 | Worek Andrzej | 10. |
11. | Chwastek Otto | 0 | 1 | Sikora Jan | 11. |
12. | Čempel Jaroslav | 1 | 0 | Petrov Nikolaj | 12. |
13. | Szotkowski Bohuslav | 0 | 1 | Kičmer Petr | 13. |
14. | Sikora-Lerch Jan | 1 | 0 | Heczko Mieczyslaw | 14. |
15. | Urbaník Lukáš | 0 | 1 | Misiuga Andrzej | 15. |
16. | Mrva Marek | 1 | 0 | Turiak Anton | 16. |
17. | Melzer Patrik | 1 | 0 | Lys Josef | 17. |
18. | Baier Pavel | 1 | 0 | Konečný Vladimír | 18. |
19. | Červenka Roman | 0 | 1 | Weissmann Lukáš | 19. |
20. | Pilch Roman | 1 | 0 | Valenčík Jozef | 20. |
21. | Omasta Dušan | 0 | 1 | Kantor Petr | 21. |
22. | Karhánek Pavel | 0 | 1 | Samiec Pavel | 22. |
23. | Zimnioková Markéta | 0,5 | 0,5 | Zimniok Lubomír | 23. |
24. | Schoupal Patrik | 1 | 0 | Kufa Václav | 24. |
25. | Blecha Josef | 0,5 | 0,5 | Maroszczyk Wieslaw | 25. |
26. | Kalcovský Petr | 0 | 1 | Pecha Vladan | 26. |
27. | Gruszka Aleš | 0 | 1 | Mrázek Roman | 27. |
28. | Klus Maciej | 1 | 0 | Beleš Marian | 28. |
29. | Adamčík Juraj | 0 | 1 | Bausano Michael | 29. |
30. | Piovár Jaroslav | 0 | 1 | Gábriš Peter | 30. |
31. | Piovár Richard | 0 | 1 | Folwarczny Marek | 31. |
32. | Pilch David | 1 | 0 | Kučák Lukáš | 32. |
33. | Bilko Šimon | 0 | 1 | Šulgan Branislav | 33. |
34. | Čížek Petr | 1 | 0 | Gábriš Stanislav | 34. |
35. | Dacho Mikuláš | 0 | 1 | Kantor Pavel | 35. |
36. | Hudziec Bronislav | 1 | 0 | Byrtusová Ivana | 36. |
37. | Kočí Tomáš | 0 | 1 | Malina Zdeněk | 37. |
38. | Sienczyk Stephen | 1 | 0 | Dańska Malgorzata | 38. |
39. | Lasota Jakub | 0 | 1 | Nešpor Ivan | 39. |
40. | Bury Jiří | 1 | 0 | Klus Šimon | 40. |
41. | Martynek Radek | 0 | 1 | Melzer Petr | 41. |
42. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Lasotová Kristýna | 42. |
43. | Ochmyt Jakub | 0 | 1 | Král Jiří | 43. |
44. | Čáňová Dagmar | 1 | 0 | Martynková Nikol | 44. |
45. | Sikora Kryštof | 0 | 1 | Hruška Stanislav | 45. |
46. | Kunz Petr | 1 | 0 | Puczok Marek | 46. |
47. | Tatarka Josef | 0 | 1 | Bok Zdeněk | 47. |
48. | Lojek Marek | 1 | 0 | Sikora Petr | 48. |
49. | Vavřač Stanislav | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 3.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Jurčík Marián | 1 | 0 | Mrva Marek | 1. |
2. | Misiuga Andrzej | 1 | 0 | Jurčík Martin | 2. |
3. | Walek Milan | 1 | 0 | Baier Pavel | 3. |
4. | Weissmann Lukáš | 0,5 | 0,5 | Michenka Josef | 4. |
5. | Pilch Roman | 1 | 0 | Břečka Ivan | 5. |
6. | Kantor Petr | 0 | 1 | Straka Jozef | 6. |
7. | Sobek Jaroslav | 1 | 0 | Schoupal Patrik | 7. |
8. | Sikora Jan | 1 | 0 | Didi Jan | 8. |
9. | Ochodek Mariusz | 0 | 1 | Čempel Jaroslav | 9. |
10. | Kičmer Petr | 0,5 | 0,5 | Melzer Patrik | 10. |
11. | Samiec Pavel | 1 | 0 | Sikora-Lerch Jan | 11. |
12. | Zimniok Lubomír | 1 | 0 | Pacl Václav | 12. |
13. | Worek Andrzej | 1 | 0 | Zimnioková Markéta | 13. |
14. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Mrázek Roman | 14. |
15. | Worek Joanna | 1 | 0 | Klus Maciej | 15. |
16. | Lys Josef | 1 | 0 | Bausano Michael | 16. |
17. | Folwarczny Marek | 0 | 1 | Karhánek Pavel | 17. |
18. | Fargač Martin | 1 | 0 | Pilch David | 18. |
19. | Šulgan Branislav | 0 | 1 | Kukuczka Milan | 19. |
20. | Cupek Martin | 1 | 0 | Čížek Petr | 20. |
21. | Kantor Pavel | 0 | 1 | Adamčík Robert | 21. |
22. | Schoupal Edvard | 1 | 0 | Hudziec Bronislav | 22. |
23. | Kvíčala Miroslav | 0,5 | 0,5 | Malina Zdeněk | 23. |
24. | Nešpor Ivan | 0 | 1 | Bělunek Zdeněk | 24. |
25. | Maroszczyk Wieslaw | 1 | 0 | Sienczyk Stephen | 25. |
26. | Melzer Petr | 0,5 | 0,5 | Chwastek Otto | 26. |
27. | Petrov Nikolaj | 1 | 0 | Bury Jiří | 27. |
28. | Heczko Mieczyslaw | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 28. |
29. | Král Jiří | 0 | 1 | Szotkowski Bohuslav | 29. |
30. | Turiak Anton | 1 | 0 | Čáňová Dagmar | 30. |
31. | Hruška Stanislav | 0 | 1 | Urbaník Lukáš | 31. |
32. | Konečný Vladimír | 1 | 0 | Kunz Petr | 32. |
33. | Valenčík Jozef | 1 | 0 | Lojek Marek | 33. |
34. | Bok Zdeněk | 1 | 0 | Červenka Roman | 34. |
35. | Gábriš Peter | 1 | 0 | Omasta Dušan | 35. |
36. | Pecha Vladan | 1 | 0 | Vavřač Stanislav | 36. |
37. | Kufa Václav | 0,5 | 0,5 | Kalcovský Petr | 37. |
38. | Piovár Jaroslav | 0 | 1 | Blecha Josef | 38. |
39. | Beleš Marian | 1 | 0 | Kočí Tomáš | 39. |
40. | Klus Šimon | 0 | 1 | Gruszka Aleš | 40. |
41. | Lasotová Kristýna | 0 | 1 | Adamčík Juraj | 41. |
42. | Kučák Lukáš | 1 | 0 | Lasota Jakub | 42. |
43. | Martynková Nikol | 0 | 1 | Piovár Richard | 43. |
44. | Gábriš Stanislav | 1 | 0 | Martynek Radek | 44. |
45. | Puczok Marek | 0 | 1 | Bilko Šimon | 45. |
46. | Byrtusová Ivana | 0 | 1 | Ochmyt Jakub | 46. |
47. | Sikora Petr | 0 | 1 | Dacho Mikuláš | 47. |
48. | Dańska Malgorzata | 0 | 1 | Sikora Kryštof | 48. |
49. | Tatarka Josef | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 4.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Sikora Jan | 0 | 1 | Jurčík Marián | 1. |
2. | Čempel Jaroslav | 1 | 0 | Walek Milan | 2. |
3. | Straka Jozef | 0 | 1 | Misiuga Andrzej | 3. |
4. | Sobek Jaroslav | 1 | 0 | Pilch Roman | 4. |
5. | Michenka Josef | 0,5 | 0,5 | Samiec Pavel | 5. |
6. | Zimniok Lubomír | 0 | 1 | Kičmer Petr | 6. |
7. | Melzer Patrik | 1 | 0 | Weissmann Lukáš | 7. |
8. | Jurčík Martin | 1 | 0 | Worek Andrzej | 8. |
9. | Schoupal Edvard | 0 | 1 | Zabystrzan Pavel | 9. |
10. | Břečka Ivan | 1 | 0 | Ochodek Mariusz | 10. |
11. | Didi Jan | 0 | 1 | Worek Joanna | 11. |
12. | Sikora-Lerch Jan | 1 | 0 | Maroszczyk Wieslaw | 12. |
13. | Mrva Marek | 1 | 0 | Petrov Nikolaj | 13. |
14. | Bělunek Zdeněk | 0 | 1 | Lys Josef | 14. |
15. | Baier Pavel | 0 | 1 | Heczko Mieczyslaw | 15. |
16. | Szotkowski Bohuslav | 0 | 1 | Kantor Petr | 16. |
17. | Karhánek Pavel | 1 | 0 | Turiak Anton | 17. |
18. | Schoupal Patrik | 1 | 0 | Konečný Vladimír | 18. |
19. | Urbaník Lukáš | 0,5 | 0,5 | Fargač Martin | 19. |
20. | Kukuczka Milan | 0 | 1 | Valenčík Jozef | 20. |
21. | Pecha Vladan | 0 | 1 | Cupek Martin | 21. |
22. | Adamčík Robert | 1 | 0 | Bok Zdeněk | 22. |
23. | Pacl Václav | 1 | 0 | Gábriš Peter | 23. |
24. | Zimnioková Markéta | 0 | 1 | Kvíčala Miroslav | 24. |
25. | Chwastek Otto | 1 | 0 | Kufa Václav | 25. |
26. | Blecha Josef | 1 | 0 | Melzer Petr | 26. |
27. | Malina Zdeněk | 0 | 1 | Červenka Roman | 27. |
28. | Omasta Dušan | 1 | 0 | Hruška Stanislav | 28. |
29. | Mrázek Roman | 1 | 0 | Kunz Petr | 29. |
30. | Klus Maciej | 1 | 0 | Lojek Marek | 30. |
31. | Bausano Michael | 1 | 0 | Beleš Marian | 31. |
32. | Gruszka Aleš | 0,5 | 0,5 | Folwarczny Marek | 32. |
33. | Pilch David | 1 | 0 | Adamčík Juraj | 33. |
34. | Piovár Richard | 0 | 1 | Šulgan Branislav | 34. |
35. | Čížek Petr | 1 | 0 | Kučák Lukáš | 35. |
36. | Bilko Šimon | 0 | 1 | Kantor Pavel | 36. |
37. | Hudziec Bronislav | 1 | 0 | Gábriš Stanislav | 37. |
38. | Sienczyk Stephen | 1 | 0 | Dacho Mikuláš | 38. |
39. | Kalcovský Petr | 0 | 1 | Nešpor Ivan | 39. |
40. | Bury Jiří | 0 | 1 | Ochmyt Jakub | 40. |
41. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Sikora Kryštof | 41. |
42. | Vavřač Stanislav | 0 | 1 | Král Jiří | 42. |
43. | Čáňová Dagmar | 0 | 1 | Tatarka Josef | 43. |
44. | Lasota Jakub | 0 | 1 | Piovár Richard | 44. |
45. | Lasotová Kristýna | 0 | 1 | Byrtusová Ivana | 45. |
46. | Martynek Radek | 0 | 1 | Dańska Malgorzata | 46. |
47. | Martynková Nikol | 0 | 1 | Klus Šimon | 47. |
48. | Kočí Tomáš | 1 | 0 | Puczok Marek | 48. |
49. | Sikora Petr | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 5.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Jurčík Marián | 1 | 0 | Čempel Jaroslav | 1. |
2. | Misiuga Andrzej | 0 | 1 | Sobek Jaroslav | 2. |
3. | Samiec Pavel | 0,5 | 0,5 | Melzer Patrik | 3. |
4. | Kičmer Petr | 0,5 | 0,5 | Břečka Ivan | 4. |
5. | Lys Josef | 0 | 1 | Jurčík Martin | 5. |
6. | Walek Milan | 1 | 0 | Karhánek Pavel | 6. |
7. | Pilch Roman | 0 | 1 | Michenka Josef | 7. |
8. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Schoupal Patrik | 8. |
9. | Worek Joanna | 0,5 | 0,5 | Adamčík Robert | 9. |
10. | Cupek Martin | 0 | 1 | Straka Jozef | 10. |
11. | Kantor Petr | 0,5 | 0,5 | Sikora Jan | 11. |
12. | Valenčík Jozef | 0 | 1 | Sikora-Lerch Jan | 12. |
13. | Heczko Mieczyslaw | 0 | 1 | Mrva Marek | 13. |
14. | Kvíčala Miroslav | 0 | 1 | Pacl Václav | 14. |
15. | Weissmann Lukáš | 0 | 1 | Chwastek Otto | 15. |
16. | Worek Andrzej | 0 | 1 | Zimniok Lubomír | 16. |
17. | Fargač Martin | 1 | 0 | Blecha Josef | 17. |
18. | Baier Pavel | 0,5 | 0,5 | Urbaník Lukáš | 18. |
19. | Kantor Pavel | 0 | 1 | Kukuczka Milan | 19. |
20. | Šulgan Branislav | 0,5 | 0,5 | Schoupal Edvard | 20. |
21. | Nešpor Ivan | 0 | 1 | Didi Jan | 21. |
22. | Ochodek Mariusz | 1 | 0 | Klus Maciej | 22. |
23. | Král Jiří | 1 | 0 | Bělunek Zdeněk | 23. |
24. | Maroszczyk Wieslaw | 1 | 0 | Bausano Michael | 24. |
25. | Petrov Nikolaj | 0 | 1 | Pilch David | 25. |
26. | Bok Zdeněk | 0 | 1 | Szotkowski Bohuslav | 26. |
27. | Turiak Anton | 0,5 | 0,5 | Čížek Petr | 27. |
28. | Konečný Vladimír | 1 | 0 | Hudziec Bronislav | 28. |
29. | Červenka Roman | 1 | 0 | Sienczyk Stephen | 29. |
30. | Ochmyt Jakub | 1 | 0 | Omasta Dušan | 30. |
31. | Gábriš Peter | 0 | 1 | Pecha Vladan | 31. |
32. | Tatarka Josef | 0 | 1 | Mrázek Roman | 32. |
33. | Folwarczny Marek | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 33. |
34. | Kufa Václav | 0 | 1 | Malina Zdeněk | 34. |
35. | Melzer Petr | 1 | 0 | Gruszka Aleš | 35. |
36. | Hruška Stanislav | 1 | 0 | Zimnioková Markéta | 36. |
37. | Piovár Jaroslav | 1 | 0 | Bilko Šimon | 37. |
38. | Byrtusová Ivana | 0 | 1 | Bury Jiří | 38. |
39. | Dacho Mikuláš | 0 | 1 | Čáňová Dagmar | 39. |
40. | Kunz Petr | 1 | 0 | Dańska Malgorzata | 40. |
41. | Lojek Marek | 0 | 1 | Kalcovský Petr | 41. |
42. | Beleš Marian | 1 | 0 | Klus Šimon | 42. |
43. | Adamčík Juraj | 1 | 0 | Kočí Tomáš | 43. |
44. | Kučák Lukáš | 0 | 1 | Sikora Petr | 44. |
45. | Sikora Kryštof | 0 | 1 | Piovár Richard | 45. |
46. | Gábriš Stanislav | 0 | 1 | Vavřač Stanislav | 46. |
47. | Lasota Jakub | 1 | 0 | Martynková Nikol | 47. |
48. | Martynek Radek | 0 | 1 | Lasotová Kristýna | 48. |
49. | Puczok Marek | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 6.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Sobek Jaroslav | 0 | 1 | Jurčík Marián | 1. |
2. | Jurčík Martin | 0,5 | 0,5 | Kičmer Petr | 2. |
3. | Sikora-Lerch Jan | 0,5 | 0,5 | Walek Milan | 3. |
4. | Michenka Josef | 1 | 0 | Misiuga Andrzej | 4. |
5. | Mrva Marek | 0 | 1 | Zabystrzan Pavel | 5. |
6. | Straka Jozef | 1 | 0 | Melzer Patrik | 6. |
7. | Čempel Jaroslav | 1 | 0 | Samiec Pavel | 7. |
8. | Břečka Ivan | 1 | 0 | Kantor Petr | 8. |
9. | Chwastek Otto | 0 | 1 | Worek Joanna | 9. |
10. | Pacl Václav | 1 | 0 | Fargač Martin | 10. |
11. | Adamčík Robert | 0 | 1 | Sikora Jan | 11. |
12. | Karhánek Pavel | 0,5 | 0,5 | Zimniok Lubomír | 12. |
13. | Szotkowski Bohuslav | 0 | 1 | Lys Josef | 13. |
14. | Urbaník Lukáš | 0 | 1 | Pilch Roman | 14. |
15. | Schoupal Patrik | 1 | 0 | Valenčík Jozef | 15. |
16. | Kukuczka Milan | 0,5 | 0,5 | Konečný Vladimír | 16. |
17. | Červenka Roman | 0 | 1 | Cupek Martin | 17. |
18. | Didi Jan | 1 | 0 | Král Jiří | 18. |
19. | Pecha Vladan | 0 | 1 | Ochodek Mariusz | 19. |
20. | Mrázek Roman | 0,5 | 0,5 | Maroszczyk Wieslaw | 20. |
21. | Pilch David | 1 | 0 | Heczko Mieczyslaw | 21. |
22. | Ochmyt Jakub | 0 | 1 | Weissmann Lukáš | 22. |
23. | Turiak Anton | 0 | 1 | Baier Pavel | 23. |
24. | Schoupal Edvard | 1 | 0 | Folwarczny Marek | 24. |
25. | Čížek Petr | 0 | 1 | Kvíčala Miroslav | 25. |
26. | Malina Zdeněk | 0 | 1 | Worek Andrzej | 26. |
27. | Blecha Josef | 1 | 0 | Šulgan Branislav | 27. |
28. | Bělunek Zdeněk | 1 | 0 | Melzer Petr | 28. |
29. | Čáňová Dagmar | 0,5 | 0,5 | Petrov Nikolaj | 29. |
30. | Omasta Dušan | 1 | 0 | Kunz Petr | 30. |
31. | Klus Maciej | 0 | 1 | Hruška Stanislav | 31. |
32. | Bausano Michael | 1 | 0 | Bok Zdeněk | 32. |
33. | Adamčík Juraj | 1 | 0 | Piovár Jaroslav | 33. |
34. | Piovár Richard | 0 | 1 | Kantor Pavel | 34. |
35. | Hudziec Bronislav | 1 | 0 | Beleš Marian | 35. |
36. | Sienczyk Stephen | 0 | 1 | Gábriš Peter | 36. |
37. | Sikora Petr | 0 | 1 | Nešpor Ivan | 37. |
38. | Bury Jiří | 0 | 1 | Kalcovský Petr | 38. |
39. | Wertheim Adolf | 1 | 0 | Tatarka Josef | 39. |
40. | Gruszka Aleš | 1 | 0 | Vavřač Stanislav | 40. |
41. | Zimnioková Markéta | 0 | 1 | Kufa Václav | 41. |
42. | Dańska Malgorzata | 0 | 1 | Lojek Marek | 42. |
43. | Klus Šimon | 0 | 1 | Kučák Lukáš | 43. |
44. | Kočí Tomáš | 1 | 0 | Gábriš Stanislav | 44. |
45. | Bilko Šimon | 1 | 0 | Lasota Jakub | 45. |
46. | Puczok Marek | 0 | 1 | Byrtusová Ivana | 46. |
47. | Dacho Mikuláš | 1 | 0 | Lasotová Kristýna | 47. |
48. | Sikora Kryštof | 1 | 0 | Martynek Radek | 48. |
49. | Martynková Nikol | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 7.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Jurčík Marián | 0 | 1 | Michenka Josef | 1. |
2. | Zabystrzan Pavel | 1 | 0 | Sobek Jaroslav | 2. |
3. | Čempel Jaroslav | 0,5 | 0,5 | Straka Jozef | 3. |
4. | Sikora Jan | 0,5 | 0,5 | Jurčík Martin | 4. |
5. | Walek Milan | 0 | 1 | Břečka Ivan | 5. |
6. | Worek Joanna | 1 | 0 | Sikora-Lerch Jan | 6. |
7. | Kičmer Petr | 1 | 0 | Pacl Václav | 7. |
8. | Misiuga Andrzej | 0,5 | 0,5 | Cupek Martin | 8. |
9. | Ochodek Mariusz | 0,5 | 0,5 | Mrva Marek | 9. |
10. | Lys Josef | 1 | 0 | Didi Jan | 10. |
11. | Melzer Patrik | 0 | 1 | Pilch Roman | 11. |
12. | Zimniok Lubomír | 1 | 0 | Pilch David | 12. |
13. | Samiec Pavel | 1 | 0 | Schoupal Patrik | 13. |
14. | Baier Pavel | 1 | 0 | Schoupal Edvard | 14. |
15. | Weissmann Lukáš | 1 | 0 | Blecha Josef | 15. |
16. | Kantor Petr | 0 | 1 | Chwastek Otto | 16. |
17. | Kvíčala Miroslav | 0 | 1 | Karhánek Pavel | 17. |
18. | Fargač Martin | 1 | 0 | Mrázek Roman | 18. |
19. | Worek Andrzej | 1 | 0 | Kukuczka Milan | 19. |
20. | Maroszczyk Wieslaw | 0 | 1 | Adamčík Robert | 20. |
21. | Konečný Vladimír | 0 | 1 | Szotkowski Bohuslav | 21. |
22. | Hudziec Bronislav | 1 | 0 | Bělunek Zdeněk | 22. |
23. | Heczko Mieczyslaw | 1 | 0 | Adamčík Juraj | 23. |
24. | Nešpor Ivan | 0 | 1 | Urbaník Lukáš | 24. |
25. | Valenčík Jozef | 0,5 | 0,5 | Wertheim Adolf | 25. |
26. | Král Jiří | 1 | 0 | Červenka Roman | 26. |
27. | Kalcovský Petr | 0 | 1 | Omasta Dušan | 27. |
28. | Hruška Stanislav | 0 | 1 | Pecha Vladan | 28. |
29. | Gábriš Peter | 0 | 1 | Bausano Michael | 29. |
30. | Kantor Pavel | 1 | 0 | Ochmyt Jakub | 30. |
31. | Petrov Nikolaj | 0 | 1 | Malina Zdeněk | 31. |
32. | Melzer Petr | 1 | 0 | Turiak Anton | 32. |
33. | Folwarczny Marek | 0 | 1 | Čáňová Dagmar | 33. |
34. | Šulgan Branislav | 1 | 0 | Gruszka Aleš | 34. |
35. | Kufa Václav | 0 | 1 | Čížek Petr | 35. |
36. | Byrtusová Ivana | 0 | 1 | Klus Maciej | 36. |
37. | Piovár Jaroslav | 0 | 1 | Piovár Richard | 37. |
38. | Tatarka Josef | 1 | 0 | Sienczyk Stephen | 38. |
39. | Vavřač Stanislav | 0 | 1 | Bury Jiří | 39. |
40. | Kunz Petr | 1 | 0 | Bilko Šimon | 40. |
41. | Bok Zdeněk | 0,5 | 0,5 | Dacho Mikuláš | 41. |
42. | Lojek Marek | 1 | 0 | Kočí Tomáš | 42. |
43. | Beleš Marian | 1 | 0 | Sikora Petr | 43. |
44. | Kučák Lukáš | 1 | 0 | Sikora Kryštof | 44. |
45. | Gábriš Stanislav | 0 | 1 | Zimnioková Markéta | 45. |
46. | Dańska Malgorzata | 1 | 0 | Martynková Nikol | 46. |
47. | Lasotová Kristýna | 1 | 0 | Klus Šimon | 47. |
48. | Lasota Jakub | 1 | 0 | Puczok Marek | 48. |
49. | Martynek radek | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 8.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Michenka Josef | 1 | 0 | Zabystrzan Pavel | 1. |
2. | Břečka Ivan | 0,5 | 0,5 | Jurčík Marián | 2. |
3. | Worek Joanna | 0,5 | 0,5 | Čempel Jaroslav | 3. |
4. | Straka Jozef | 1 | 0 | Kičmer Petr | 4. |
5. | Jurčík Martin | 1 | 0 | Zimniok Lubomír | 5. |
6. | Sobek Jaroslav | 0 | 1 | Lys Josef | 6. |
7. | Pilch Roman | 0,5 | 0,5 | Sikora Jan | 7. |
8. | Pacl Václav | 1 | 0 | Samiec Pavel | 8. |
9. | Cupek Martin | 1 | 0 | Walek Milan | 9. |
10. | Sikora-Lerch Jan | 1 | 0 | Ochodek Mariusz | 10. |
11. | Karhánek Pavel | 0 | 1 | Misiuga Andrzej | 11. |
12. | Mrva Marek | 1 | 0 | Fargač Martin | 12. |
13. | Chwastek Otto | 0 | 1 | Baier Pavel | 13. |
14. | Adamčík Robert | 0 | 1 | Weissmann Lukáš | 14. |
15. | Schoupal Patrik | 1 | 0 | Worek Andrzej | 15. |
16. | Didi Jan | 1 | 0 | Pecha Vladan | 16. |
17. | Bausano Michael | 0,5 | 0,5 | Heczko Mieczyslaw | 17. |
18. | Szotkowski Bohuslav | 1 | 0 | Pilch David | 18. |
19. | Urbaník Lukáš | 1 | 0 | Kantor Pavel | 19. |
20. | Melzer Patrik | 0,5 | 0,5 | Hudziec Bronislav | 20. |
21. | Omasta Dušan | 0,5 | 0,5 | Král Jiří | 21. |
22. | Mrázek Roman | 1 | 0 | Kantor Petr | 22. |
23. | Kukuczka Milan | 1 | 0 | Melzer Petr | 23. |
24. | Čížek Petr | 0,5 | 0,5 | Schoupal Edvard | 24. |
25. | Wertheim Adolf | 0 | 1 | Kvíčala Miroslav | 25. |
26. | Malina Zdeněk | 0 | 1 | Maroszczyk Wieslaw | 26. |
27. | Blecha Josef | 0 | 1 | Valenčík Jozef | 27. |
28. | Čáňová Dagmar | 0 | 1 | Konečný Vladimír | 28. |
29. | Červenka Roman | 1 | 0 | Šulgan Branislav | 29. |
30. | Bělunek Zdeněk | 0 | 1 | Beleš Marian | 30. |
31. | Klus Maciej | 1 | 0 | Gábriš Peter | 31. |
32. | Adamčík Juraj | 0 | 1 | Nešpor Ivan | 32. |
33. | Bury Jiří | 1 | 0 | Kučák Lukáš | 33. |
34. | Piovár Richard | 1 | 0 | Hruška Stanislav | 34. |
35. | Ochmyt Jakub | 1 | 0 | Kunz Petr | 35. |
36. | Lojek Marek | 0,5 | 0,5 | Tatarka Josef | 36. |
37. | Kalcovský Petr | 0 | 1 | Petrov Nikolaj | 37. |
38. | Gruszka Aleš | 0 | 1 | Turiak Anton | 38. |
39. | Dacho Mikuláš | 0 | 1 | Folwarczny Marek | 39. |
40. | Zimnioková Markéta | 0 | 1 | Bok Zdeněk | 40. |
41. | Kufa Václav | 1 | 0 | Piovár Jaroslav | 41. |
42. | Sienczyk Stephen | 1 | 0 | Lasota Jakub | 42. |
43. | Bilko Šimon | 0 | 1 | Lasotová Kristýna | 43. |
44. | Sikora Kryštof | 1 | 0 | Byrtusová Ivana | 44. |
45. | Sikora Petr | 1 | 0 | Dańska Malgorzata | 45. |
46. | Kočí Tomáš | 1 | 0 | Vavřač Stanislav | 46. |
47. | Martynková Nikol | 0 | 1 | Gábriš Stanislav | 47. |
48. | Puczok Marek | 0 | 1 | Martynek Radek | 48. |
49. | Klus Šimon | 1 | 0 | BYE | 49. |
Švýcarský systém 9.kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 2x15 min | |||||
Soupeř - bílý | Soupeř - černý | ||||
Šach. | Příjmení a jméno | Výsledek | Příjmení a jméno | Šach. | |
1. | Straka Jozef | 0,5 | 0,5 | Michenka Josef | 1. |
2. | Jurčík Marián | 0,5 | 0,5 | Jurčík Martin | 2. |
3. | Zabystrzan Pavel | 0,5 | 0,5 | Worek Joanna | 3. |
4. | Čempel Jaroslav | 0 | 1 | Břečka Ivan | 4. |
5. | Lys Josef | 0 | 1 | Sikora-Lerch Jan | 5. |
6. | Baier Pavel | 0,5 | 0,5 | Pacl Václav | 6. |
7. | Sikora Jan | 0,5 | 0,5 | Mrva Marek | 7. |
8. | Kičmer Petr | 1 | 0 | Cupek Martin | 8. |
9. | Misiuga Andrzej | 0 | 1 | Pilch Roman | 9. |
10. | Weissmann Lukáš | 0,5 | 0,5 | Sobek Jaroslav | 10. |
11. | Zimniok Lubomír | 1 | 0 | Szotkowski Bohuslav | 11. |
12. | Urbaník Lukáš | 1 | 0 | Schoupal Patrik | 12. |
13. | Samiec Pavel | 1 | 0 | Didi Jan | 13. |
14. | Walek Milan | 1 | 0 | Chwastek otto | 14. |
15. | Heczko Mieczyslaw | 0 | 1 | Karhánek Pavel | 15. |
16. | Fargač Martin | 0 | 1 | Konečný Vladimír | 16. |
17. | Hudziec Bronislav | 0,5 | 0,5 | Kukuczka Milan | 17. |
18. | Valenčík Jozef | 1 | 0 | Adamčík Robert | 18. |
19. | Kvíčala Miroslav | 0 | 1 | Melzer Patrik | 19. |
20. | Ochodek Mariusz | 0,5 | 0,5 | Mrázek Roman | 20. |
21. | Worek Andrzej | 1 | 0 | Bausano Michael | 21. |
22. | Maroszczyk Wieslaw | 0 | 1 | Omasta Dušan | 22. |
23. | Král Jiří | 0 | 1 | Klus Maciej | 23. |
24. | Schoupal Edvard | 1 | 0 | Bury Jiří | 24. |
25. | Kantor Pavel | 0,5 | 0,5 | Červenka Roman | 25. |
26. | Pecha Vladan | 1 | 0 | Piovár Richard | 26. |
27. | Pilch David | 0,5 | 0,5 | Ochmyt Jakub | 27. |
28. | Nešpor Ivan | 0,5 | 0,5 | Čížek Petr | 28. |
29. | Beleš Marian | 0,5 | 0,5 | Kantor Petr | 29. |
30. | Petrov Nikolaj | 1 | 0 | Wertheim Adolf | 30. |
31. | Bok Zdeněk | 0 | 1 | Blecha Josef | 31. |
32. | Turiak Anton | 1 | 0 | Lojek Marek | 32. |
33. | Folwarczny Marek | 0 | 1 | Kufa Václav | 33. |
34. | Šulgan Branislav | 0,5 | 0,5 | Čáňová Dagmar | 34. |
35. | Melzer Petr | 0 | 1 | Malina Zdeněk | 35. |
36. | Tatarka Josef | 0 | 1 | Bělunek Zdeněk | 36. |
37. | Lasotová Kristýna | 0 | 1 | Sienczyk Stephen | 37. |
38. | Hruška Stanislav | 1 | 0 | Kalcovský Petr | 38. |
39. | Kunz Petr | 1 | 0 | Kočí Tomáš | 39. |
40. | Gábriš Peter | 1 | 0 | Sikora Kryštof | 40. |
41. | Kučák Lukáš | 0 | 1 | Adamčík Juraj | 41. |
42. | Gruszka Aleš | 1 | 0 | Sikora Petr | 42. |
43. | Dacho Mikuláš | 0,5 | 0,5 | Zimnioková Markéta | 43. |
44. | Piovár Jaroslav | 1 | 0 | Dańska Malgorzata | 44. |
45. | Klus Šimon | 0 | 1 | Gábriš Stanislav | 45. |
46. | Martynek Radek | 0 | 1 | Bilko Šimon | 46. |
47. | Vavřač Stanislav | 1 | 0 | Byrtusová Ivana | 47. |
48. | Martynková Nikol | 1 | 0 | Puczok Marek | 48. |
49. | Lasota Jakub | 1 | 0 | BYE | 49. |