4. kolo OP2017 Mosty B - BŠŠ F 1:4 (3.12.2016)
04.12.2016 19:44
Ve 4.kole OP2017 mostecké béčko prohrálo jasně s BŠŠ F 1:4, když jediný bod zaznamenal Jan Szotkowski. Domácí nevyužili v partiích šance, a byli za své chyby po zásluze potrestáni porážkami.
https://chessmosty.rajce.idnes.cz/20161203_OP17_04_Mosty_B-_BSS_F/
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Sokol Dobrá "C" | TJ Sokol Lhotka | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Berezjuk Rostislav (Z,H) | 1726F | 1 | - | 0 | 1750N | Zeman Stanislav (Z) |
Lavrišin Jan (Z) | 1546F | 0 | - | 1 | 1861F | Vlášek Roman (Z) |
Piskoř Ladislav (Z) | 1433N | 1 | - | 0 | 1704F | Smolík Josef (Z) |
Bebek Ivan (Z) | 1366F | 0 | - | 1 | 1653F | Prokop Milan (Z) |
Pindora Miloslav | 1303N | ½ | - | ½ | 1000N | Genšerovský Milan |
2½ | : | 2½ |
TŽ Třinec "C" | BŠŠ F-M "E" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pilch Roman (Z) | 2121F | 1 | - | 0 | 1825F | Vaníček Michal (Z,V) |
Kvíčala Miroslav (Z) | 2011F | 1 | - | 0 | 1697F | Krejčok Tobiáš (Z) |
Malyrz Ladislav (Z,H) | 1916F | 1 | - | 0 | 1265N | Nytrová Eva |
Maroszczyk Wieslaw (Z) | 1929F | 1 | - | 0 | 1252N | Nytra Petr |
Letovanec Petr | 1775F | 1 | - | 0 | 1306F | Frank Martin |
5 | : | 0 |
ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" | BŠŠ F-M "F" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kočí Tomáš (Z) | 1649F | 0 | - | 1 | 1797F | Rechtenberg Karel (Z,V) |
Kawulok Aleš | 1447F | 0 | - | 1 | 1783F | Mičulka Ivo (Z) |
Sikora Petr | 1437F | 0 | - | 1 | 1681F | Saforek Michal (Z) |
Bazgier Adam | 1108N | 0 | - | 1 | 1759F | Sysala Stanislav |
Szotkowski Jan | 1000N | 1 | - | 0 | ||
1 | : | 4 |
Sokol Brušperk "B" | TJ Vendryně "B" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lipovský Tomáš (Z,V) | 1889F | 1 | - | 0 | 1803F | Chwastek Otto (Z) |
Grepl Lukáš (Z,V) | 1921F | 1 | - | 0 | 1718F | Kocur Gustav (Z) |
Blecha Josef (Z) | 1930F | 1 | - | 0 | 1000N | Cienciala Marek (Z) |
Konkol Radim | 1368N | 1 | - | 0 | 1000N | Kus Jindřich |
Ševeček Milan | 1267N | ½ | - | ½ | 1275N | Rajca Erik |
4½ | : | ½ |
Sokol Dobrá "B" | TŽ Třinec "D" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Maršálek Jaromír (Z) | 2020F | 1 | - | 0 | 1000N | Chwastek Jan (Z) |
Bok Tomáš (Z) | 1808F | 0 | - | 1 | 1244N | Lipus Petr (Z) |
Plesník Miroslav (Z) | 1746F | 1 | - | 0 | 1000N | Borski Denis |
Bok Zdeněk | 1622F | 1 | - | 0 | 1000N | Golec Matyáš |
Tvrdý Petr | 1743N | 1 | - | 0 | 1000N | Kobielusz Dominik |
4 | : | 1 |
TJ Dobratice "B" | TJ Bystřice | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kacíř Tomáš (Z) | 1806F | ½ | - | ½ | 1887F | Kotas Jan (Z) |
Chroboček Dušan (V) | 1527N | 0 | - | 1 | 1903F | Kukuczka Milan (Z,H) |
Klus Milan (Z) | 1726F | ½ | - | ½ | 1808F | Hudziec Bronislav (Z,H) |
Pavlica Jiří (V) | 1852N | 1 | - | 0 | 1721F | Kluz Michal (Z) |
½ | - | ½ | 1574N | Klimek Jan (Z) | ||
2½ | : | 2½ |