Ostravský koník 2009 (1.-10.5.2009)
30.10.2011 17:27
Otevřený mistrovský turnaj se zápočtem na FIDE
Švýcarský systém na 9 kol. 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce + 30 sekund za tah
Účast hráčů s FIDE ratingem > 1900
Výjimky: max 10% s FIDE ratingem ? 1900. max 10% bez FIDE ratingu
Výsledková listina po 9.kole | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 9.kol | |||||||||||
Tempo 90min na 40 tahů + 30min do konce + 30s za tah | |||||||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||||||
Rk. | Tit. | Příjmení a jméno | FED | RtgI | Club/City | Pts. | TB1 | TB2 | TB3 | K | rtg+/- |
1 | IM | Hausner Ivan | CZE | 2393 | Sk Mahrla Praha | 7 | 42 | 36,5 | 5 | 10 | 28,3 |
2 | GM | Dziuba Marcin | POL | 2535 | KU AZS UMCS Lublin | 7 | 41,5 | 35 | 5 | 10 | 4,5 |
3 | IM | Warakomski Tomasz | POL | 2488 | Juvena Hancza Suwalki | 6,5 | 41 | 34,5 | 5 | 10 | 2,8 |
4 | IM | Kravtsiv Martyn | UKR | 2511 | - | 6,5 | 41 | 34,5 | 4 | 10 | 3,1 |
5 | IM | Bernasek Jan | CZE | 2443 | Sk Rapid Pardubice, O.S. | 6,5 | 40,5 | 35,5 | 5 | 10 | 12 |
6 | GM | Sergeev Vladimir | UKR | 2479 | Zikuda Turnov | 6,5 | 40 | 35,5 | 4 | 10 | 5,7 |
7 | IM | Pesotsky Vitaly | UKR | 2318 | - | 6,5 | 34 | 29,5 | 6 | 10 | 4,7 |
8 | IM | Dolezal Radoslav | CZE | 2432 | Tj Praha-Pankrac | 6 | 40 | 33 | 3 | 10 | 2,2 |
9 | IM | Plischki Sebastian | GER | 2363 | Sc Stadthagen | 6 | 39 | 31 | 4 | 10 | 4,9 |
10 | - | Malik Jan | CZE | 2203 | Sk Slavoj Poruba | 6 | 38,5 | 31 | 3 | 15 | 43,7 |
11 | IM | Simacek Pavel | CZE | 2489 | 1. Novoborsky Sk | 6 | 37,5 | 34 | 4 | 10 | -1,9 |
12 | GM | Socko Monika | POL | 2456 | Sk Rapid Pardubice O.S. | 6 | 37,5 | 32,5 | 3 | 10 | -6,9 |
13 | FM | Jasny Stanislav | CZE | 2392 | BSS Frydek-Mistek | 6 | 37,5 | 30,5 | 5 | 15 | -2,8 |
14 | - | Orzechowski Jacek | POL | 2268 | KS Silesia Raciborz | 6 | 37 | 30,5 | 4 | 15 | 36,8 |
15 | IM | Ganaus Hannes | AUT | 2235 | - | 6 | 35,5 | 27,5 | 4 | 15 | 17,4 |
16 | FM | Rojicek Vojtech | CZE | 2373 | BSS Frydek-Mistek | 6 | 35 | 31 | 3 | 15 | 7,3 |
17 | IM | Sikora-Lerch Jan | CZE | 2216 | Tz Trinec | 6 | 34 | 29,5 | 4 | 10 | 18,3 |
18 | - | Ockay Tomas | CZE | 2124 | Vokd Poruba | 6 | 33 | 26,5 | 5 | 15 | 35,1 |
19 | FM | Firt Stanislav | CZE | 2314 | SK Geofin Ostrava | 6 | 32 | 28,5 | 4 | 10 | -3,8 |
20 | - | Zwardon Vojtech | CZE | 2231 | Jakl Karvina | 6 | 30,5 | 28 | 6 | 15 | 10,5 |
21 | GM | Maiorov Nikita | BLR | 2525 | Vitebsk | 5,5 | 39,5 | 31,5 | 4 | 10 | -13,4 |
22 | IM | Vesselovsky Serguei | CZE | 2390 | Jakl Karvina | 5,5 | 37 | 28 | 2 | 10 | -11,4 |
23 | - | Novotny Michal | CZE | 2254 | 2222 Sk Polabiny | 5,5 | 36,5 | 27 | 4 | 15 | 6,6 |
24 | - | Adamek Jiri | CZE | 2221 | Sk Slavoj Poruba | 5,5 | 35,5 | 28,5 | 3 | 15 | 22,8 |
25 | FM | Ponizil Cyril | CZE | 2278 | Sk Zlin | 5,5 | 35 | 29,5 | 4 | 15 | 12,6 |
26 | IM | Stupak Kirill | BLR | 2467 | - | 5,5 | 33 | 28,5 | 4 | 10 | -16,4 |
27 | - | Vesely Martin | CZE | 2179 | Tj Mittal Ostrava | 5,5 | 33 | 27,5 | 4 | 15 | 27,9 |
28 | WFM | Olsarova Karolina | CZE | 2110 | Sk Slavia Orlova | 5,5 | 31,5 | 24,5 | 4 | 15 | 24,9 |
29 | IM | Nedela Vlastimil | CZE | 2336 | SK Geofin Ostrava | 5 | 40 | 31,5 | 4 | 10 | -0,2 |
30 | FM | Vojtek Vladimir | SVK | 2338 | SKS Dubnica nad Vahom | 5 | 38,5 | 29,5 | 4 | 15 | -7,9 |
31 | FM | Cempel Jaroslav | CZE | 2298 | Sokol Jakartovice | 5 | 35,5 | 28 | 4 | 15 | -1,5 |
32 | WIM | Azarova Nadezhda | BLR | 2323 | - | 5 | 35,5 | 27,5 | 3 | 15 | -19,6 |
33 | - | Lys Josef | CZE | 2196 | Sokol Dobra | 5 | 35 | 29 | 5 | 15 | 20 |
34 | FM | Jedlicka Ales | CZE | 2306 | 2222 Sk Polabiny | 5 | 35 | 28 | 4 | 15 | -9,1 |
35 | FM | Muzik Martin | CZE | 2225 | 1. Novoborsky Sk | 5 | 34,5 | 26 | 4 | 15 | -3,5 |
36 | - | Piza Vlastimil | CZE | 2273 | Sk Gordic Jihlava | 5 | 32,5 | 27,5 | 4 | 15 | -1,2 |
37 | - | Hladik Oto | CZE | 2170 | Tj Mittal Ostrava | 5 | 32,5 | 25,5 | 3 | 15 | 9,3 |
38 | WFM | Chlost Marlena | POL | 2132 | Pocztowiec Poznan | 5 | 32,5 | 23 | 4 | 15 | 15,1 |
39 | FM | Furman Boris | RUS | 2223 | Perovo Moskva | 5 | 32 | 25 | 3 | 15 | 0,9 |
40 | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 2263 | Jakl Karvina | 5 | 31 | 22 | 4 | 15 | -23,9 |
41 | - | Danes Jaroslav | CZE | 2258 | Tj Stadion Kutna Hora | 5 | 30,5 | 25 | 4 | 15 | -12,1 |
42 | FM | Obsivac Josef | CZE | 2321 | Agentura 64 Grygov | 5 | 30,5 | 24 | 4 | 15 | -28,5 |
43 | IM | Strebkovs Andrejs | LAT | 2420 | SK Ziemelblazma Riga | 4,5 | 36,5 | 25,5 | 4 | 10 | -19,5 |
44 | - | Olsar Jaroslav | CZE | 2318 | Jakl Karvina | 4,5 | 35 | 27,5 | 3 | 15 | -23,7 |
45 | - | Hantak Adam | GER | 2196 | Polizei Sc Hannover | 4,5 | 34 | 26 | 3 | 15 | 2,1 |
46 | - | Oresky Jan | CZE | 2104 | 1. Novoborsky Sk | 4,5 | 34 | 25,5 | 4 | 15 | 17 |
47 | - | Veres Andrej | SVK | 2182 | SKS Dubnica nad Vahom | 4,5 | 33 | 24,5 | 3 | 15 | -7,2 |
48 | - | Jarvenpaa Jari | FIN | 2071 | Tammer Shakki | 4,5 | 33 | 23 | 3 | 15 | 26,4 |
49 | - | Splichal Stanislav | CZE | 2225 | Tj Mittal Ostrava | 4,5 | 31,5 | 24,5 | 3 | 15 | -7,3 |
50 | IM | Zakharchenko Arnold | UKR | 2315 | - | 4,5 | 31,5 | 23,5 | 2 | 10 | -23,6 |
51 | - | Trapl Dalibor | CZE | 2047 | Vokd Poruba | 4,5 | 30,5 | 21,5 | 4 | 15 | 14,6 |
52 | - | Kuciel Wladyslaw | POL | 2116 | - | 4,5 | 30,5 | 19,5 | 4 | 15 | 5,1 |
53 | - | Kolar Stanislav | CZE | 2139 | Sk Senov | 4,5 | 30,5 | 19 | 3 | 15 | -4,7 |
- | - | Mohyla Ales | CZE | 2005 | Tj Lokomotiva Liberec | 4,5 | 30,5 | 19 | 3 | 15 | 21,1 |
55 | - | Olsarova Tereza | CZE | 2106 | Sk Slavia Orlova | 4,5 | 30 | 20 | 4 | 15 | 5,6 |
56 | FM | Bylino Oleg | UKR | 2146 | - | 4,5 | 26,5 | 22 | 2 | 15 | -9,3 |
57 | - | Krajina Ales | CZE | 2236 | SK Geofin Ostrava | 4,5 | 26,5 | 20,5 | 3 | 15 | -27,6 |
58 | - | Konstacky Matej | CZE | 2144 | Tj Morkov | 4,5 | 26,5 | 17,5 | 3 | 15 | -17,9 |
59 | - | Snyta Zdenek | CZE | 2124 | Sokol Dobra | 4,5 | 26 | 18,5 | 4 | 15 | -9,9 |
60 | - | Kriebel Tadeas | CZE | 2038 | Msa Dolni Benesov | 4 | 33 | 23 | 2 | 15 | 25 |
61 | - | Papan Cyril | CZE | 2082 | Tj Novy Jicin | 4 | 33 | 20 | 3 | 15 | 5,6 |
62 | - | Polok Kacper | POL | 2063 | Hetman Szopienice Katowic | 4 | 32,5 | 20 | 2 | 15 | 10,6 |
63 | - | Skliba Martin | CZE | 2313 | SK Lokomotiva Brno | 4 | 32 | 23,5 | 2 | 15 | -37,2 |
64 | - | Lizner Milan | CZE | 2039 | Tj Praha-Pankrac | 4 | 32 | 20 | 1 | 15 | 18,8 |
65 | - | Novosadova Kristyna | CZE | 2043 | BSS Frydek-Mistek | 4 | 32 | 19,5 | 3 | 15 | 19,2 |
- | - | Kulistak Milan | CZE | 2022 | Chessmont Roznov P.R. | 4 | 32 | 19,5 | 3 | 15 | 13,5 |
67 | - | Slavinsky Rostislav | CZE | 2085 | Tj Novy Jicin | 4 | 31,5 | 19 | 4 | 25 | -8 |
68 | - | Zalesky Karel | CZE | 2072 | Slezan Opava | 4 | 31 | 20 | 3 | 15 | 4,5 |
69 | - | Gil Karel | CZE | 1959 | Banik Havirov | 4 | 31 | 19 | 4 | 15 | 24,3 |
70 | - | Chlevistan Jakub | CZE | 2125 | Vokd Poruba | 4 | 30,5 | 19,5 | 3 | 15 | -1,2 |
71 | - | Reznicek Marcel | CZE | 2045 | Slavia Havirov | 4 | 30 | 19,5 | 3 | 15 | -0,3 |
72 | - | Obrusnik Michal | POL | 2204 | KS Silesia Raciborz | 4 | 29 | 22,5 | 3 | 15 | -18,1 |
73 | - | Dvorak Vladimir | CZE | 2033 | Sk Rosada Prostejov | 4 | 27,5 | 12 | 2 | 15 | -14,4 |
74 | - | Hylkema Remco | NED | 2075 | Messemaker | 4 | 26,5 | 17,5 | 3 | 15 | -9,8 |
75 | - | Vermirovsky Vlastimil | CZE | 2020 | Tatra Koprivnice | 4 | 26,5 | 16 | 3 | 15 | -0,6 |
76 | - | Brazina David | CZE | 2033 | Tj Mittal Ostrava | 4 | 20 | 12 | 2 | 25 | -28,8 |
77 | - | Karhanek Pavel | CZE | 2192 | Sk Petrvald U Nj | 3,5 | 32 | 24 | 2 | 15 | -2,3 |
78 | - | Pys Zbynek | CZE | 1915 | Chessmont Roznov P.R. | 3,5 | 30 | 16 | 2 | 15 | 15,4 |
79 | - | Cupek Martin | CZE | 2024 | So Tj Sokol Mosty U Jablu | 3,5 | 29,5 | 18 | 3 | 15 | 4,2 |
80 | - | Didi Jan | CZE | 2031 | Tj Mittal Ostrava | 3,5 | 28 | 14,5 | 3 | 15 | -2,1 |
81 | - | Borovicka Bohumil | CZE | 2037 | Tj Morkov | 3,5 | 27,5 | 17 | 2 | 15 | -15,9 |
82 | - | Stehlik Jiri | CZE | 2068 | Sokol Kolin | 3,5 | 26,5 | 17,5 | 0 | 15 | -9,1 |
83 | - | Remes Radek | CZE | 0 | Sokol Skalice | 3,5 | 26,5 | 17 | 2 | 0 | |
84 | - | Blecha Zdenek | CZE | 1980 | Sokol Frycovice | 3,5 | 26 | 14 | 1 | 15 | 0,9 |
85 | - | Drabek Miloslav | CZE | 2118 | Sokol Pisek | 3,5 | 23,5 | 13 | 3 | 15 | -34,7 |
86 | - | Ling Bronislav | CZE | 2081 | Sk Hodonin | 3,5 | 22,5 | 15,5 | 1 | 15 | -26,5 |
87 | - | Zarsky Kamil | CZE | 2053 | Sokol Tabor | 3 | 32,5 | 19 | 3 | 15 | -13,8 |
88 | - | Vitula Jan | CZE | 1864 | Sk Kme-Mddm Kurim | 3 | 30,5 | 18 | 2 | 25 | 32 |
89 | - | Snajdr Tomas | CZE | 1983 | Sk Hotel Merkur Kladno | 3 | 28,5 | 14 | 3 | 15 | -7,5 |
90 | - | Siwek Antonin | CZE | 1984 | Sk Senov | 3 | 28 | 16,5 | 2 | 0 | 0 |
91 | - | Habada Jindrich | CZE | 1914 | Sk Hotel Merkur Kladno | 3 | 28 | 15 | 2 | 15 | -3,8 |
92 | - | Kowara Magdalena | POL | 1837 | Piatka Skierniewice | 3 | 26 | 14 | 1 | 15 | 0,8 |
93 | - | Micka Jaroslav | CZE | 1900 | Tj Novy Jicinm | 3 | 24 | 11,5 | 0 | 15 | -9,6 |
94 | - | Zemlicka Vit | CZE | 1870 | Sokol Praha-Kovylisy | 3 | 24 | 11 | 2 | 15 | -12,4 |
95 | - | Valencik Jozef | CZE | 1583 | Tj Slovan Havirov | 2,5 | 28,5 | 14,5 | 1 | 25 | 15,5 |
96 | - | Tylecek Drahomir | CZE | 2002 | Tj Mittal Ostrava | 2,5 | 26,5 | 12 | 1 | 15 | -13,4 |
97 | - | Lexa Vaclav | CZE | 1902 | Tj Sokol Praha-Vrsovice | 2,5 | 25 | 11 | 1 | 15 | -7,2 |
98 | - | Ambros Zdenek | CZE | 1969 | Chessmont Roznov P.R. | 2,5 | 24 | 8 | 2 | 15 | -19,2 |
99 | - | Koerber Antonin | CZE | 1855 | TJ Vitkov | 2 | 23,5 | 9 | 0 | 25 | -32,5 |
100 | - | Stania Petr | CZE | 0 | Slezan Opava | 2 | 23 | 12 | 0 | 0 | 0 |
101 | - | Ruzicka Vaclav | CZE | 1722 | Sk Kladno | 2 | 22 | 11 | 1 | 15 | -16,8 |
Otevřený turnaj se zápočtem na LOK
Švýcarský systém na 9 kol. 90 minut na 30 tahů + 60 minut do konce
Účast hráčů s národním ratingem < 2000
Výsledková listina po 9.kole | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 9.kol | ||||||||
Tempo 90 minut na 30 tahů + 60 minut do konce | ||||||||
Údaje | Hodnocení | |||||||
Rk. | Příjmení a jméno | FED | RtgN | Club/City | Pts. | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | Premus Jan | CZE | 1905 | Slezan Opava | 8 | 40 | 43 | 7 |
2 | Cubok Milan | CZE | 1914 | Tj Comfort Dobratice | 7 | 42,5 | 38 | 6 |
3 | Kubik Michael | CZE | 1707 | Beskydska Sachova Skola | 7 | 37,5 | 29 | 7 |
4 | Hasinski Krystian | POL | 1985 | TS Kuznia Rybnik | 7 | 37 | 36,5 | 6 |
5 | Plesnik Miroslav | CZE | 1863 | Sokol Skalice | 7 | 35 | 33,5 | 6 |
6 | Hlubina Pavel | CZE | 1965 | Vokd Poruba | 6,5 | 39 | 33,5 | 5 |
7 | Pisa Vladimir | CZE | 1897 | Sk U Freda Darkovicky | 6,5 | 38 | 34,5 | 6 |
8 | Sobek Martin | CZE | 1967 | Jakl Karvina | 6,5 | 38 | 31,5 | 5 |
9 | Kubeczka Ales | CZE | 1965 | Slavia Havirov | 6,5 | 37,5 | 31 | 6 |
10 | Vicha Martin | CZE | 1883 | Slezan Opava | 6,5 | 32,5 | 31 | 5 |
11 | Sipl Frantisek | CZE | 1822 | Vokd Poruba | 6 | 42,5 | 34 | 4 |
12 | Kondula Lukas | CZE | 1908 | Vokd Poruba | 6 | 40,5 | 35 | 5 |
13 | Vanicek Adolf | CZE | 1865 | Tj Marianske Hory | 6 | 39 | 33 | 6 |
14 | Cervenka Roman | CZE | 1877 | Tj Slovan Havirov | 6 | 37,5 | 33,5 | 4 |
15 | Cizek Petr | CZE | 1702 | T.J. Sokol Sumperk | 6 | 36 | 29 | 5 |
16 | Novak Bohdan | CZE | 1909 | Sokol Skalice | 6 | 35 | 31,5 | 5 |
17 | Cyron Karel | CZE | 1860 | Os Rychvald | 6 | 35 | 31 | 4 |
18 | Kotoucek Jiri | CZE | 1837 | Banik Havirov | 6 | 31,5 | 28,5 | 5 |
19 | Zinglar David | CZE | 1962 | Sk Hostalkovice | 6 | 31 | 27 | 6 |
20 | Hudak Imrich | CZE | 1837 | Slavia Havirov | 6 | 30 | 27 | 5 |
21 | Heric Milan | CZE | 1691 | Sk Svinov | 6 | 29 | 26 | 6 |
22 | Kapoun Pavel | CZE | 1794 | Tj Chlumec | 5,5 | 39,5 | 31,5 | 5 |
23 | Blecha Josef | CZE | 1893 | Sokol Frycovice | 5,5 | 37,5 | 32,5 | 5 |
24 | Polak Radim | CZE | 1904 | Viktorie Bohumin | 5,5 | 37,5 | 32 | 3 |
25 | Perik Alois | CZE | 1844 | Dynamo Dp Ostrava | 5,5 | 37 | 32 | 5 |
26 | Samu Pavel | CZE | 1995 | Tj Mittal Ostrava | 5,5 | 37 | 27,5 | 3 |
27 | Prokop Tomas | CZE | 1812 | Sokol Frycovice | 5,5 | 36 | 28,5 | 3 |
28 | Kriebel Rudolf | CZE | 1894 | Msa Dolni Benesov | 5,5 | 34 | 30,5 | 4 |
29 | Bartos Michal | CZE | 1870 | Msa Dolni Benesov | 5,5 | 32,5 | 30 | 4 |
30 | Kanovsky Jan | CZE | 1811 | Tatra Koprivnice | 5,5 | 32,5 | 26,5 | 4 |
31 | Tatarcik Vladimir | CZE | 1945 | Tj Marianske Hory | 5,5 | 31 | 26 | 5 |
32 | Snasel Michal | CZE | 1466 | Sk Kme-Mddm Kurim | 5,5 | 29,5 | 22,5 | 5 |
33 | Nytrova Adela | CZE | 1848 | Agentura 64 Grygov | 5 | 39 | 31 | 4 |
34 | Lamper Vlastimil | CZE | 1943 | Podhradni Lhota | 5 | 36,5 | 30 | 4 |
35 | Prepiora Vaclav | CZE | 1776 | Vokd Poruba | 5 | 36,5 | 27 | 3 |
- | Tyn Marek | CZE | 1698 | Tj Slovan Havirov | 5 | 36,5 | 27 | 3 |
37 | Krupansky Jaromir | CZE | 1638 | Slavia Havirov | 5 | 35,5 | 26 | 2 |
38 | Hasinski Sebastian | POL | 0 | TS Kuznia Rybnik | 5 | 35 | 25,5 | 4 |
39 | Jaros Bohumil | CZE | 1936 | Sktp Hrabyne | 5 | 34,5 | 27 | 5 |
40 | Novak Borivoj | CZE | 1775 | T.J. Sokol Hranice | 5 | 34 | 26,5 | 4 |
41 | Slanina Lumir | CZE | 1761 | Tj Comfort Dobratice | 5 | 33,5 | 27 | 5 |
42 | Melzer Patrik | CZE | 1386 | Tj Slovan Havirov | 5 | 33 | 23,5 | 4 |
43 | Polach Zdenek | CZE | 1886 | Sokol Skalice | 5 | 30,5 | 26,5 | 2 |
44 | Novotny Stanislav | CZE | 1764 | Sokol Polanka N/O | 5 | 30,5 | 22,5 | 4 |
45 | Stracanek Vladimir | CZE | 1948 | Sk Slavoj Poruba | 5 | 30 | 22,5 | 4 |
46 | Brhlik Antonin | CZE | 1687 | Tj Kavalier Sazava | 5 | 28 | 21 | 4 |
47 | Kramolis Pavel | CZE | 1772 | Tj Mittal Ostrava | 5 | 27 | 23,5 | 4 |
48 | Tyn Ondrej | CZE | 1731 | Tj Mittal Ostrava | 4,5 | 38,5 | 28 | 3 |
49 | Jarolim Jan | CZE | 1798 | Vokd Poruba | 4,5 | 35,5 | 27,5 | 4 |
50 | Fiala Radovan | CZE | 1729 | Sk Hostalkovice | 4,5 | 35 | 24,5 | 3 |
51 | Briza Jiri | CZE | 1956 | Tatra Koprivnice | 4,5 | 34,5 | 26 | 2 |
52 | Koudelka Milos | CZE | 1709 | 1. Novoborsky Sk | 4,5 | 34,5 | 24 | 3 |
53 | Pektor Vitezslav | CZE | 1723 | Sokol Vitkovice | 4,5 | 34,5 | 22 | 2 |
54 | Broskevic Lumir | CZE | 1778 | Sk Senov | 4,5 | 34 | 23 | 3 |
55 | Nespor Ivan | CZE | 1813 | Sk Senov | 4,5 | 33,5 | 24,5 | 2 |
56 | Macalka Frantisek | CZE | 1681 | Htj Odra Ostrava | 4,5 | 33,5 | 22 | 3 |
57 | Smrek Dusan | CZE | 0 | Spartak Bilovec | 4,5 | 32,5 | 25 | 3 |
58 | Salek Josef | CZE | 1720 | Slovan Ostrava | 4,5 | 32 | 24,5 | 3 |
59 | Petrov Bogoljub | CZE | 1974 | Htj Odra Ostrava | 4,5 | 31,5 | 21,5 | 3 |
60 | Minasjan Garegin | CZE | 1442 | Sk Praha-Smichov | 4,5 | 31 | 18 | 3 |
61 | Jamka Josef | CZE | 1792 | Sk Petrvald U Nj | 4,5 | 30,5 | 25,5 | 4 |
62 | Melzer Petr | CZE | 1712 | Tj Slovan Havirov | 4,5 | 30,5 | 21,5 | 4 |
63 | Pyka Milan | CZE | 1765 | Vokd Poruba | 4,5 | 30 | 23,5 | 4 |
64 | Kasa Martin | CZE | 1730 | Sk Petrvald U Nj | 4,5 | 29,5 | 24 | 4 |
65 | Bok Tomas | CZE | 1762 | Sokol Dobra | 4,5 | 29,5 | 23,5 | 2 |
66 | Tretina Zdenek | CZE | 1796 | Vokd Poruba | 4,5 | 29,5 | 22 | 1 |
67 | Pifka Jaroslav | CZE | 1667 | Vokd Poruba | 4,5 | 29,5 | 21 | 4 |
68 | Lavrisin Jan | CZE | 1684 | Sokol Skalice | 4,5 | 28 | 18,5 | 3 |
69 | Divis Jan | CZE | 1835 | Sk Petrvald U Nj | 4,5 | 27 | 22 | 4 |
70 | Licka Radek | CZE | 1600 | Tj Marianske Hory | 4,5 | 27 | 16,5 | 3 |
71 | Volcik Milan | CZE | 1781 | Sktp Hrabyne | 4,5 | 22 | 17,5 | 3 |
72 | Omasta Dusan | CZE | 1757 | Tj Slovan Havirov | 4 | 37,5 | 26,5 | 3 |
73 | Sudolsky Jan | CZE | 1631 | Vokd Poruba | 4 | 36,5 | 24 | 3 |
74 | Kondula Dominik | CZE | 1702 | Vokd Poruba | 4 | 35 | 22,5 | 3 |
75 | Lahola Kvetoslav | CZE | 1706 | Dynamo Dp Ostrava | 4 | 33,5 | 21,5 | 3 |
76 | Chrostek Lukas | CZE | 1702 | Msa Dolni Benesov | 4 | 33,5 | 21 | 2 |
77 | Herman Pavel | CZE | 1838 | Dynamo Dp Ostrava | 4 | 33 | 22,5 | 3 |
78 | Balogh Milan | CZE | 1672 | Granitol Mor.Beroun | 4 | 31 | 21,5 | 3 |
79 | Klecka Ivo | CZE | 1647 | Sk Petrvald U Nj | 4 | 31 | 20 | 3 |
80 | Korinek Jaroslav | CZE | 1810 | Sk Svinov | 4 | 29 | 19 | 3 |
81 | Pirhala Ladislav | CZE | 1554 | Dynamo Dp Ostrava | 4 | 28,5 | 18,5 | 3 |
82 | Bok Zdenek | CZE | 1472 | Sokol Dobra | 4 | 28,5 | 18 | 1 |
83 | Benes Jaroslav | CZE | 1624 | Slovan Ostrava | 4 | 27,5 | 18 | 2 |
84 | Kanakova Natalka | CZE | 0 | Beskydska Sachova Skola | 4 | 27 | 17 | 3 |
85 | Vasut Jan | CZE | 1536 | Tj Comfort Dobratice | 4 | 27 | 15,5 | 3 |
86 | Snopek Jiri | CZE | 1842 | Sk Svinov | 4 | 26,5 | 19,5 | 1 |
87 | Zizka Radim | CZE | 1689 | Sokol Skalice | 4 | 24,5 | 16 | 4 |
88 | Halamka Vaclav | CZE | 1720 | Slovan Ostrava | 4 | 23 | 14 | 4 |
89 | Ramik Dominik | CZE | 0 | Beskydska Sachova Skola | 3,5 | 33 | 22 | 3 |
90 | Novakova Veronika | CZE | 1528 | Beskydska Sachova Skola | 3,5 | 32 | 16,5 | 2 |
91 | Bagar Miroslav | CZE | 1536 | Sokol Vitkovice | 3,5 | 31 | 17,5 | 2 |
92 | Novakova Vendula | CZE | 1582 | Beskydska Sachova Skola | 3,5 | 30 | 17 | 3 |
93 | Kanak Filip | CZE | 0 | Beskydska Sachova Skola | 3,5 | 29,5 | 19,5 | 3 |
94 | Vinklarek Robert | CZE | 1425 | Tj Novy Jicin | 3,5 | 29 | 16,5 | 2 |
95 | Blazek Martin | CZE | 1557 | Vokd Poruba | 3,5 | 27,5 | 16 | 3 |
96 | Kwiatkowski Zygmunt | POL | 1620 | KS Silesia Raciborz | 3,5 | 27,5 | 16 | 1 |
97 | Sumbera Antonin | CZE | 1656 | Tj Marianske Hory | 3,5 | 27 | 19 | 3 |
98 | Horakova Jana | CZE | 1485 | Sk Hotel Merkur Kladno | 3,5 | 26,5 | 13,5 | 3 |
99 | Kostalek Filip | CZE | 1342 | Vokd Poruba | 3,5 | 26 | 15 | 2 |
100 | Vasek Jaroslav | CZE | 1743 | Sk Senov | 3 | 33,5 | 21 | 3 |
101 | Honajzer Miroslav | CZE | 0 | Granitol Mor.Beroun | 3 | 30 | 16,5 | 2 |
102 | Rohovska Tereza | CZE | 1443 | Beskydska Sachova Skola | 3 | 29 | 15,5 | 2 |
103 | Bebek Ivan | CZE | 1404 | Sokol Dobra | 3 | 29 | 14 | 3 |
104 | Janku Viktor | CZE | 1668 | Dynamo Dp Ostrava | 3 | 28,5 | 15,5 | 2 |
105 | Cvik Stepan | CZE | 0 | - | 3 | 26,5 | 15 | 1 |
106 | Aparicio Ignacio | ESP | 0 | - | 3 | 26,5 | 13,5 | 2 |
107 | Havelka Ondrej | CZE | 0 | Beskydska Sachova Skola | 3 | 24,5 | 11 | 3 |
108 | Lisowski Adam | POL | 0 | TS Kuznia Rybnik | 3 | 23 | 9 | 2 |
109 | Carbol Otmar | CZE | 1725 | Sokol Dobra | 3 | 21,5 | 10,5 | 2 |
110 | Safarcik Miroslav | CZE | 1398 | Htj Odra Ostrava | 2,5 | 28,5 | 12 | 1 |
111 | Hrach Jan | CZE | 1310 | Sk Petrvald U Nj | 2,5 | 26 | 13 | 2 |
112 | Piskor Ladislav | CZE | 1408 | Sokol Dobra | 2,5 | 24,5 | 10,5 | 2 |
113 | Vojtechovska Lenka | CZE | 1407 | Tj Mittal Ostrava | 2,5 | 24,5 | 9 | 2 |
114 | Chlevistan Jaromir | CZE | 1673 | Vokd Poruba | 2,5 | 24 | 13,5 | 2 |
115 | Michalski Jaroslaw | POL | 0 | TS Kuznia Rybnik | 2,5 | 23 | 10,5 | 2 |
116 | Ruzicka Lubomir | CZE | 1612 | Sokol Vitkovice | 2 | 26 | 13 | 2 |
117 | Henzel Marcin | POL | 0 | TS Kuznia Rybnik | 2 | 23,5 | 5,5 | 1 |
118 | Chlapek Ondrej | CZE | 1286 | Tj Mittal Ostrava | 2 | 23 | 9 | 0 |
119 | Sedlacek Milan | CZE | 1397 | Slezan Opava | 2 | 23 | 8 | 1 |
120 | Ludvova Marie | CZE | 1534 | Sokol Vitkovice | 2 | 20,5 | 8 | 0 |
121 | Blecharz Pavel | CZE | 1768 | Tj Mittal Ostrava | 1,5 | 32 | 13 | 1 |
122 | Kuchar Matej | CZE | 0 | Beskydska Sachova Skola | 0 | 25 | 0 | 0 |
Účast bez omezení
Výsledková listina po 11.kole | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 11.kol | |||||||
Tempo 2 x 5 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Tit. | Příjmení a jméno | FED | Body | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | GM | Dziuba Marcin | POL | 9 | 63,5 | 77,5 | 56 |
2 | IM | Stupak Kirill | BLR | 9 | 60 | 74 | 54 |
3 | FM | Brecka Ivan | CZE | 8 | 59 | 73 | 44,5 |
4 | - | Cupek Martin | CZE | 8 | 57 | 69 | 40 |
5 | GM | Maiorov Nikita | BLR | 7,5 | 67 | 81 | 54 |
6 | - | Zwardon Vojtech | CZE | 7,5 | 57,5 | 71,5 | 47 |
7 | - | Malik Jan | CZE | 7,5 | 56 | 70 | 45 |
8 | GM | Laznicka Viktor | CZE | 7 | 63,5 | 78 | 50 |
9 | IM | Klima Lukas | CZE | 7 | 59 | 73,5 | 47 |
10 | - | Krajina Ales | CZE | 7 | 59 | 71 | 46,5 |
11 | IM | Ganaus Hannes | AUT | 7 | 56 | 69 | 42 |
12 | FM | Sejkora Vlastimil | CZE | 7 | 55 | 67 | 38 |
13 | - | Novotny Michal | CZE | 7 | 50,5 | 63,5 | 41 |
14 | - | Danes Jaroslav | CZE | 6,5 | 55,5 | 66,5 | 40,5 |
15 | FM | Jedlicka Ales | CZE | 6,5 | 55 | 69 | 42 |
16 | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 6 | 57 | 69 | 41 |
17 | - | Trapl Dalibor | CZE | 6 | 55,5 | 67 | 43 |
18 | - | Veres Andrej | SVK | 6 | 55 | 67 | 41,5 |
19 | IM | Michenka Jozef | CZE | 6 | 54 | 66 | 40,5 |
20 | - | Ockay Tomas | CZE | 6 | 54 | 64,5 | 39 |
21 | - | Psenicka Pavel | CZE | 6 | 53,5 | 63 | 38 |
22 | - | Hlavacek Petr | CZE | 6 | 51 | 63 | 32 |
23 | - | Vesely Martin | CZE | 6 | 51 | 61 | 34 |
24 | - | Soki Zdenek | CZE | 6 | 38 | 46,5 | 26 |
25 | FM | Vojtek Vladimir | SVK | 5,5 | 57,5 | 71,5 | 41,5 |
26 | - | Jarvenpaa Jari | FIN | 5,5 | 56 | 69 | 40,5 |
27 | - | Kudla Richard | CZE | 5,5 | 51,5 | 60,5 | 33 |
28 | - | Ambros Zdenek | CZE | 5,5 | 45 | 53,5 | 27,5 |
29 | - | Jarolim Jan | CZE | 5,5 | 41,5 | 53 | 25,5 |
30 | - | Didi Jan | CZE | 5 | 50,5 | 62,5 | 30,5 |
31 | - | Hasinski Krystian | POL | 5 | 50,5 | 61,5 | 27,5 |
32 | - | Zemlicka Vit | CZE | 5 | 49 | 61 | 29 |
33 | - | Tylecek Drahomir | CZE | 5 | 48,5 | 59 | 30,5 |
34 | - | Jelinek Marek | CZE | 5 | 47,5 | 57,5 | 33 |
35 | - | Brazina David | CZE | 5 | 44,5 | 55 | 29,5 |
36 | - | Boleslav Petr | CZE | 5 | 44 | 54 | 32 |
37 | - | Matuszak Bartek | POL | 4,5 | 39,5 | 47 | 23,5 |
38 | IM | Plischki Sebastian | GER | 4 | 54,5 | 67,5 | 36 |
39 | - | Minasjan Garegin | CZE | 4 | 44,5 | 54,5 | 25,5 |
40 | - | Sobek Martin | CZE | 4 | 43,5 | 51 | 21,5 |
41 | - | Lexa Vaclav | CZE | 4 | 43 | 51 | 23 |
42 | - | Nytrova Adela | CZE | 4 | 40 | 49,5 | 19 |
43 | - | Jakielczyk Adam | POL | 4 | 38,5 | 47 | 22 |
44 | - | Bayer Vlastimil | CZE | 3,5 | 37 | 45,5 | 16 |
45 | - | Hruska Stanislav | CZE | 3 | 45 | 54 | 22 |
46 | - | Aparicio Ignacio | ESP | 3 | 44,5 | 53,5 | 25 |
47 | - | Bagar Miroslav | CZE | 2 | 39,5 | 47 | 9 |
48 | - | Kolarik Tomas | CZE | 2 | 38 | 45,5 | 5 |
49 | - | Kulistak Milan | CZE | 0 | 45 | 59 | 0 |
50 | - | Vicha Martin | CZE | 0 | 45 | 58 | 0 |
51 | - | Gavron Ladislav | CZE | 0 | 45 | 57,5 | 0 |
52 | - | Pys Zbynek | CZE | 0 | 45 | 56,5 | 0 |
53 | - | Vasek Jaroslav | CZE | 0 | 45 | 56 | 0 |
54 | - | Holub Tomas | CZE | 0 | 45 | 56 | 0 |
55 | - | Holan Jaroslav | SVK | 0 | 45 | 55,5 | 0 |
56 | - | Pustka Jiri | CZE | 0 | 45 | 55 | 0 |
57 | - | Susila Frantisek | CZE | 0 | 45 | 55 | 0 |
58 | - | Vacek Antonin | CZE | 0 | 45 | 53 | 0 |
59 | - | Drastich Tomas | CZE | 0 | 45 | 53 | 0 |
60 | - | Polok Kacper | POL | 0 | 36 | 44 | 0 |
Výsledková listina po 7.kole | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 7.kol | ||||||
Tempo 2 x 15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Poř. | Příjmení a jméno | FED | Body | TB1 | TB2 | TB3 |
Por. | Jméno | FED | Body | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | Melzer Patrik | CZE | 6,5 | 23 | 33 | 26 |
2 | Tyn Marek | CZE | 6 | 22,5 | 31 | 24,5 |
3 | Janos Marek | CZE | 5 | 23 | 31,5 | 23 |
4 | Gemsa Pavel | CZE | 5 | 21 | 30,5 | 21 |
5 | Srba Jan | CZE | 5 | 20 | 29,5 | 21 |
6 | Duda Ondrej | CZE | 4,5 | 19,5 | 28,5 | 19,5 |
7 | Novy Radomir | CZE | 4 | 22,5 | 31,5 | 18 |
8 | Krivanek Milan | CZE | 4 | 20 | 28 | 15 |
9 | Marsalek Michal | CZE | 4 | 18,5 | 26 | 16 |
10 | Chlapek Ondrej | CZE | 4 | 16,5 | 24 | 15 |
11 | Kubiczek Frantisek | CZE | 4 | 15,5 | 22 | 14 |
12 | Carbol Jakub | CZE | 3,5 | 18,5 | 24,5 | 16,5 |
13 | Martinek Tomas | CZE | 3,5 | 17 | 22 | 12,5 |
14 | Kupec Jakub | CZE | 3,5 | 16 | 22 | 11 |
15 | Padourek Tomas | CZE | 3 | 20 | 27 | 15 |
16 | Kowalski Michal | CZE | 3 | 17,5 | 22,5 | 11 |
17 | Rychlikova Christina | CZE | 3 | 15,5 | 22 | 12 |
18 | Postava Stepan | CZE | 3 | 15 | 20 | 10 |
19 | Carbolova Barbora | CZE | 2,5 | 17 | 22 | 10 |
20 | Gemsova Tereza | CZE | 2 | 14 | 20 | 8 |
21 | Janosova Katerina | CZE | 2 | 13,5 | 18 | 7 |
22 | Rychlik Tomas | CZE | 2 | 13 | 18 | 7 |
23 | Berger Adam | CZE | 1 | 12 | 16 | 3 |
24 | Postavova Eliska | CZE | 0 | 13,5 | 18,5 | 0 |