Polofinále juniorů (17.-23.11.2013 - Havlíčkův Brod)

25.11.2013 13:39

Fotogalerie: https://www.sachy-hb.tym.cz/mcrj13/foto.php

Karta Kuby Szotkowského:

Info o hráči

 

Jméno Szotkowski Jakub
Startovní číslo 6
Rating 2183
Elo národní 2260
ELO mezinárodní 2183
Výkon 2182
FIDE rtg +/- 0.0
Body 6
Pořadí 7
Federace CZE
Klub/Město SK Slavia Orlová
Ident-číslo 32098
Fide-ID 330590
Rok narození 1997

 

 

Kolo Šach. St.č.   Jméno Rtg FED Klub/Místo Body Výsl.
1 6 38   Liška Jiří 1865 CZE 1. Novoborský ŠK 5.0 w 1
2 4 23   Kratochvíl Vít 2040 CZE TJ Náměšť n/Oslavou 5.5 s 1
3 1 14   Petr Jan 2112 CZE TJ Bohemians Praha 7.5 w 0
4 7 25   Ptáček Tomáš 2024 CZE ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 5.0 s 1
5 5 21   Toman Ondřej 2080 CZE TJ Sokol Údlice 5.0 w ½
6 4 17   Vykouk Jan 2090 CZE CHESS MOST 6.5 s 0
7 9 22   Čáp Adam 2075 CZE ŠK Kladno 5.0 w 1
8 6 19   Kožúšek Daniel 2085 CZE ŠK AD Jičín 5.5 s 1
9 4 9   Macháň Jan 2144 CZE 2222 ŠK Polabiny 6.0 w ½

Konečné pořadí po 9 kolech

 

Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 14   Petr Jan U18 CZE 2112 TJ Bohemians Praha 7.5 40.5 50.5 41.5
2 10   Rubeš Jan U20 CZE 2142 ŠK Teplice 6.5 41.0 52.5 34.5
3 17   Vykouk Jan U18 CZE 2090 CHESS MOST 6.5 41.0 52.0 35.5
4 27   Kozel Jiří U18 CZE 2014 Beskydská šachová škola o.s. 6.5 34.0 43.5 29.5
5 18   Půlpán Jakub U18 CZE 2089 2222 ŠK Polabiny 6.5 33.0 42.0 30.5
6 26   Marek Matyáš U18 CZE 2017 Mezinárodní šachová škola Interches 6.0 40.5 50.5 34.5
7 6   Szotkowski Jakub U18 CZE 2183 SK Slavia Orlová 6.0 38.5 51.0 31.0
8 5 CM Baláček Tadeáš U20 CZE 2201 ŠK JOLY Lysá nad Labem 6.0 38.5 50.5 32.5
9 9   Macháň Jan U18 CZE 2144 2222 ŠK Polabiny 6.0 38.5 50.0 32.5
10 2   Rabatin Jakub U20 CZE 2243 Beskydská šachová škola o.s. 6.0 38.5 49.5 30.5
11 1 FM Kraus Tomáš U20 CZE 2346 ŠK AD Jičín 6.0 37.5 48.5 29.5
12 7   Haman Jakub U18 CZE 2182 ŠK Kladno 5.5 37.0 47.5 32.0
13 8   Nguyen Thai Dai Van U18 CZE 2176 Mezinárodní šachová škola Interches 5.5 37.0 47.0 32.0
14 29   Chmel Kristián U20 CZE 2002 Sokol Praha-Kobylisy 5.5 36.0 47.0 29.5
15 19   Kožúšek Daniel U18 CZE 2085 ŠK AD Jičín 5.5 35.5 45.5 27.0
16 23   Kratochvíl Vít U18 CZE 2040 TJ Náměšť n/Oslavou 5.5 32.0 41.0 26.0
17 21   Toman Ondřej U18 CZE 2080 TJ Sokol Údlice 5.0 40.0 51.0 29.0
18 13   Stachoň Martin U20 CZE 2113 Slavia Kroměříž 5.0 35.0 45.5 27.5
19 20   Hrdina Robin U18 CZE 2080 TJ Spartak Vlašim 5.0 34.0 43.5 26.5
20 22   Čáp Adam U18 CZE 2075 ŠK Kladno 5.0 34.0 43.5 26.0
21 30   Skalický Tomáš U18 CZE 1989 Klub šachistů Říčany 1925 5.0 33.5 41.5 27.0
22 37   Wagner Vojtěch U18 CZE 1887 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 5.0 33.0 42.0 23.5
23 3   Braun Marek U20 CZE 2229 TJ Desko Liberec 5.0 32.5 42.0 23.5
24 25   Ptáček Tomáš U18 CZE 2024 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 5.0 32.0 41.0 25.0
25 15   Walek Petr U18 CZE 2099 ŠK Caissa Třebíč 5.0 30.5 39.0 23.0
26 4   Seidl Štěpán U20 CZE 2212 ŠK Caissa Třebíč 5.0 30.0 39.0 22.5
27 38   Liška Jiří U18 CZE 1865 1. Novoborský ŠK 5.0 29.5 38.5 21.5
28 33   Hánl František U18 CZE 1969 Klub šachistů Říčany 1925 5.0 28.5 37.5 20.0
29 11   Stárek Stanislav U20 CZE 2135 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4.5 34.5 44.5 27.5
30 32   Kalužný Matyáš U18 CZE 1985 TJ Sokol Údlice 4.5 34.5 42.0 26.5
31 16   Šlampa Jan U18 CZE 2097 TJ Sokol Údlice 4.5 34.0 45.5 29.0
32 34   Chromík Tomáš U18 CZE 1940 Mezinárodní šachová škola Interches 4.5 32.5 42.5 22.0
33 12   Dobeš Vojtěch U18 CZE 2116 ŠK Staré Město 4.5 32.5 41.0 25.0
34 35   Melichar Vojtěch U18 CZE 1939 2222 ŠK Polabiny 4.5 32.0 41.5 23.0
35 41   Navrátil Marek U20 CZE 1843 Slavia Kroměříž 4.5 32.0 41.0 19.5
36 53   Čermák Jan U20 CZE 1685 MKS Vyškov 4.5 30.5 38.5 20.0
37 28   Alfimov Igor U20 CZE 2008 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4.5 30.0 38.5 22.5
38 31   Horák Aleš U18 CZE 1988 TJ Sokol Údlice 4.5 30.0 38.0 23.0
39 24   Říha Jaroslav U18 CZE 2028 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4.5 29.0 37.0 22.5
40 44   Tůma Jan U18 CZE 1817 TJ CHS Chotěboř 4.0 32.0 41.0 22.0
41 39   Liduch Filip U18 CZE 1856 2222 ŠK Polabiny 4.0 32.0 40.5 20.0
42 51   Kamarád František U18 CZE 1713 Agentura 64 Grygov 4.0 31.0 40.0 19.0
43 48   Skořepa Tomáš U18 CZE 1766 Gambit Jihlava 4.0 31.0 38.5 19.5
44 36   Hájek Oskar U18 CZE 1920 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 4.0 30.5 40.0 21.0
45 52   Sucharda David U18 CZE 1712 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 4.0 29.5 37.0 16.5
46 45   Skořepa Jakub U18 CZE 1804 Gambit Jihlava 4.0 29.5 36.5 20.0
47 42   Havelka Jan U18 CZE 1835 ŠK Řevnice 4.0 29.0 38.5 19.0
48 40   Stančík Jakub U18 CZE 1849 Zbrojovka Vsetín 3.5 30.0 38.5 18.5
49 43   Kopřiva Martin U18 CZE 1832 Sokol Domažlice 3.5 30.0 38.5 18.5
50 47   Strnad Jakub U20 CZE 1772 Sokol Praha-Kobylisy 3.5 29.5 37.0 16.5
51 49   Babička Michal U20 CZE 1752 SK Děčín 3.5 26.5 34.0 16.0
52 46   Stuchlý Ondřej U18 CZE 1803 ŠK Staré Město 3.5 25.0 35.0 14.5
53 61   Pibil Tomáš U18 CZE 1444 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3.5 25.0 31.5 15.0
54 54   Šolc Filip U18 CZE 1676 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 3.5 24.0 31.5 14.5
55 50   Nosek Jan U18 CZE 1717 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 3.0 29.5 38.0 14.0
56 55   Daňhel Lukáš U18 CZE 1670 TJ Bohemians Praha 3.0 26.5 34.0 14.5
57 59   Očko Dominik U18 CZE 1493 Mezinárodní šachová škola Interches 3.0 25.5 33.0 12.0
58 57   Kříž Vojtěch U18 CZE 1546 TJ Jiskra Humpolec 3.0 25.5 31.5 14.0
59 56   Gregor Jiří U18 CZE 1553 2222 ŠK Polabiny 2.5 25.5 32.5 12.5
60 60   Štůla Petr U18 CZE 1426 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2.5 25.0 32.0 12.5
61 63   Chovan Matouš U18 CZE 1250 ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 2.5 22.5 28.0 10.0
62 58   Brož Petr U18 CZE 1504 ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 2.0 22.5 29.5 7.0
63 62   Kokrda Stanislav U18 CZE 1342 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2.0 21.5 27.5 7.0
64 64   Satrapa Jakub U18 CZE 1250 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1.5 20.0 25.5 2.0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break