Ostravský koník 2007 (28.4-6.5.)
30.10.2011 16:17
I v roce 2007 se zúčatnili naši Ostravského koníka. Pavel Samiec v Národním openu obsadil 11. místo.
Otevřený mistrovský turnaj se zápočtem na FIDE
Švýcarský systém na 9 kol. 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce + 30 sekund za tah
Účast hráčů s FIDE ratingem > 1900
Výsledná tabulka po 9.kole | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 9.kol | ||||||||
Tempo 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce + 30 sekund za tah | ||||||||
Údaje | Hodnocení | |||||||
Poř. | Příjmení a jméno | FED | Rtg | Klub/Město | Body | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | Sergeev Vladimir | UKR | 2449 | - | 7.0 | 49.5 | 0.0 | 38.5 |
2 | Przybylski Wojciech | POL | 2320 | Pocztowiec Poznan | 7.0 | 49.0 | 0.0 | 39.5 |
3 | Zilka Stepan | CZE | 2419 | AG 64 Grygov | 7.0 | 48.0 | 0.0 | 38.0 |
4 | Urban Klaudiusz | POL | 2464 | KS Pocztowiec Poznan | 7.0 | 47.0 | 0.0 | 37.5 |
5 | Michenka Jozef | CZE | 2344 | Tatran Litovel | 6.5 | 54.5 | 0.0 | 43.5 |
6 | Maiorov Nikita | BLR | 2485 | - | 6.5 | 54.5 | 0.0 | 43.0 |
7 | Manik Mikulas | SVK | 2438 | ŠK Sabinov | 6.5 | 53.5 | 0.0 | 42.5 |
8 | Rasik Vitezslav | CZE | 2480 | ŠK H Fuchs Ostrava | 6.5 | 51.5 | 0.0 | 40.0 |
9 | Kolosowski Mateusz | POL | 2248 | Piatka Skierniewice | 6.5 | 47.0 | 0.0 | 37.5 |
10 | Rojicek Vojtech | CZE | 2308 | BŠŠ | 6.5 | 46.5 | 0.0 | 35.5 |
11 | Zakharchenko Arnold | UKR | 2278 | - | 6.5 | 42.5 | 0.0 | 35.5 |
12 | Vokac Marek | CZE | 2482 | 1. Novoborský ŠK | 6.0 | 53.5 | 0.0 | 42.0 |
13 | Gumula Daniel | POL | 2373 | JKsz MCKiS Jaworzno | 6.0 | 52.0 | 0.0 | 41.0 |
14 | Simacek Pavel | CZE | 2495 | 1. Novoborský ŠK | 6.0 | 48.5 | 0.0 | 38.0 |
15 | Chudinovskikh Alexander | RUS | 2399 | - | 6.0 | 48.0 | 0.0 | 37.5 |
16 | Kociscak Jiri | CZE | 2181 | BŠŠ | 6.0 | 46.5 | 0.0 | 35.5 |
17 | Dolezal Radoslav | CZE | 2425 | ŠK Mahrla Praha | 6.0 | 46.0 | 0.0 | 35.5 |
18 | Kantorik Marian | SVK | 2359 | ŠK Caissa Cadca | 6.0 | 45.5 | 0.0 | 35.5 |
19 | Heinzel Olaf | GER | 2403 | FC Bayern München | 6.0 | 45.0 | 0.0 | 35.0 |
20 | Krejci Jan | CZE | 2193 | TJ Tatran Litovel | 6.0 | 43.0 | 0.0 | 34.0 |
21 | Olsar Jaroslav | CZE | 2307 | Jäkl Karviná | 6.0 | 43.0 | 0.0 | 33.0 |
22 | Talla Vladimir | CZE | 2432 | ŠK H Fuchs Ostrava | 5.5 | 51.0 | 0.0 | 41.5 |
23 | Vesselovsky Serguei | CZE | 2368 | A64 Grygov | 5.5 | 49.5 | 0.0 | 39.0 |
24 | Zilinskas Vaidotas | LTU | 2083 | Drakonas | 5.5 | 49.0 | 0.0 | 38.0 |
25 | Krajina Ales | CZE | 2199 | ŠK H Fuchs Ostrava | 5.5 | 47.5 | 0.0 | 37.5 |
26 | Vyskocil Neklan | CZE | 2349 | Duras BVK Brno | 5.5 | 47.0 | 0.0 | 37.5 |
27 | Jedlicka Ales | CZE | 2253 | 2222 ŠK Polabiny | 5.5 | 47.0 | 0.0 | 37.0 |
28 | Kulhanek Tomas | CZE | 2457 | 1. Novoborský ŠK | 5.5 | 46.5 | 0.0 | 36.0 |
29 | Inants Aghasi | ARM | 2259 | - | 5.5 | 46.0 | 0.0 | 36.0 |
30 | Likavsky Tomas | SVK | 2485 | ŠK Zentiva Hlohovec | 5.5 | 44.0 | 0.0 | 34.0 |
31 | Potomak Vladimir | CZE | 2233 | Slavoj Poruba | 5.5 | 43.0 | 0.0 | 33.0 |
32 | Sikora-Lerch Jan | CZE | 2285 | Jäkl Karviná | 5.5 | 42.5 | 0.0 | 34.0 |
33 | Leks Hanna | POL | 2175 | Polonia Warszawa | 5.5 | 42.0 | 0.0 | 32.5 |
34 | Pacher Milan | SVK | 2234 | ŠK Slovan Bratislava | 5.5 | 41.5 | 0.0 | 32.0 |
35 | Danes Jaroslav | CZE | 2196 | TJ Stadion Kutná Hora | 5.5 | 39.0 | 0.0 | 30.5 |
36 | Bogdanov Valentin | UKR | 2409 | Odessa Chess Club | 5.0 | 50.5 | 0.0 | 39.0 |
37 | Poloch Petr | CZE | 2296 | SK Stonava | 5.0 | 48.5 | 0.0 | 39.5 |
38 | Pecha Tomas | CZE | 2120 | BŠŠ | 5.0 | 48.0 | 0.0 | 38.0 |
39 | Lys Josef | CZE | 2269 | Sokol Dobrá | 5.0 | 47.0 | 0.0 | 37.0 |
40 | Elenius Erik | SWE | 2005 | Uddevalla SS | 5.0 | 46.5 | 0.0 | 36.5 |
41 | Pazdziora Michal | POL | 2194 | SK Stonava | 5.0 | 46.0 | 0.0 | 35.0 |
42 | Vesely Martin | CZE | 2144 | TJ Mittal Ostrava | 5.0 | 43.5 | 0.0 | 34.0 |
43 | Novotny Michal | CZE | 2253 | 2222 ŠK Polabiny | 5.0 | 43.0 | 0.0 | 33.5 |
44 | Strebkovs Andrejs | LAT | 2179 | SK Ziemelblazma Riga | 5.0 | 43.0 | 0.0 | 33.5 |
45 | Wickström Lucas | SWE | 2073 | Linköpings ASS | 5.0 | 42.5 | 0.0 | 33.5 |
46 | Vratny Radim | CZE | 2213 | ŠK Svinov | 5.0 | 41.5 | 0.0 | 32.0 |
47 | Malik Jan | CZE | 2230 | Slavoj Poruba | 5.0 | 41.0 | 0.0 | 32.0 |
48 | Hladik Oto | CZE | 2208 | TJ Mittal Ostrava | 5.0 | 41.0 | 0.0 | 31.5 |
49 | Krasenkova Ilena | RUS | 2215 | - | 5.0 | 40.5 | 0.0 | 32.5 |
50 | Pokorny Petr | CZE | 2242 | ŠK CSOB Litomerice | 5.0 | 40.5 | 0.0 | 31.5 |
51 | Kolar Stanislav | CZE | 2155 | ŠK Šenov | 5.0 | 40.5 | 0.0 | 31.0 |
52 | Papan Cyril | CZE | 2058 | TJ Nový Jicín | 5.0 | 37.0 | 0.0 | 28.5 |
53 | Adamek Jiri | CZE | 2205 | Slavoj Poruba | 5.0 | 36.5 | 0.0 | 28.5 |
54 | Winfridsson Hakan | SWE | 2120 | Uddebo SK | 4.5 | 44.0 | 0.0 | 34.5 |
55 | Žárský Kamil | CZE | 1937 | Sokol Tábor | 4.5 | 43.0 | 0.0 | 33.5 |
56 | Walentukiewicz Michal | POL | 2188 | Hetman Szopienice | 4.5 | 43.0 | 0.0 | 33.5 |
57 | Bujnoch Radek | CZE | 2228 | TJ ŠO a DDM Chrudim | 4.5 | 42.0 | 0.0 | 32.5 |
58 | Bolacky Jiri | CZE | 2281 | Šk Slavoj Poruba | 4.5 | 40.5 | 0.0 | 31.5 |
59 | Vanek Tomas | CZE | 2251 | Bonex Teplice | 4.5 | 40.5 | 0.0 | 31.5 |
60 | Bartos Jan | CZE | 2196 | ŠK CSOB Litomerice | 4.5 | 39.5 | 0.0 | 30.0 |
61 | Dvorak Vladimir | CZE | 2037 | SK Rošáda Prostejov | 4.5 | 39.0 | 0.0 | 30.5 |
62 | Bylino Oleg | UKR | 2197 | - | 4.5 | 38.5 | 0.0 | 30.5 |
63 | Bures Martin | CZE | 2159 | TJ Mittal Ostrava | 4.5 | 38.5 | 0.0 | 29.0 |
64 | Nedela Jiri | CZE | 2060 | MSA Dolní Benešov | 4.5 | 38.0 | 0.0 | 30.5 |
65 | Fogel Pierre | BEL | 2173 | Brussels Chess Club | 4.5 | 38.0 | 0.0 | 29.0 |
66 | Bolsunowskij Konstantin | UKR | 0 | - | 4.5 | 37.5 | 0.0 | 29.0 |
67 | Hromada Vaclav | CZE | 2128 | Slezan Opava | 4.5 | 37.5 | 0.0 | 28.0 |
68 | Heyl Thomas | GER | 2078 | TSF Ditzingen | 4.5 | 37.0 | 0.0 | 29.0 |
69 | Ockay Tomas | CZE | 2118 | VOKD Poruba | 4.5 | 37.0 | 0.0 | 28.5 |
70 | Geffert Michal | CZE | 2038 | Baník Havírov | 4.5 | 35.5 | 0.0 | 26.5 |
71 | Olsar Zdenek | CZE | 2108 | Sk Slavia Orlová | 4.5 | 33.0 | 0.0 | 23.5 |
72 | Firt Stanislav | CZE | 2350 | ŠK H Fuchs Ostrava | 4.0 | 44.0 | 0.0 | 34.5 |
73 | Reznicek Marcel | CZE | 2148 | Slavia Havírov | 4.0 | 44.0 | 0.0 | 33.5 |
74 | Rakus Pavel | CZE | 2084 | MSA Dolní Benešov | 4.0 | 43.5 | 0.0 | 34.0 |
75 | Didi Jan | CZE | 2127 | ŠK Elspol s.r.o. | 4.0 | 42.0 | 0.0 | 32.5 |
76 | Cupek Martin | CZE | 2063 | TJ TŽ Trinec | 4.0 | 41.0 | 0.0 | 32.0 |
77 | Zwardon Vojtech | CZE | 1946 | Jäkl Karviná | 4.0 | 39.5 | 0.0 | 31.0 |
78 | Marinc Damir | SLO | 2000 | SD Kocevje | 4.0 | 39.5 | 0.0 | 30.5 |
79 | Chlevistan Jakub | CZE | 2116 | VOKD Poruba | 4.0 | 39.5 | 0.0 | 30.0 |
80 | Vinklarek Ondrej | CZE | 2071 | TJ Stadion KH | 4.0 | 39.0 | 0.0 | 30.5 |
81 | Ling Bronislav | CZE | 2053 | ŠK Hodonín | 4.0 | 38.5 | 0.0 | 30.0 |
82 | Erikstad Olav | NOR | 1877 | Akademisk Sjakklubb | 4.0 | 38.0 | 0.0 | 30.0 |
83 | Winfridsson Ola | SWE | 2107 | Cambridge City CC | 4.0 | 36.0 | 0.0 | 29.0 |
84 | Klecker Tadeas | CZE | 2047 | SK OAZA Praha | 4.0 | 36.0 | 0.0 | 29.0 |
85 | Olsarova Karolina | CZE | 1955 | SK Slavia Orlová | 4.0 | 35.5 | 0.0 | 28.0 |
86 | Murín Pavol | SVK | 2062 | MŠK Dolný Kubín | 4.0 | 34.5 | 0.0 | 26.0 |
87 | Brazina David | CZE | 1828 | Tj Mittal Ostrava | 4.0 | 33.0 | 0.0 | 26.0 |
88 | Habada Jindrich | CZE | 1915 | ŠK Kladno | 4.0 | 32.5 | 0.0 | 26.0 |
89 | Zidek Vaclav | CZE | 2000 | ŠKTP Hrabyne | 4.0 | 32.0 | 0.0 | 26.0 |
90 | Port Josef | CZE | 1965 | BŠŠ | 3.5 | 40.5 | 0.0 | 31.5 |
91 | Sirota Sergej | CZE | 2026 | 1. Novoborský ŠK | 3.5 | 39.5 | 0.0 | 30.0 |
92 | Borovicka Bohumil | CZE | 2018 | TJ Morkov | 3.5 | 38.0 | 0.0 | 29.5 |
93 | Kvíčala Miroslav | CZE | 2042 | TJ TŽ Trinec | 3.5 | 36.5 | 0.0 | 28.5 |
94 | Kaczmarek Piotr | POL | 2058 | Lech WSUS Poznan | 3.5 | 36.5 | 0.0 | 28.0 |
95 | Sobek Martin | CZE | 1990 | Jäkl Karviná | 3.5 | 35.5 | 0.0 | 27.5 |
96 | Honc Martin | CZE | 2075 | Desko Liberec | 3.5 | 35.5 | 0.0 | 26.0 |
97 | Macek Kamil | CZE | 1951 | Bohemia Podebrady | 3.5 | 35.0 | 0.0 | 27.0 |
98 | Blecha Zdenek | CZE | 2013 | Sokol Frycovice | 3.5 | 34.0 | 0.0 | 26.5 |
99 | Wesolowski Edgar | POL | 1811 | UMKS na Pieterku - | 3.5 | 34.0 | 0.0 | 26.5 |
100 | Byma Pavel | CZE | 1966 | TJ Velká Polom | 3.5 | 34.0 | 0.0 | 26.0 |
101 | Vänman Kent | SWE | 2163 | Linköpings ASS | 3.5 | 29.5 | 0.0 | 23.0 |
102 | Karhanek Pavel | CZE | 2214 | ŠK Elspol s.r.o. | 3.0 | 43.0 | 0.0 | 32.0 |
103 | Snajdr Tomas | CZE | 1999 | ŠK Kladno | 3.0 | 38.5 | 0.0 | 29.0 |
104 | Sladek Vladislav | CZE | 2045 | ŠK 64 Brno | 3.0 | 35.0 | 0.0 | 26.0 |
105 | Tylecek Drahomir | CZE | 1994 | TJ Mittal Ostrava | 3.0 | 34.5 | 0.0 | 29.0 |
106 | Lacina Filip | CZE | 2028 | ŠK Sokol Vyšehrad | 3.0 | 34.0 | 0.0 | 27.0 |
107 | Novacek Pavel | CZE | 2020 | ŠK Svinov | 3.0 | 33.5 | 0.0 | 25.5 |
108 | Micka Jaroslav | CZE | 1942 | TJ Nový Jicín | 3.0 | 33.5 | 0.0 | 25.0 |
109 | Lexa Vaclav | CZE | 1957 | TJ Praha-Vršovice | 3.0 | 32.5 | 0.0 | 26.5 |
110 | Kubeczka Aleš | CZE | 1967 | Slavia Havírov | 3.0 | 32.5 | 0.0 | 26.0 |
111 | Gil Karel | CZE | 1988 | Baník Havírov | 3.0 | 30.5 | 0.0 | 24.5 |
112 | Kolár Jaroslav | CZE | 2027 | Sokol Frycovice | 3.0 | 30.5 | 0.0 | 24.0 |
113 | Abraham Karel | CZE | 1904 | Šk Kladno | 3.0 | 30.0 | 0.0 | 24.5 |
114 | Novak Bohdan | CZE | 1927 | Sokol Skalice | 2.5 | 37.0 | 0.0 | 29.0 |
115 | Olsarova Tereza | CZE | 1980 | SK Slavia Orlová | 2.5 | 36.5 | 0.0 | 29.0 |
116 | Pavelkova Michaela | CZE | 1918 | BŠŠ | 2.5 | 34.5 | 0.0 | 27.0 |
117 | Tretina Zdenek | CZE | 1878 | VOKD Poruba | 2.5 | 34.5 | 0.0 | 27.0 |
118 | Bednarz Valdemar | CZE | 2033 | SK Stonava | 2.5 | 30.5 | 0.0 | 23.5 |
119 | Dluski Emil | POL | 1956 | - | 2.0 | 31.5 | 0.0 | 26.0 |
120 | Cervenka Roman | CZE | 1979 | Slovan Havírov | 2.0 | 30.0 | 0.0 | 24.5 |
121 | Heric Milan | CZE | 1718 | Šk Svinov | 1.0 | 30.5 | 0.0 | 22.5 |
122 | Trombik Karel | CZE | 2248 | SK Slavia Orlová | 0.0 | 6.5 | 0.0 | 3.0 |
Otevřený turnaj se zápočtem na LOK
Švýcarský systém na 9 kol. 90 minut na 30 tahů + 60 minut do konce
Účast hráčů s národním ratingem < 2000
Výsledná tabulka po 9.kole | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarský systém 9.kol | ||||||||
Tempo 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce + 30 sekund za tah | ||||||||
Údaje | Hodnocení | |||||||
Poř. | Příjmení a jméno | FED | Rtg | Klub/Město | Body | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | Baroš Zbynek | CZE | 1988 | Tj Fulnek | 7.5 | 42.0 | 40.5 | 7.0 |
2 | Rabatin Jakub | CZE | 1986 | BŠŠ | 7.5 | 37.0 | 35.0 | 7.0 |
3 | Hlubina Pavel | CZE | 1946 | VOKD Poruba | 7.0 | 41.5 | 38.0 | 6.0 |
4 | Schoupal Patrik | CZE | 1998 | TJ TŽ Trinec | 7.0 | 35.5 | 34.0 | 6.0 |
5 | Petrov Bogoljub | CZE | 1999 | HTJ Odra Ostrava | 6.5 | 39.5 | 35.5 | 6.0 |
6 | Lamper Vlastimil | CZE | 1921 | ŠK Elspol s.r.o. | 6.5 | 33.0 | 28.5 | 5.0 |
7 | Ondika Roman | CZE | 1977 | Sk Slavia Orlová | 6.5 | 33.0 | 27.5 | 5.0 |
8 | Kozel Jan | CZE | 1771 | BŠŠ | 6.0 | 40.0 | 34.5 | 5.0 |
9 | Premus Jan | CZE | 0 | Slezan Opava | 6.0 | 37.5 | 32.0 | 3.0 |
10 | Vronka Peter | SVK | 1957 | SK Ondrasova | 6.0 | 37.0 | 29.0 | 5.0 |
11 | Samiec Pavel | CZE | 1674 | ŠO TJ Sokol Mosty | 6.0 | 36.5 | 29.5 | 5.0 |
12 | Cížek Ondrej | CZE | 1709 | Alva Príbram | 6.0 | 36.0 | 31.0 | 4.0 |
13 | Matejka František | CZE | 1871 | - | 6.0 | 35.5 | 31.5 | 4.0 |
14 | Vícha Martin | CZE | 1890 | Slezan Opava | 6.0 | 35.5 | 29.0 | 5.0 |
15 | Cubok Milan | CZE | 1904 | TJ Comfort Dobratice | 6.0 | 34.0 | 32.0 | 5.0 |
16 | Petrun Milan | CZE | 1673 | TJ Lanškroun | 6.0 | 32.5 | 26.0 | 6.0 |
17 | Pektor Vítezslav | CZE | 1754 | Sokol Vítkovice | 6.0 | 30.5 | 26.0 | 6.0 |
18 | Milat Patrik | CZE | 1786 | BŠŠ | 5.5 | 39.0 | 30.5 | 5.0 |
19 | Novák Borivoj | CZE | 1856 | Sokol Hranice | 5.5 | 38.0 | 32.0 | 5.0 |
20 | Perík Alois | CZE | 1880 | Dynamo DP Ostrava | 5.5 | 36.5 | 31.0 | 4.0 |
21 | Luczyk Petr | CZE | 1542 | SK Slavia Orlová | 5.5 | 36.5 | 30.5 | 5.0 |
22 | Cyron Karel | CZE | 1886 | OS Rychvald | 5.5 | 36.5 | 29.5 | 4.0 |
23 | Pavelek Tomáš | CZE | 1847 | BŠŠ | 5.5 | 35.5 | 29.0 | 5.0 |
24 | Kozel Jirí | CZE | 1517 | BŠŠ | 5.5 | 35.5 | 28.0 | 5.0 |
25 | Pecha Vladan | CZE | 1788 | BŠŠ | 5.5 | 35.5 | 27.0 | 4.0 |
26 | Vanícek Adolf | CZE | 1886 | Unie Hlubina | 5.5 | 35.0 | 29.5 | 5.0 |
27 | Týn Ondrej | CZE | 1773 | TJ Mittal Ostrava | 5.5 | 34.5 | 30.0 | 3.0 |
28 | Ptošek Jan | CZE | 1784 | SK Slavia Orlová | 5.5 | 32.5 | 27.5 | 5.0 |
29 | Kahánek Martin | CZE | 1948 | Tatra Koprivnice | 5.0 | 38.0 | 31.0 | 3.0 |
- | Snopek Jirí | CZE | 1884 | ŠK Svinov | 5.0 | 38.0 | 31.0 | 3.0 |
31 | Trapl Dalibor | CZE | 1858 | VOKD Poruba | 5.0 | 37.0 | 28.0 | 4.0 |
32 | Kudla Richard | CZE | 1849 | VOKD Poruba | 5.0 | 35.5 | 26.0 | 2.0 |
33 | Dobiáš Petr | CZE | 1805 | TJ Mittal Ostrava | 5.0 | 35.0 | 28.0 | 4.0 |
34 | Blecharz Jr. Pavel | CZE | 1608 | TJ Mittal Ostrava | 5.0 | 35.0 | 27.0 | 3.0 |
35 | Leks Maria | POL | 1758 | MKSz Rybnik | 5.0 | 34.0 | 27.0 | 3.0 |
36 | Herman Pavel | CZE | 1896 | Dynamo DP Ostrava | 5.0 | 33.5 | 26.0 | 4.0 |
37 | Omasta Dušan | CZE | 1786 | Slovan Havírov | 5.0 | 31.5 | 25.0 | 4.0 |
38 | Diviš Jan | CZE | 1774 | ŠK Petrvald u NJ | 5.0 | 31.5 | 25.0 | 3.0 |
39 | Zdražil Bohumír | CZE | 1891 | - | 5.0 | 30.0 | 22.5 | 2.0 |
40 | Prepiora Václav | CZE | 1785 | VOKD Poruba | 5.0 | 26.5 | 22.5 | 3.0 |
41 | Hricko Martin | CZE | 1646 | Slovan Havírov | 4.5 | 40.0 | 28.5 | 3.0 |
42 | Horký Josef | CZE | 1820 | Slavoj Poruba | 4.5 | 37.5 | 30.0 | 3.0 |
43 | Krul Lukáš | CZE | 1418 | SK Slavia Orlová | 4.5 | 35.5 | 25.5 | 4.0 |
44 | Stania Petr | CZE | 1715 | Slezan Opava | 4.5 | 34.5 | 24.5 | 3.0 |
45 | Prokop Tomáš | CZE | 1826 | Sokol Frycovice | 4.5 | 33.0 | 24.0 | 4.0 |
46 | Rutter Lidmila | CZE | 1679 | Lokomotiva Zdice | 4.5 | 32.5 | 21.5 | 4.0 |
47 | Cížek Petr | CZE | 1587 | ŠK Sokol Šumperk | 4.5 | 32.5 | 21.0 | 3.0 |
48 | Folta Jaroslav | CZE | 1947 | TJ Kynšperk nad Ohrí | 4.5 | 31.5 | 23.5 | 4.0 |
49 | Novotný Stanislav | CZE | 1809 | Sokol Polanka | 4.5 | 31.0 | 24.0 | 4.0 |
50 | Crha Bretislav | CZE | 1920 | OS Rychvald | 4.5 | 31.0 | 23.0 | 4.0 |
51 | Skocková Katerina | CZE | 1707 | VOKD Poruba | 4.5 | 31.0 | 19.5 | 4.0 |
52 | Kramoliš Pavel | CZE | 1767 | TJ Mittal Ostrava | 4.5 | 30.5 | 21.0 | 3.0 |
53 | Skokan František | CZE | 1665 | Sokol Praha-Kobylisy | 4.5 | 29.0 | 19.0 | 2.0 |
54 | Jamka Josef | CZE | 1763 | ŠK Petrvald u NJ | 4.5 | 28.5 | 21.5 | 3.0 |
55 | Šumbera Antonín | CZE | 1660 | Unie Hlubina | 4.5 | 28.5 | 20.5 | 4.0 |
56 | Kratochvíl Vít | CZE | 1810 | Slezan Opava | 4.5 | 28.5 | 20.5 | 3.0 |
57 | Svoboda Matej | CZE | 1430 | BŠŠ | 4.5 | 24.5 | 15.0 | 3.0 |
58 | Kratochvíl Milan | CZE | 1613 | Slezan Opava | 4.0 | 36.0 | 22.5 | 3.0 |
59 | Jaššo Slavomír | CZE | 0 | Pogo Budišov nad B. | 4.0 | 35.0 | 20.5 | 2.0 |
60 | Tománek Marek | CZE | 1689 | ŠK Petrvald u NJ | 4.0 | 34.5 | 21.0 | 4.0 |
61 | Macalka František | CZE | 1685 | ŠK Elspol s.r.o. | 4.0 | 32.0 | 20.0 | 3.0 |
62 | Kondula Lukáš | CZE | 1801 | VOKD Poruba | 4.0 | 31.5 | 22.5 | 3.0 |
63 | Pyka Milan | CZE | 1727 | VOKD Poruba | 4.0 | 31.0 | 22.5 | 3.0 |
64 | Koberský Patrik | CZE | 0 | Slovan Havírov | 4.0 | 31.0 | 20.0 | 2.0 |
65 | Kacír Tomáš | CZE | 1593 | TJ Comfort Dobratice | 4.0 | 28.5 | 16.5 | 3.0 |
66 | Týn Marek | CZE | 1554 | VOKD Poruba | 4.0 | 27.5 | 17.0 | 3.0 |
67 | Bosák Michal | CZE | 1521 | Sokol Vítkovice | 4.0 | 27.0 | 15.5 | 3.0 |
68 | Bok Ondrej | CZE | 0 | BŠŠ | 4.0 | 26.5 | 14.5 | 3.0 |
69 | Jarolím Jan | CZE | 1549 | VOKD Poruba | 4.0 | 25.5 | 14.5 | 3.0 |
70 | Beneš Jaroslav | CZE | 1724 | Slovan Ostrava | 4.0 | 24.5 | 17.0 | 2.0 |
71 | Docekalová Zuzana | CZE | 1584 | VOKD Poruba | 3.5 | 32.0 | 20.5 | 2.0 |
72 | Slívová Veronika | CZE | 0 | Slovan Havírov | 3.5 | 31.5 | 19.5 | 2.0 |
73 | Fiala Petr | CZE | 1420 | BŠŠ | 3.5 | 30.5 | 20.5 | 3.0 |
74 | Pavlícek Tomáš | CZE | 1494 | Slovan Havírov | 3.5 | 30.5 | 15.5 | 2.0 |
75 | Chlevištan Jaromír | CZE | 1599 | VOKD Poruba | 3.5 | 30.0 | 19.0 | 3.0 |
76 | Eichler Gustav | CZE | 1702 | SK Slavia Orlová | 3.5 | 29.0 | 13.5 | 2.0 |
77 | Rabatin Martin | CZE | 0 | BŠŠ | 3.5 | 28.5 | 17.5 | 3.0 |
78 | Barci Arpád | CZE | 1303 | TJ Rožnov p/R | 3.5 | 27.5 | 15.5 | 2.0 |
79 | Valencík Jozef | CZE | 1405 | Slovan Havírov | 3.5 | 27.0 | 15.0 | 2.0 |
80 | Jakielczyk Adam | POL | 1800 | UKS Kotwica Leszno | 3.5 | 25.5 | 18.0 | 3.0 |
81 | Král Pavel | CZE | 1623 | VOKD Poruba | 3.5 | 25.5 | 17.0 | 2.0 |
82 | Balogh Milan | CZE | 1645 | Granitol Moravský B. | 3.0 | 28.5 | 16.0 | 3.0 |
83 | Nieland Klaus | GER | 1890 | SK Eichenau | 3.0 | 28.0 | 16.0 | 1.0 |
84 | Sudolský Jan | CZE | 1611 | VOKD Poruba | 3.0 | 27.5 | 16.5 | 1.0 |
85 | Sedlácek Milan | CZE | 1331 | Slezan Opava | 3.0 | 27.0 | 12.5 | 1.0 |
86 | Kotrbatý Pavel | CZE | 1354 | BŠŠ | 3.0 | 26.5 | 14.5 | 2.0 |
87 | Bagar Miroslav | CZE | 1565 | Sokol Vítkovice | 3.0 | 25.0 | 15.0 | 2.0 |
88 | Chrostek Lukáš | CZE | 0 | ŠK Petrkovice | 3.0 | 25.0 | 13.0 | 1.0 |
89 | Licka Radek | CZE | 1602 | TJ Mariánské Hory | 3.0 | 24.0 | 14.0 | 1.0 |
90 | Ludvová Marie | CZE | 1490 | Sokol Vítkovice | 3.0 | 24.0 | 11.0 | 3.0 |
91 | Wesolowska Katarzyna | POL | 1800 | UMKS na Pieterku | 3.0 | 20.0 | 9.0 | 3.0 |
92 | Hýl Miroslav | CZE | 1512 | ŠK Petrvald u NJ | 2.5 | 27.5 | 15.5 | 2.0 |
93 | Kula Dominik | CZE | 0 | BŠŠ | 2.5 | 26.0 | 13.0 | 0.0 |
94 | Bužek Ivo | CZE | 1506 | ŠK Svinov | 2.5 | 26.0 | 11.0 | 1.0 |
95 | Schwarz Susanne | GER | 1000 | SK Eichenau | 2.5 | 22.5 | 8.0 | 2.0 |
96 | Kotrbatý Lukáš | CZE | 0 | BŠŠ | 2.0 | 24.5 | 7.0 | 1.0 |
97 | Kubík Michael | CZE | 0 | BŠŠ | 2.0 | 22.0 | 9.0 | 1.0 |
98 | Bejcek Petr | CZE | 0 | Slavoj Ceský Tešín | 1.0 | 19.5 | 3.0 | 0.0 |