10. kolo OP2017 Dobrá B - Mosty B 4:1 (25.3.2017)
28.03.2017 10:44
Další špatné utkání odehráli mostečtí v Dobré a potvrdili tak celkově nevydařenou sezónu, přitom tomu tak nemuselo být. Posíleni o Bohuše a Pavla jsem chtěli favorita potrápit, ale moc se to nepodařilo. Po vlastních chybách prohráli Petr, Aleš i Tomáš, a tak remízu uhrál Bohuš, a hodně šťastně i Pavel, johož partie se celou dobu vyvíjela nejzajímavěji a na konci i strhující ( !), byla šance i na výhru, následně vo vidlích stál na prohru, ale Tomáš Bok stál posledních asi 20 tahů na propasti 30- 60 vteřin. S celkovou remízou byli nakonec spokojeni oba. 5 hodin boje bylo vysilujících.
Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
Sokol Dobrá "C" | Sokol Brušperk "B" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Berezjuk Rostislav (Z,H) | 1846F | ½ | - | ½ | 1896F | Lipovský Tomáš (Z,V) |
Piskoř Ladislav (Z) | 1448N | 0 | - | 1 | 1925F | Blecha Josef (Z) |
Bebek Ivan (Z) | 1322F | 0 | - | 1 | 1660F | Bohanesová Vendula (Z,H) |
Pindora Miloslav | 1295N | 0 | - | 1 | 1000N | Holáň Pavel |
Carbol Otmar | 1619F | 0 | - | 1 | 1000N | Paseka Aleš |
½ | : | 4½ |
Sokol Dobrá "B" | ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Keprt Pavel (Z,V) | 1983F | ½ | - | ½ | 1866F | Szotkowski Bohuslav (Z) |
Bok Tomáš (Z) | 1772F | ½ | - | ½ | 1815F | Kantor Pavel (Z,V) |
Plesník Miroslav (Z) | 1750F | 1 | - | 0 | 1641F | Kočí Tomáš (Z) |
Bok Zdeněk | 1631F | 1 | - | 0 | 1428F | Kawulok Aleš |
Tvrdý Petr | 1744N | 1 | - | 0 | 1429F | Sikora Petr |
4 | : | 1 |
TJ Dobratice "B" | TŽ Třinec "C" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Čubok Milan (Z,V) | 1801F | ½ | - | ½ | 2134F | Pilch Roman (Z) |
Kacíř Tomáš (Z) | 1798F | 0 | - | 1 | 2020F | Kvíčala Miroslav (Z) |
Chroboček Dušan (V) | 1574F | 0 | - | 1 | 1907F | Malyrz Ladislav (Z,H) |
Klus Milan (Z) | 1625F | 0 | - | 1 | 1915F | Maroszczyk Wieslaw (Z) |
Pavlica Jiří | 1857N | 1 | - | 0 | 1777F | Letovanec Petr |
1½ | : | 3½ |
TJ Bystřice | TJ Sokol Lhotka | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kotas Jan (Z) | 1875F | ½ | - | ½ | 2009F | Vysoglad Petr (Z,H) |
Kukuczka Milan (Z,H) | 1927F | ½ | - | ½ | 1841F | Zeman Stanislav (Z) |
Kluz Michal (Z) | 1747F | ½ | - | ½ | 1824F | Vlášek Roman (Z) |
Klimek Jan (Z) | 1576N | 0 | - | 1 | 1684F | Smolík Josef (Z) |
Filipczyk Jan | 1247N | 0 | - | 1 | 1000N | Genšerovský Milan |
1½ | : | 3½ |
TŽ Třinec "D" | BŠŠ F-M "E" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sikorová Alena (Z) | 1861N | ½ | - | ½ | 1862F | Vaníček Michal (Z,V) |
Lipus Petr (Z) | 1268N | 0 | - | 1 | 1702F | Krejčok Tobiáš (Z) |
Sikorová Jana | 1075F | ½ | - | ½ | 1393F | Paseka Matyáš |
Borski Denis | 1000N | 0 | - | 1 | 1618F | Nytrová Eva |
Golec Matyáš | 1000N | 0 | - | 1 | 1594F | Gnojek Lukáš |
1 | : | 4 |
TJ Vendryně "B" | BŠŠ F-M "F" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Heczko Rostislav (Z,V) | 1900F | 0 | - | 1 | 1800F | Rechtenberg Karel (Z,V) |
Chwastek Otto (Z) | 1797F | 1 | - | 0 | 1713F | Mavrev David (Z) |
Kocur Gustav (Z) | 1695F | ½ | - | ½ | 1777F | Mičulka Ivo (Z) |
Spratek Vojtěch (Z) | 1480N | 0 | - | 1 | 1702F | Saforek Michal (Z) |
Kus Jindřich | 1207F | 0 | - | 1 | 1757F | Sysala Stanislav |
1½ | : | 3½ |