Turnaj o pohár starosty obce Písek 14.5.2003
29.11.2011 13:21
I v roce 2003 obsadila naše ZŠ Mosty turnaj v Písku, mostečtí si vedli skvěle, v nejnižší kategorii stříbro, ve střední kategorii získali zlato a stříbro, v nejvyšší kategorii zlato a bronz.
Výsledná tabulka 1.-3. třída | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Škola | Ročník | Bucholtz | Body |
1. | Sikora Roman | ZŠ Návsí | 3 | 20.00 | 6 |
2. | Kubalík Ondra | ZŠ Mosty | 3 | 18.50 | 5 |
3. | Polok Pavel | ZŠ Jablunkov | 3 | 17.00 | 5 |
4. | Bojko tomáš | ZŠ Bukovec | 3 | 15.50 | 5 |
5. | Sikora David | ZŠ Návsí | 3 | 16.75 | 4.5 |
6. | Konderla Vojtěch | ZŠ Návsí | 3 | 13.50 | 4 |
7. | Skopal Vojtěch | ZŠ Návsí | 3 | 11.50 | 4 |
8. | Kufová Denisa | ZŠ Mosty | 3 | 11.50 | 3.5 |
9. | Zwyrtková Adéla | ZŠ Hrčava | 2 | 9.00 | 3.5 |
10. | Suszka Martin | ZŠ Jablunkov | 3 | 8.50 | 3.5 |
11. | Dragonová Barbora | ZŠ Hrčava | 2 | 7.75 | 3.5 |
12. | Haratyk Roman | ZŠ Hrčava | 1 | 9.50 | 3 |
13. | Szkandera Jiří | ZŠ Hrčava | 2 | 9.00 | 3 |
14. | Sikora Václav | ZŠ Hrčava | 2 | 7.75 | 3 |
15. | Vymazal Tomáš | ZŠ Písek | 3 | 7.25 | 3 |
16. | Motlidba Marek | ZŠ Písek | 3 | 1.50 | 2 |
17. | Bocek Pavel | ZŠ Písek | 1 | 2.00 | 1 |
18. | Wdowka Filip | ZŠ Návsí | 3 | 0.50 | 0.5 |
Výsledná tabulka 4.-6. třída | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Škola | Ročník | Bucholtz | Body |
1. | Tatarka Jan | ZŠ Mosty | 4. | 27.00 | 6 |
2. | Chýlek Radomír | ZŠ Mosty | 4. | 25.50 | 6 |
3. | Volný Patrik | ZŠ Jablunkov | 4. | 17.50 | 5.5 |
4. | Haratyková Jana | ZŠ Hrčava | 5. | 18.25 | 5 |
5. | Pyszko Petr | ZŠ Písek | 6. | 16.25 | 4.5 |
6. | Skopal Tomáš | ZŠ Návsí | 6. | 14.00 | 4 |
7. | Hamrozi Petr | ZŠ Jablunkov | 5. | 12.50 | 4 |
8. | Zwyrtek Patrik | ZŠ Hrčava | 5. | 11.50 | 4 |
9. | Bachlit Karel | ZŠ Písek | 6. | 8.50 | 4 |
10. | Kříž Rostislav | ZŠ Písek | 5. | 7.50 | 4 |
11. | Suszková Veronika | ZŠ Jablunkov | 4. | 5.50 | 4 |
12. | Bazgierová Veronika | ZŠ Mosty | 6. | 12.50 | 3.5 |
13. | Szymeczek Lukáš | ZŠ Návsí | 6. | 12.50 | 3.5 |
14. | Ježowiczová Pavla | ZŠ Jablunkov | 4. | 8.75 | 3.5 |
15. | Šaman Pavel | ZŠ Jablunkov | 6. | 7.50 | 3 |
16. | Konderla Adam | ZŠ Návsí | 5. | 5.00 | 3 |
17. | Franek Tomáš | ZŠ Návsí | 6. | 5.00 | 3 |
18. | Burdová Adéla | ZŠ Jablunkov | 4. | 2.75 | 2.5 |
19. | Bulava Dušan | ZŠ Jablunkov | 4. | 2.00 | 2 |
20. | Swierczek Adam | ZŠ Jablunkov | 4. | 0.00 | 1 |
21. | Grochol Ondřej | ZŠ Hrčava | 4. | 0.00 | 1 |
22. | Gorzolka Libor | ZŠ Písek | 5. | 0.00 | 0 |
Výsledná tabulka 7.-9. třída | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Příjmení a jméno | Oddíl/Škola | Ročník | Bucholtz | Body |
1. | Samiec Pavel | ZŠ Mosty | 8. | 24.00 | 6 |
2. | Chrascina Petr | ZŠ Písek | 9. | 22.50 | 5 |
3. | Burý Jiří | ZŠ Mosty | 8. | 17.00 | 5 |
4. | Benek Radim | ZŠ Písek | 7. | 15.00 | 5 |
5. | Chrascina Jiří | ZŠ Písek | 7. | 17.50 | 4.5 |
6. | Macoszek Aleš | ZŠ Písek | 9. | 12.00 | 4 |
7. | Szkandera Radek | ZŠ Mosty | 8. | 12.00 | 4 |
8. | Ligocki Jan | ZŠ Písek | 7. | 10.50 | 4 |
9. | Czudek Milan | ZŠ Písek | 9. | 8.50 | 4 |
10. | Martynek Jan | ZŠ Jablunkov | 8. | 7.00 | 3.5 |
11. | Kufa Jiří | ZŠ Jablunkov | 8. | 3.25 | 2.5 |
12. | Bierská Iveta | ZŠ Písek | 7. | 3.25 | 2.5 |
13. | Szotkowský Radim | ZŠ Jablunkov | 8. | 4.00 | 2 |
14. | Sikora Marek | ZŠ Jablunkov | 8. | 2.50 | 2 |
15. | Žukovská Kateřina | ZŠ Jablunkov | 8. | 2.00 | 2 |
16. | Sikora David | ZŠ Písek | 7. | 0.00 | 0 |