1. kolo OP2017 Bystřice - Mosty B 5:0 (15.10.2016)
18.10.2016 10:00
V úvodním kole mostečtí nasadili mladé šachisty a ti proti zkušeným matadorům z Bystřice neměli moc šancí. Výsledek 5:0.
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
Sokol Dobrá "B" | Sokol Dobrá "C" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Maršálek Jaromír (Z) | 2027F | ½ | - | ½ | 1711F | Berezjuk Rostislav (Z,H) |
Bok Tomáš (Z) | 1803F | 1 | - | 0 | 1550F | Lavrišin Jan (Z) |
Plesník Miroslav (Z) | 1746F | 1 | - | 0 | 1433N | Piskoř Ladislav (Z) |
Bok Zdeněk | 1611F | 1 | - | 0 | 1370F | Bebek Ivan (Z) |
Soural Jiří | 1643N | 1 | - | 0 | 1303N | Pindora Miloslav |
4½ | : | ½ |
TJ Dobratice "B" | Sokol Brušperk "B" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Čubok Milan (Z,V) | 1824F | ½ | - | ½ | 1893F | Lipovský Tomáš (Z,V) |
Kacíř Tomáš (Z) | 1811F | 0 | - | 1 | 1917F | Blecha Josef (Z) |
Chroboček Dušan (V) | 1527N | 0 | - | 1 | 1662F | Bohanesová Vendula (Z,H) |
Klus Milan (Z) | 1721F | ½ | - | ½ | 1000N | Trlica Vojtěch |
Martínek Antonín | 1668N | 1 | - | 0 | 1267N | Ševeček Milan |
2 | : | 3 |
TJ Bystřice | ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kotas Jan (Z) | 1879F | 1 | - | 0 | 1646F | Kočí Tomáš (Z) |
Kukuczka Milan (Z,H) | 1913F | 1 | - | 0 | 1440F | Sikora Petr |
Hudziec Bronislav (Z,H) | 1808F | 1 | - | 0 | 1108N | Bazgier Adam |
Klimek Jan (Z) | 1574N | 1 | - | 0 | 1000N | Sikora Jakub |
Filipczyk Jan | 1248N | 1 | - | 0 | 1000N | Bartková Karolína |
5 | : | 0 |
TŽ Třinec "D" | TŽ Třinec "C" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kluz Miroslav (Z) | 1502F | 0 | - | 1 | 2120F | Pilch Roman (Z) |
Lipus Petr (Z) | 1244N | 0 | - | 1 | 2011F | Kvíčala Miroslav (Z) |
Borski Denis | 1000N | 0 | - | 1 | 1916F | Malyrz Ladislav (Z,H) |
Kobielusz Dominik | 1000N | 0 | - | 1 | 1931F | Maroszczyk Wieslaw (Z) |
Smilowski Adam | 1000N | 0 | - | 1 | 1775F | Letovanec Petr |
0 | : | 5 |
TJ Vendryně "B" | TJ Sokol Lhotka | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Heczko Rostislav (Z,V) | 1924F | 0 | - | 1 | 2010F | Vysoglad Petr (Z,H) |
Chwastek Otto (Z) | 1803F | 0 | - | 1 | 1750N | Zeman Stanislav (Z) |
Kocur Gustav (Z) | 1732F | 0 | - | 1 | 1847F | Vlášek Roman (Z) |
Cienciala Marek (Z) | 1000N | 0 | - | 1 | 1704F | Smolík Josef (Z) |
Kus Jindřich | 1000N | 0 | - | 1 | 1000N | Genšerovský Milan |
0 | : | 5 |
BŠŠ F-M "F" | BŠŠ F-M "E" | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Rechtenberg Karel (Z,V) | 1778F | 1 | - | 0 | 1705F | Krejčok Tobiáš (Z) |
Saforek Michal (Z) | 1684F | 0 | - | 1 | 1705F | Gnojek Petr (Z) |
Vyvial Václav | 1481F | 0 | - | 1 | 1887F | Stalmach Richard |
Hrneček Jan | 1330N | 1 | - | 0 | 1265N | Nytrová Eva |
Koval Karel | 1523F | 0 | - | 1 | 1550F | Gnojek Lukáš |
2 | : | 3 |