Ostravský koník 2008 (26.4-4.5.)
30.10.2011 16:52
Otevřený mistrovský turnaj se zápočtem na FIDE
Švýcarský systém na 9 kol. 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce + 30 sekund za tah
Účast hráčů s FIDE ratingem > 1900
Výjimky: max 10% s FIDE ratingem ? 1900. max 10% bez FIDE ratingu
Výsledková listina po 9.kole | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 9.kol | |||||||
Tempo 90min na 40 tahů + 30min do konce + 30s na tah | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Titul | Příjmení a jméno | Rtg | FED | Klub | Body | BH. |
1 | IM | Kravtsiv Martyn | 2533 | UKR | - | 7.5 | 41.0 |
2 | GM | Gleizerov Evgeny | 2556 | RUS | - | 7.0 | 41.5 |
3 | GM | Velicka Petr | 2496 | CZE | Sk H Fuchs Ostrava | 7.0 | 40.5 |
4 | IM | Urban Klaudiusz | 2465 | POL | - | 7.0 | 39.0 |
5 | IM | Michenka Jozef | 2388 | CZE | Tatran Litovel | 6.5 | 41.5 |
6 | GM | Sergeev Vladimir | 2505 | UKR | - | 6.5 | 40.5 |
7 | IM | Plischki Sebastian | 2378 | GER | - | 6.5 | 40.0 |
8 | - | Nguyen Piotr | 2269 | POL | Jedwabnik Milanowek | 6.5 | 38.0 |
9 | IM | Talla Vladimir | 2403 | CZE | SK H Fuchs Ostrava | 6.0 | 39.5 |
10 | - | Panocki Adrian | 2270 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 6.0 | 39.0 |
11 | IM | Zilka Stepan | 2472 | CZE | Tatran Litovel | 6.0 | 38.5 |
12 | IM | Gorbatov Alexej | 2414 | RUS | - | 6.0 | 37.5 |
13 | IM | Kanovsky David | 2418 | CZE | Agentura 64 Grygov | 6.0 | 37.5 |
14 | IM | Vesselovsky Serguei | 2389 | CZE | Jakl Karvina | 6.0 | 36.0 |
15 | - | Vojtek Vladimir | 2349 | SVK | SK Dubnica | 6.0 | 35.5 |
16 | FM | Sorm Daniel | 2320 | CZE | - | 6.0 | 35.0 |
17 | - | Olsar Jaroslav | 2340 | CZE | Jakl Karvina | 6.0 | 34.5 |
18 | - | Kociscak Jiri | 2248 | CZE | BSS Frydek-Mistek | 6.0 | 34.5 |
19 | FM | Krejci Jan | 2354 | CZE | Tatran Litovel | 6.0 | 34.0 |
20 | - | Vesely Martin | 2164 | CZE | TJ Mittal Ostrava | 6.0 | 34.0 |
21 | - | Olsarova Karolina | 2061 | CZE | Sk Slavia Orlova | 6.0 | 34.0 |
22 | FM | Vyskocil Neklan | 2313 | CZE | Sk Duras Bvk | 6.0 | 29.5 |
23 | GM | Manik Mikulas | 2439 | SVK | - | 5.5 | 39.5 |
24 | - | Wickstrum Lucas | 2090 | SWE | Linkupings ASS | 5.5 | 38.5 |
25 | IM | Poloch Petr | 2308 | CZE | SK Stonava | 5.5 | 37.5 |
26 | FM | Pacher Milan | 2324 | SVK | SK Slovan Bratislava | 5.5 | 36.5 |
27 | FM | Rojicek Vojtech | 2366 | CZE | BSS Frydek-Mistek | 5.5 | 35.5 |
28 | - | Bujnoch Radek | 2197 | CZE | TJ SO Chrudim | 5.5 | 35.5 |
29 | - | Svana Peter | 2155 | SVK | SK Radost Kysucke Nove | 5.5 | 35.5 |
30 | - | Hladik Oto | 2224 | CZE | TJ Mittal Ostrava | 5.5 | 34.0 |
31 | - | Orzechowski Jacek | 2193 | POL | KS Silesia Raciborz | 5.5 | 33.5 |
32 | IM | Kantorik Marian | 2359 | SVK | SK Caissa Cadca | 5.5 | 33.5 |
33 | IM | Weinzettl Ernst | 2289 | AUT | - | 5.5 | 33.0 |
34 | FM | Kolosowski Mateusz | 2298 | POL | Piatka Skierniewice | 5.5 | 33.0 |
35 | - | Duhayon Yves | 2249 | BEL | CREB Brussels | 5.5 | 32.5 |
36 | IM | Ganaus Hannes | 2262 | AUT | - | 5.5 | 32.0 |
37 | FM | Lys Josef | 2239 | CZE | Sokol Dobra | 5.5 | 31.5 |
38 | FM | Sobek Jaroslav | 2293 | CZE | Jakl Karvina | 5.5 | 30.0 |
39 | WFM | Chlost Marlena | 2105 | POL | Pocztowiec Poznan | 5.0 | 40.0 |
40 | IM | Bernasek Jan | 2530 | CZE | Sk Rapid Pardubice | 5.0 | 38.5 |
41 | - | Jedlicka Ales | 2324 | CZE | 2222 SK Polabiny | 5.0 | 38.0 |
42 | - | Splichal Stanislav | 2207 | CZE | TJ Mittal Ostrava | 5.0 | 37.5 |
43 | - | Pazderski Ziemowit | 2206 | POL | PKS Agape Warszawa | 5.0 | 37.0 |
44 | - | Cerveny Petr | 2375 | CZE | Sk Duras Bvk | 5.0 | 36.5 |
45 | - | Krajina Ales | 2239 | CZE | SK H Fuchs Ostrava | 5.0 | 35.0 |
46 | - | Obrusnik Michal | 2053 | POL | KS Silesia Raciborz | 5.0 | 35.0 |
47 | - | Halldorsson Jon Arni | 2168 | ISL | Fjolnir | 5.0 | 35.0 |
48 | IM | Zolnierowicz Krzysztof | 2261 | POL | UMK Torun | 5.0 | 34.0 |
49 | - | Bacak Petr | 2007 | CZE | Slavia Kromeriz | 5.0 | 34.0 |
50 | IM | Zakharchenko Arnold | 2281 | UKR | - | 5.0 | 33.5 |
51 | - | Rabatin Jakub | 2014 | CZE | BSS Frydek-Mistek | 5.0 | 33.0 |
52 | - | Pokorny Petr | 2179 | CZE | Sk Litomerice | 5.0 | 32.5 |
53 | FM | Firt Stanislav | 2340 | CZE | SK H Fuchs Ostrava | 5.0 | 32.5 |
54 | - | Novotny Michal | 2297 | CZE | 2222 SK Polabiny | 5.0 | 31.5 |
55 | - | Vratny Radim | 2177 | CZE | SK Svinov | 5.0 | 31.0 |
56 | - | Zwardon Vojtech | 2058 | CZE | Jakl Karvina | 5.0 | 30.5 |
57 | FM | Bartos Jan | 2192 | CZE | Sk Litomerice | 5.0 | 30.0 |
58 | FM | Furman Boris | 2246 | RUS | Perovo Moskva | 5.0 | 30.0 |
59 | - | Kolar Stanislav | 2177 | CZE | SK Senov | 5.0 | 29.5 |
60 | IM | Sikora-Lerch Jan | 2260 | CZE | Jakl Karvina | 5.0 | 28.5 |
61 | WFM | Gasik Anna | 2194 | POL | MKS Polonia Warszawa | 4.5 | 37.5 |
62 | - | Vanman Kent | 2151 | SWE | Linkupings ASS | 4.5 | 36.0 |
63 | - | Zalesky Karel | 2081 | CZE | Slezan Opava | 4.5 | 35.5 |
64 | - | Winfridsson Ola | 2113 | SWE | Cambridge City CC. GBR | 4.5 | 33.0 |
65 | - | Caletka Radomir | 2223 | CZE | Slezan Opava | 4.5 | 32.0 |
66 | - | Feher Adam | 2153 | HUN | MTK Budapest | 4.5 | 32.0 |
67 | - | Didi Jan | 2102 | CZE | TJ Mittal Ostrava | 4.5 | 32.0 |
68 | - | Gosciniak Maria | 2067 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 4.5 | 31.5 |
69 | - | Adamek Jiri | 2204 | CZE | Slavoj Poruba | 4.5 | 30.5 |
70 | - | Radovic Stefan | 2174 | SWE | Pitea SK | 4.5 | 30.0 |
71 | - | Jiruse Josef | 2157 | CZE | Slavia Hradec Kralove | 4.5 | 29.5 |
72 | - | Malik Jan | 2214 | CZE | Slavoj Poruba | 4.5 | 28.0 |
73 | - | Trapl Dalibor | 1961 | CZE | Vokd Poruba | 4.5 | 28.0 |
74 | - | Reznicek Marcel | 2138 | CZE | Slavia Havirov | 4.5 | 27.0 |
75 | - | Gajic Mladen | 2152 | SWE | Lask | 4.5 | 25.5 |
76 | FM | Szurovszky Elek | 2171 | HUN | EMSE Miskolc | 4.0 | 36.5 |
77 | - | Frink Ferenc | 2173 | HUN | Vssc. Salgotarjan | 4.0 | 34.0 |
78 | - | Pecha Tomas | 2125 | CZE | BSS Frydek-Mistek | 4.0 | 33.0 |
79 | - | Snyta Zdenek | 2134 | CZE | Sokol Dobra | 4.0 | 33.0 |
80 | - | Stukner Simon | 2054 | CZE | BSS Frydek-Mistek | 4.0 | 33.0 |
81 | - | Slavinsky Rostislav | 2080 | CZE | TJ Novy Jicin | 4.0 | 33.0 |
82 | - | Karhanek Pavel | 2204 | CZE | SK Petrvald u NJ | 4.0 | 32.5 |
83 | - | Zavesicky Petr | 2036 | CZE | Sokol Dobra | 4.0 | 32.5 |
84 | - | Ling Bronislav | 2061 | CZE | SK Hodonin | 4.0 | 32.5 |
85 | - | Cujdik Jiri | 2049 | CZE | SK Stonava | 4.0 | 31.0 |
86 | - | Potomak Vladimir | 2217 | CZE | Slavoj Poruba | 4.0 | 30.5 |
87 | - | Larsson Christian | 1957 | SWE | SA Fenix | 4.0 | 30.5 |
88 | - | Budzinski Jan | 1831 | POL | Piatka Skierniewice | 4.0 | 29.5 |
89 | - | Mikulec Jiri | 2058 | CZE | Sokol Dobra | 4.0 | 29.0 |
- | - | Novacek Pavel | 2016 | CZE | Sk Svinov | 4.0 | 29.0 |
91 | - | Hricko Martin | 1927 | CZE | Tj Slovan Haviro | 4.0 | 28.5 |
92 | - | Chlevistan Jakub | 2129 | CZE | Vokd Poruba | 4.0 | 28.0 |
93 | - | Ockay Tomas | 2108 | CZE | Vokd Poruba | 4.0 | 27.5 |
94 | - | Borovicka Bohumil | 2048 | CZE | TJ Morkov | 4.0 | 26.5 |
95 | - | Novosadova Kristyna | 2034 | CZE | BSS Frydek-Mistek | 4.0 | 26.0 |
96 | - | Dvorak Vladimir | 2042 | CZE | Sk Rosada Prostejov | 4.0 | 26.0 |
97 | - | Sladek Vladislav | 2074 | CZE | Sk 64 Brno | 4.0 | 24.5 |
98 | - | Hromada Vaclav | 2119 | CZE | Slezan Opava | 4.0 | 21.5 |
99 | - | Ustinov Alexey | 1997 | RUS | Perovo | 3.5 | 33.0 |
100 | - | Papan Cyril | 2029 | CZE | TJ Novy Jicin | 3.5 | 32.5 |
101 | - | Mohyla Ales | 1989 | CZE | TJ Lokomotiva Liberec | 3.5 | 32.0 |
102 | - | Zidek Vaclav | 1997 | CZE | Vokd Poruba | 3.5 | 31.0 |
103 | - | Olsar Robin | 1998 | CZE | Slezan Opava | 3.5 | 28.5 |
104 | - | Tylecek Drahomir | 1982 | CZE | TJ Mittal Ostrava | 3.5 | 28.0 |
105 | - | Olsarova Tereza | 2093 | CZE | Sk Slavia Orlova | 3.5 | 27.5 |
106 | - | Ambros Zdenek | 1998 | CZE | Chessmont Roznov P.r. | 3.5 | 27.5 |
107 | - | Heyl Thomas | 2082 | GER | - | 3.5 | 26.5 |
108 | - | van Nieuwenhuizen Hans | 1998 | NED | S.V. Krimpen a/d IJssel | 3.5 | 24.5 |
109 | - | Zabensky Jaroslav | 2055 | CZE | Tj Bucovice | 3.5 | 23.0 |
110 | - | Mokrzanowski Andrzej | 2094 | POL | PKS Agape Warszawa | 3.5 | 22.5 |
111 | - | Sielicki Tomasz | 2007 | POL | PKS Agape Warszawa | 3.0 | 31.0 |
112 | - | Pettersson Tomas | 2034 | SWE | SA Fenix | 3.0 | 31.0 |
113 | - | Kriebel Tadeas | 2029 | CZE | Msa Dolni Benesov | 3.0 | 30.5 |
114 | - | Cervenka Roman | 1911 | CZE | Tj Slovan Havirov | 3.0 | 28.0 |
115 | - | Samu Pavel | 1973 | CZE | TJ Mittal Ostrava | 3.0 | 27.0 |
116 | - | Chladny Roman | 2125 | SVK | MSK Martin | 3.0 | 26.0 |
117 | - | Slovak Pavel | 2024 | CZE | Sk Zlin | 3.0 | 26.0 |
118 | - | Lexa Vaclav | 1944 | CZE | Sokol Praha-Vrsovice | 3.0 | 24.0 |
119 | - | Winfridsson Hakan | 2150 | SWE | Uddebo SK | 3.0 | 24.0 |
120 | - | Kudla Richard | 1977 | CZE | Vokd Poruba | 3.0 | 23.5 |
121 | - | Petrov Bogoljub | 2021 | CZE | Htj Odra Ostrava | 3.0 | 23.5 |
122 | - | Badacova Irena | 1932 | CZE | TJ Respekt Frenstat | 3.0 | 22.0 |
123 | - | Hodovsky Jiri | 2104 | CZE | SK Zlin | 3.0 | 21.5 |
124 | - | Fox Pierre | 1810 | BEL | Boitsfort Brussels | 3.0 | 20.0 |
125 | - | Snajdr Tomas | 1996 | CZE | SK Hotel Merkur Kladno | 2.5 | 27.5 |
126 | - | Pietrzak Wojciech | 1966 | POL | Polfa Grodzisk Mazowiecki | 2.5 | 26.0 |
127 | - | Micka Jaroslav | 1918 | CZE | TJ Novy Jicin | 2.5 | 25.0 |
128 | - | Gil Karel | 1977 | CZE | Banik Havirov | 2.5 | 24.0 |
129 | - | Geffert Michal | 2030 | CZE | Banik Havirov | 2.5 | 22.5 |
130 | - | Zemlicka Vit | 1853 | CZE | Sokol Praha - Kobylisy | 2.0 | 25.0 |
131 | - | Habada Jindrich | 1960 | CZE | SK Kladno | 2.0 | 24.5 |
132 | - | Vicha Marek | 1914 | CZE | Vokd Poruba | 1.5 | 28.5 |
133 | - | Kwiatkowski Zygmunt | 1603 | POL | KS Silesia Raciborz | 1.5 | 24.0 |
134 | - | Slivova Veronika | 1468 | CZE | TjSlovan Havirov | 0.5 | 24.5 |
Otevřený turnaj se zápočtem na LOK
Švýcarský systém na 9 kol. 90 minut na 30 tahů + 60 minut do konce
Účast hráčů s národním ratingem < 2000
Výsledková listina po 9.kole | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 9.kol | ||||||
Tempo 90min na 30 tahů + 60min do konce | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Poř. | Příjmení a jméno | Rtg | FED | Klub | Body | BH. |
1 | Blecha Josef | 1959 | CZE | Sokol Frycovice | 8.0 | 41.0 |
2 | Hasinski Krystian | 1990 | POL | TS Kuznia Rybnik | 7.0 | 39.5 |
3 | Premus Jan | 1748 | CZE | Slezan Opava | 6.5 | 41.0 |
4 | Lamper Vlastimil | 1946 | CZE | Podhradni Lhota | 6.5 | 40.5 |
5 | Kondula Lukas | 1853 | CZE | Vokd Poruba | 6.5 | 40.0 |
6 | Blecha Zdenek | 1976 | CZE | Sokol Frycovice | 6.5 | 39.5 |
7 | Cubok Milan | 1905 | CZE | Tj Comfort Dobratice | 6.5 | 37.0 |
8 | Kolar Jaroslav | 1996 | CZE | Sokol Frycovice | 6.5 | 36.5 |
9 | Jamka Bretislav | 1961 | CZE | Slovan Ostrava | 6.5 | 35.5 |
10 | Pisa Vladimir | 1926 | CZE | Sk U Freda Darkovicky | 6.0 | 41.5 |
11 | Perik Alois | 1951 | CZE | Dynamo Dp Ostrava | 6.0 | 38.0 |
12 | Samiec Pavel | 1849 | CZE | So Tj Sokol Mosty U Jablu | 6.0 | 37.0 |
13 | Hlubina Pavel | 1948 | CZE | Vokd Poruba | 6.0 | 37.0 |
14 | Jamka Josef | 1773 | CZE | Sk Petrvald U Nj | 6.0 | 35.5 |
15 | Herman Pavel | 1865 | CZE | Dynamo Dp Ostrava | 6.0 | 34.5 |
16 | Cyron Karel | 1859 | CZE | Os Rychvald | 6.0 | 34.0 |
17 | Kahanek Martin | 1891 | CZE | Tatra Koprivnice | 6.0 | 33.0 |
18 | Valencik Jozef | 1511 | CZE | Tj Slovan Havirov | 6.0 | 31.5 |
19 | Kriebel Rudolf | 1900 | CZE | Msa Dolni Benesov | 5.5 | 40.5 |
20 | Prepiora Vaclav | 1741 | CZE | Vokd Poruba | 5.5 | 38.5 |
21 | Zdrazil Bohumir | 1928 | CZE | Slovan Bratislava | 5.5 | 37.0 |
22 | Zinglar David | 1880 | CZE | Sk Hostalkovice | 5.5 | 36.5 |
23 | Tretina Zdenek | 1864 | CZE | Vokd Poruba | 5.5 | 35.0 |
24 | Stracanek Vladimir | 1924 | CZE | Sk Slavoj Poruba | 5.5 | 34.5 |
25 | Vanicek Adolf | 1879 | CZE | Tj Marianske Hory | 5.5 | 34.5 |
26 | Balogh Milan | 1642 | CZE | Granitol Mor.beroun | 5.5 | 34.5 |
27 | Heric Milan | 1696 | CZE | Sk Svinov | 5.5 | 34.5 |
28 | Novak Bohdan | 1901 | CZE | Sokol Skalice | 5.5 | 34.0 |
29 | Cizek Ondrej | 1770 | CZE | Sk Tj Banik Pribram | 5.5 | 33.5 |
30 | Omasta Dusan | 1788 | CZE | Tj Slovan Havirov | 5.5 | 33.5 |
31 | Novotny Stanislav | 1777 | CZE | Sokol Polanka N/O | 5.5 | 32.5 |
32 | Vronka Peter | 1936 | SVK | SO Ondrasova | 5.0 | 38.5 |
33 | Milat Patrik | 1883 | CZE | Beskydska Sachova Skola O | 5.0 | 37.5 |
34 | Bergloviec Jan | 1752 | CZE | Sk Pogo Budisov N.b. | 5.0 | 35.5 |
35 | Korinek Jaroslav | 1803 | CZE | Sk Svinov | 5.0 | 35.0 |
36 | Bartos Michal | 1872 | CZE | Msa Dolni Benesov | 5.0 | 34.5 |
37 | Kondula Dominik | 1730 | CZE | Vokd Poruba | 5.0 | 34.5 |
- | Tomanek Marek | 1710 | CZE | Sk Petrvald U Nj | 5.0 | 34.5 |
39 | Halamka Vaclav | 1728 | CZE | Slovan Ostrava | 5.0 | 34.5 |
40 | Jakielczyk Adam | 1800 | POL | Audiovisual Telewisor Les | 5.0 | 34.0 |
41 | Jarolim Jan | 1528 | CZE | Vokd Poruba | 5.0 | 33.5 |
42 | Tyn Marek | 1669 | CZE | Tj Slovan Havirov | 5.0 | 33.5 |
43 | Szmek Milan | 1765 | CZE | Sk Slavia Orlova | 5.0 | 33.0 |
44 | Dobias Petr | 1780 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 5.0 | 30.5 |
45 | Halamka Pavel | 1795 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 5.0 | 30.0 |
46 | Babica Petr | 1634 | CZE | Sk Svinov | 5.0 | 30.0 |
47 | Szabo Pavel | 1728 | CZE | Slovan Ostrava | 5.0 | 30.0 |
48 | Cubok Miroslav | 1658 | CZE | Tj Comfort Dobratice | 5.0 | 28.5 |
49 | Kramolis Pavel | 1748 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 4.5 | 36.5 |
50 | Kacir Tomas | 1607 | CZE | Tj Comfort Dobratice | 4.5 | 36.0 |
51 | Fiala Radovan | 1729 | CZE | Sk Hostalkovice | 4.5 | 35.5 |
52 | Pecha Vladan | 1797 | CZE | Beskydska Sachova Skola O | 4.5 | 35.0 |
53 | Tyn Ondrej | 1848 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 4.5 | 33.5 |
54 | Jasso Slavomir | 1710 | CZE | Sk Pogo Budisov N.b. | 4.5 | 33.5 |
55 | Crha Bretislav | 1837 | CZE | Os Rychvald | 4.5 | 33.5 |
56 | Carbol Otmar | 1712 | CZE | Sokol Dobra | 4.5 | 33.0 |
57 | Obertan Milan | 1718 | CZE | Dynamo Dp Ostrava | 4.5 | 32.5 |
58 | Sorel Eduard | 1940 | CZE | Sktp Hrabyne | 4.5 | 31.5 |
59 | Prokop Tomas | 1807 | CZE | Sokol Frycovice | 4.5 | 31.0 |
60 | Divis Jan | 1914 | CZE | Sk Petrvald U Nj | 4.5 | 31.0 |
61 | Ruzicka Lubomir | 1605 | CZE | Sokol Vitkovice | 4.5 | 31.0 |
62 | Zizka Radim | 1678 | CZE | Sokol Skalice | 4.5 | 29.0 |
63 | Wieczorek Janusz | 1600 | POL | MKSz Rybnik | 4.5 | 28.0 |
64 | Kula Dominik | 1337 | CZE | Beskydska Sachova Skola O | 4.5 | 27.5 |
65 | Valencik Michal | 1621 | CZE | Tj Slovan Havirov | 4.5 | 27.0 |
66 | Kral Pavel | 1634 | CZE | Vokd Poruba | 4.5 | 26.5 |
67 | Wieczorek Sandra | 1600 | POL | MKSz Rybnik | 4.5 | 23.0 |
68 | Czorniak Frantisek | 1729 | CZE | Sk Slavoj Poruba | 4.0 | 37.0 |
69 | Pektor Vitezslav | 1782 | CZE | Sokol Vitkovice | 4.0 | 33.0 |
70 | Stania Petr | 1729 | CZE | Slezan Opava | 4.0 | 32.5 |
71 | Macalka Frantisek | 1719 | CZE | Sk Elspol S.r.o. Ostrava | 4.0 | 32.5 |
72 | Novak Borivoj | 1832 | CZE | T.j. Sokol Hranice | 4.0 | 32.0 |
73 | Wojaczek Pawel | 1600 | POL | TKS KuYniaRybnik | 4.0 | 32.0 |
74 | Matejcek Jiri | 1615 | CZE | Loko Zabreh | 4.0 | 32.0 |
75 | Pifka Jaroslav | 1620 | CZE | Vokd Poruba | 4.0 | 31.5 |
76 | Chrostek Lukas | 1420 | CZE | Sk Petrkovice | 4.0 | 29.5 |
77 | Stanek Przemo | 1400 | POL | - | 4.0 | 28.5 |
78 | Benes Jaroslav | 1641 | CZE | Slovan Ostrava | 4.0 | 28.5 |
79 | Klecka Ivo | 1623 | CZE | Sk Petrvald U Nj | 4.0 | 27.5 |
80 | Janku Viktor | 1662 | CZE | Dynamo Dp Ostrava | 4.0 | 26.5 |
81 | Sumbera Antonin | 1633 | CZE | Tj Marianske Hory | 4.0 | 26.0 |
82 | Skockova Katerina | 1692 | CZE | Vokd Poruba | 4.0 | 25.5 |
83 | Melzer Petr | 1712 | CZE | Tj Slovan Havirov | 3.5 | 32.5 |
84 | Grzegorz Roman | 1669 | CZE | Sk Hostalkovice | 3.5 | 32.0 |
85 | Lahola Kvetoslav | 1701 | CZE | Dynamo Dp Ostrava | 3.5 | 30.0 |
86 | Vasek Jaroslav | 1773 | CZE | Sk Senov | 3.5 | 30.0 |
87 | Chlevistan Jaromir | 1673 | CZE | Vokd Poruba | 3.5 | 28.0 |
88 | Licka Radek | 1582 | CZE | Tj Marianske Hory | 3.5 | 26.0 |
89 | Bok Zdenek | 1458 | CZE | Sokol Dobra | 3.5 | 24.0 |
90 | Habina Ladislav | 1663 | CZE | Viktorie Bohumin | 3.5 | 23.0 |
91 | Sudolsky Jan | 1598 | CZE | Vokd Poruba | 3.5 | 20.5 |
92 | Zlamal Frantisek | 1926 | CZE | Sk Praha-Smichov | 3.0 | 35.0 |
93 | Michalek Martin | 1580 | CZE | Tj Slovan Havirov | 3.0 | 28.0 |
94 | Pirhala Ladislav | 1493 | CZE | Dynamo Dp Ostrava | 3.0 | 27.5 |
95 | Cernocka Marie | 0 | CZE | Slezan Opava | 3.0 | 26.5 |
96 | Swoboda Szymon | 1600 | POL | TKS KuYnia Rybnik | 3.0 | 26.0 |
97 | Kratochvil Milan | 1655 | CZE | Slezan Opava | 3.0 | 25.5 |
98 | Urgacsova Sara | 0 | CZE | Tj Slovan Havirov | 3.0 | 22.5 |
99 | Novotny Vladimir | 1561 | CZE | Sk Holdia Dp Praha | 3.0 | 21.0 |
100 | Sedlacek Milan | 1354 | CZE | Slezan Opava | 2.5 | 30.5 |
101 | Hrach Jan | 0 | CZE | Sk Petrvald U Nj | 2.5 | 26.5 |
102 | Vojtechovska Lenka | 0 | CZE | Sk Petrkovice | 2.5 | 26.5 |
103 | Bagar Miroslav | 1546 | CZE | Sokol Vitkovice | 2.5 | 26.0 |
104 | Ludvova Marie | 1478 | CZE | Sokol Vitkovice | 2.5 | 24.5 |
105 | Barci Arpad | 0 | CZE | Chessmont Roznov P.r. | 2.5 | 22.0 |
106 | Pucholt Martin | 0 | CZE | - | 2.0 | 26.5 |
107 | Chlapek Ondrej | 0 | CZE | Sk Petrkovice | 2.0 | 26.0 |
108 | Lisowski Adam | 1400 | POL | TKSKuYnia Rybnik | 2.0 | 24.0 |
109 | Melzer Patrik | 0 | CZE | Tj Slovan Havirov | 2.0 | 22.5 |
110 | Krupansky Jaromir | 1656 | CZE | Slavia Havirov | 1.5 | 35.0 |
111 | Selong Martin | 0 | CZE | Vokd Poruba | 0.5 | 28.5 |
Švýcarský systém na 11 kol, 2 x 5 min
Účast bez omezení
Výsledková listina po 11.kole | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 11.kol | |||||||
Tempo 2x5 min | |||||||
Údaje | Hodnocení | ||||||
Poř. | Tit. | Příjmení a jméno | Rtg | FED | Klub | Body | BH. |
1 | GM | Manik Mikulas | 2439 | SVK | - | 9.0 | 65.5 |
2 | IM | Kanovsky David | 2418 | CZE | Agentura 64 Grygov | 8.5 | 63.5 |
3 | IM | Bernasek Jan | 2530 | CZE | Sk Rapid Pardubice. O.s. | 8.0 | 66.5 |
4 | IM | Urban Klaudiusz | 2465 | POL | - | 8.0 | 62.5 |
5 | IM | Plischki Sebastian | 2378 | GER | - | 8.0 | 62.5 |
6 | - | Cerveny Petr | 2375 | CZE | Sk Duras Bvk | 8.0 | 61.5 |
7 | - | Skola Miroslav | 2166 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 7.5 | 61.0 |
8 | - | Svana Peter | 2155 | SVK | - | 7.5 | 60.5 |
9 | FM | Sobek Jaroslav | 2293 | CZE | Jakl Karvina | 7.0 | 59.5 |
10 | - | Novotny Michal | 2297 | CZE | - | 7.0 | 56.5 |
11 | - | Ockay Tomas | 2108 | CZE | Vokd Poruba | 7.0 | 54.5 |
12 | - | Zwardon Vojtech | 2058 | CZE | Jakl Karvina | 7.0 | 53.5 |
13 | - | Podlesny Petr | 1962 | CZE | Banik Havirov | 7.0 | 53.0 |
14 | - | Pietrzak Wojciech | 1966 | POL | - | 7.0 | 52.5 |
15 | - | Pazderski Ziemowit | 2206 | POL | - | 7.0 | 52.5 |
16 | - | Brecka Ivan | 2292 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 7.0 | 50.5 |
17 | - | Jelinek Marek | 1979 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 7.0 | 50.5 |
18 | IM | Weinzettl Ernst | 2289 | AUT | - | 6.5 | 65.5 |
19 | - | Bacak Petr | 2007 | CZE | Slavia Kromeriz | 6.5 | 52.5 |
20 | - | Winfridsson Hakan | 2150 | SWE | - | 6.5 | 50.0 |
21 | - | Malik Jan | 2214 | CZE | Sk Slavoj Poruba | 6.0 | 59.0 |
22 | FM | Vojtek Vladimir | 2349 | SVK | - | 6.0 | 57.0 |
23 | FM | Vyskocil Neklan | 2313 | CZE | Sk Duras Bvk | 6.0 | 56.0 |
24 | - | Vesely Martin | 2164 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 6.0 | 54.0 |
25 | - | Gajic Mladen | 2152 | SWE | - | 6.0 | 53.0 |
26 | - | Tylecek Drahomir | 1982 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 6.0 | 53.0 |
27 | - | Jedlicka Ales | 2324 | CZE | 2222 Sk Polabiny | 6.0 | 52.0 |
28 | FM | Szurovszky Elek | 2171 | HUN | - | 6.0 | 51.5 |
29 | - | Hladik Oto | 2224 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 6.0 | 47.5 |
30 | - | Kicmer Petr | 2194 | CZE | Banik Havirov | 5.5 | 59.5 |
31 | - | Kupka Ales | 2091 | CZE | Sk H Fuchs Ostrava | 5.5 | 54.5 |
32 | - | Didi Jan | 2102 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 5.5 | 51.0 |
33 | - | Novosadova Kristyna | 2034 | CZE | Beskydska Sachova Skola | 5.5 | 50.5 |
34 | - | Hodovsky Jiri | 2104 | CZE | Sk Zlin | 5.5 | 48.5 |
35 | - | Vaclavik David | 2001 | CZE | Vokd Poruba | 5.5 | 46.0 |
36 | - | Lamper Vlastimil | 1873 | CZE | Podhradni Lhota | 5.5 | 45.5 |
37 | - | Vizner Jaroslav | 1920 | CZE | Banik Havirov | 5.5 | 44.5 |
38 | - | Frink Ferenc | 2173 | HUN | - | 5.0 | 55.5 |
39 | - | Podlesny Pavel | 2155 | CZE | Tj Slovan Havirov | 5.0 | 54.5 |
40 | - | Vacek Antonin | 2107 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 5.0 | 51.0 |
41 | - | Kudla Richard | 1977 | CZE | Vokd Poruba | 5.0 | 49.5 |
42 | - | Trapl Dalibor | 1961 | CZE | Vokd Poruba | 5.0 | 49.5 |
43 | - | Sipl Frantisek | 1898 | CZE | Vokd Poruba | 5.0 | 46.5 |
44 | WFM | Pertlova Sona | 2159 | CZE | Tz Trinec | 5.0 | 46.0 |
45 | - | Baier Pavel | 2182 | CZE | Sk Slavia Orlova | 4.5 | 46.0 |
46 | - | Boleslav Petr | 2066 | CZE | 1. Novoborsky Sk | 4.5 | 45.5 |
47 | - | Zlamal Frantisek | 1892 | CZE | Sk Praha-Smichov | 4.5 | 45.0 |
48 | - | Psenicka Pavel jun. | 1950 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 4.5 | 44.5 |
49 | - | Novacek Pavel | 2016 | CZE | Sk Svinov | 4.5 | 43.0 |
50 | - | Ambros Zdenek | 1998 | CZE | Chessmont Roznov P.r. | 4.5 | 41.5 |
51 | - | Bujnoch Radek | 2197 | CZE | Tj So A Ddm Chrudim | 4.5 | 39.5 |
52 | - | Czudek Bohuslav | 1864 | CZE | Sokol Stepankovice | 4.5 | 38.0 |
53 | - | Sobek Martin | 1960 | CZE | Jakl Karvina | 4.0 | 46.5 |
54 | - | Holis Alan | 0 | CZE | - | 4.0 | 42.0 |
55 | - | Slovak Pavel | 2024 | CZE | Sk Zlin | 4.0 | 41.5 |
56 | - | Lexa Vaclav | 1944 | CZE | Tj Sokol Praha-Vrsovice | 4.0 | 41.0 |
57 | - | Halamka Vaclav | 1728 | CZE | Slovan Ostrava | 4.0 | 37.5 |
58 | - | Van Nieuwenhuizen Hans | 1998 | NED | - | 3.5 | 44.5 |
59 | - | Bagar Miroslav | 1546 | CZE | Sokol Vitkovice | 3.5 | 38.0 |
60 | - | Simonova Debora | 0 | CZE | Tatra Koprivnice | 3.5 | 38.0 |
61 | - | Macalka Frantisek | 1719 | CZE | Sk Elspol S.r.o. Ostrava | 3.5 | 33.0 |
62 | - | Kral Jiri | 0 | CZE | Individualni Clen | 3.0 | 39.0 |
63 | - | Kolarik Tomas | 0 | CZE | Sk Zlin | 3.0 | 34.5 |
64 | - | Prokop David | 0 | CZE | Tatra Koprivnice | 3.0 | 31.5 |
65 | - | Bergloviec Jan | 1752 | CZE | Sk Pogo Budisov N.b. | 2.0 | 32.5 |
66 | - | Bayer Vlastimil | 1850 | CZE | Tj Mittal Ostrava | 0.0 | 40.5 |
Švýcarský systém na 7 kol. 2 x 15 min
Výsledková listina po 7.kole | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 7.kol | ||||||
Tempo 2x15 min | ||||||
Údaje | Hodnocení | |||||
Poř. | Příjmení a jméno | Rtg | FED | Klub | Body | BH. |
1 | Tyn Marek | 1669 | CZE | Tj Slovan Havirov | 6 | 23 |
2 | Melzer Patrik | 1100 | CZE | Tj Slovan Havirov | 5.5 | 20 |
3 | Chrostek Lukas | 1420 | CZE | Sk Petrkovice | 5 | 24 |
4 | Wojaczek Pawel | 1600 | POL | - | 5 | 20 |
- | Chowaniok Pavel | 0 | CZE | Tz Trinec | 5 | 20 |
6 | Kubik Michael | 0 | CZE | Beskydska Sachova Skola | 4.5 | 24 |
7 | Valencik Michal | 1621 | CZE | Tj Slovan Havirov | 4.5 | 21 |
8 | Urgacsova Sara | 0 | CZE | Tj Slovan Havirov | 4.5 | 20 |
9 | Sramek Ondrej | 0 | CZE | Viktorie Bohumin | 4.5 | 19 |
10 | Stens Jakub | 0 | CZE | - | 4.5 | 17 |
11 | Vojtechovska Lenka | 1250 | CZE | - | 4 | 18 |
12 | Pilch David | 0 | CZE | Tz Trinec | 4 | 17 |
13 | Lisowski Adam | 1400 | POL | - | 3.5 | 21 |
14 | Swoboda Szymon | 1600 | POL | - | 3.5 | 20 |
15 | Nemec Daniel | 0 | CZE | - | 3.5 | 18 |
16 | Chlapek Ondrej | 0 | CZE | Sk Petrkovice | 3.5 | 17 |
17 | Gresko Simon | 0 | CZE | - | 3.5 | 16 |
18 | Capek Ondrej | 0 | CZE | - | 3 | 22 |
19 | Ochmyt Jakub | 0 | CZE | - | 3 | 18 |
20 | Nogova Katerina | 0 | CZE | Sk Slavia Orlova | 3 | 17 |
21 | Biskupova Kamila | 0 | CZE | Sk Petrkovice | 3 | 16 |
22 | Kolarik Michal | 0 | CZE | - | 3 | 13 |
23 | Rajsky David | 0 | CZE | - | 3 | 12 |
24 | Valencikova Sandra | 1100 | CZE | - | 2.5 | 17 |
25 | Choleva Jakub | 0 | CZE | - | 2.5 | 16 |
26 | Barabasch Lukas | 0 | CZE | - | 2.5 | 12 |
27 | Jakuba Jiri | 0 | CZE | Sk Slavoj Poruba | 2 | 15 |
28 | Urbanec Jan | 0 | CZE | - | 2 | 15 |
29 | Turek David | 0 | CZE | - | 1 | 18 |
30 | Valek Lukas | 0 | CZE | Sk Slavia Orlova | 1 | 14 |
31 | Navratova Martina | 0 | CZE | - | 0 | 15 |